Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

to Senoon :

K statum vyhradu nemam. Rekneme ze jde videt, ze mas prehled... nekde jsi se uz i informoval apod. a vis do ceho jdes. Ja mel v planu +- ten stejny stat build (i kdyz to melo byt ciste pvm), nakonec jsem to prehodnotil na 99 90 45.. ale tj jedno :devil2:

 

Vyhradu mam k uvedenemu equipu.

Ad CTM card... pises ze ti prijde v pohode, ale nechapu proc.. dava 1 int a zrychluje cast time o 5%. Cast time pripadne kombo te karty nas nemusi zajimat a tak prospesne z te karty bude pouze to +1 int a to me tak "v pohode" neprijde, kdyz muzes mit bud +2 int (elder willow, isilla) nebo SP (blue acidus, willow) karty.

 

Ad arbales.. podle me jsou zbytecny ty 2 dex co ten luk dava, pac to neni vubec potreba. Lepsi varianta k usazeni me spis prijde Gakkung bow, kvuli DMG. I s nim budes mit jeste 2 dex nad 160 jako "rezervu" s tim equipem co jsi uvadel. Jidlo na 170 dex proc ne, ale pochybuju ze ho budes bezne jist pri expeni.

 

Ad Hunt kombo... jako universalni varianu schvaluju, ale jako staly equip urcite ne, je moc omezujici. Je to proste zabity armor+botky. Zkratka tim bude trpet HP/SP, ktere muzes dostat z botek a bude trpet property z armoru, ktere jsou v lokacich, kde se dnes expi sniperi nezbytne.

 

Ad ancient cape... podle me zbytecny equip, ale proc ne, kdyz jsi myslis ze ti ta 1 agi stoji za ty zeny a za to, ze misto toho muzes treba mit 10% HP navic (wool+tidal).

 

Ad ostatni.. to jsou uz blbosti, jestli Gangster Scarf, fousky, romantic flower... Binoculary stejne nasadis misto ousek, kdyz budes mit dex napriklad 149 -proste budes nuceny :P

 

Uff sem se zase rozepsal :sobik:

Jsou to moje nazory, nikomu je nenutim, samozdrejme se rid tim, jak to bude vyhovovat tobe. Nemyslim si, ze by jsi nevedel o cem mluvis, ale u tech bodu co jsem psal se aspon zastav a zamysli se znovu.

 

Hau, domluvil jsem :P

Link to comment
Share on other sites

Vyhradu mam k uvedenemu equipu.

nechcem velmi rypat ale mne sa zda ze som jasne napisal v ktorom simulatori som ten build "vyhrabal", takze ti k spokojnosti oznamujem ze v tom onom sime wool a tidalky neboli, ale aj tak rozmyslam ze si ten equip este pozriem

 

dik za pozitivne a aj (niekolkonasobne) negativne nazory

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Äau :) , jak by mel vypadat NEGW sniper, takze PvM. Na wiki je zajimavej falconer, ale je mozny ze ted se jede uplne jinak. Jinak bych nejspis jel asi klasickyho dex/agi + neco int, jaky by jste zvolil pomer agi a int... diky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Takze mam tady build k nove predelanym GW..

Te dex bych dal min ale mno uz bylo pozde mno .. :)

 

Takze:

STR:20+15

INT:22+15

AGI:68+32

DEX:99+49

VIT:61+9

Luk:1+10

 

Nahozeny pouze improve contrentration a a+b..

 

EQ:

+6 FB

+6 tights + marc

+6 Valk.stit + thara

+10 main g. + 4x fabre

+6 wool s noxim

+7 tidaly s green ferusem

Accesorka:Diablos r.+smokie,Rosary+ alligator

Head:EWE,Evolved pipe

 

HP:12590 SP:794 Def:39 MDef:16

 

Aspd s lukem(+10 compo se 4x savege baby + curse sipy)=176.88 s True sightem=178.16

 

Tak to je vse,jelikoz neni jiz Assu v hradech,vymenil jsem Rosarko s aligatorem za Safety ring :)

 

PS:Je to build,se kterym je mozno zajit si zastrilet do thoru i na draky...a jine expeni ci hunteni..

Link to comment
Share on other sites

ProÄ jedno rosárko a jeden diablos ring? A proÄ tightsy? A myslí­Ä, že tÄ 3def zachrání­, když přijdeÄ o alligatora?

 

Diablos kvuli SPckum ci HPckum..nemusel by primo byt,stacily by 2x rosarka se stejnymy kartamy...tightsy mam uz delsi dobu a zatim je nechci za nic jineho menit..

K tem 3defkam.. s Assu me zachranilo uz nekolikrat Gelle :)

Link to comment
Share on other sites

Já bych na GW tahal snip suitky, neváží­ o moc ví­c než tighty a redukujou delay + crit taky není­ k zahození­, ale to záleží­ na buildu. Mí­sto ewe si vem i blbý bino/dark blinder. A stat build... hm při souÄasném nastvení­ GW by se ujaly lepÄí­ buildy :)

Link to comment
Share on other sites

Marwe.. tez bych si urcite ted udelal Falconer build na GW.. nebo proste jiny..ale ja uz mel snipa s 99dex kdyz se zacli dit zmeny..takze jsem se snazil neco udelat..s tim co jsem mel...

Jinak ted uz je to prakticky jedno jestli tights nebo sniping..sniper je od toho aby pastil,statusoval..ne aby zabil tucet lidi..

ale to uz kazdy vi ..

Jinak dekuji za posty ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest ★ώђi†&#92

Agi - 99

Dex- 99

Int - 25

 

 

 

EQ: +X(co nejvic) Orc Archer Bow

Pantie[Porcellio card]

Undershirt[Nine Tail card or Dragon Tail card or Ray]

Advanced mini propeller

masquerade

Variantky

fousy +10atk

2x Horn of Buffalo [2x zerom or 2x kukre]

Link to comment
Share on other sites

to flee ti už v takovém množství­ taky nanic... bosové jako atros nebo skego mají­ problém trefit mojeho socana, na co ví­c budeÄ potřebovat flee? na vláÄky? ty tÄ sejmou hned s libovolným flee

 

btw kde ty Äí­py kupujeÄ? u prodejce Äí­pů co? tj to reborncustom npc (uvažuj, ofic npc mají­ anglické jména, trader, seller, a baf prodejce? uvažovaní­ nejde co?) ... jinak se dají­ snad koupit tak max fire Äí­py u sunken ship

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Jej, udelal jsem tam chybu. Nekupuju je, ale vyrabim.

^^

 

A to flee se hodi do PvP a aj na to PvM, me sem tam Atros trefi a to mam skoro 300flee. Chu to zlepsit :blink:

Link to comment
Share on other sites

A to flee se hodi do PvP a aj na to PvM, me sem tam Atros trefi a to mam skoro 300flee. Chu to zlepsit :)

No tak jestli s tim chces jit na MvP, tak si spocitej, kolik z nich nema veci jako wide stun, divinu apod.

Jinak FYI pokud ma Atroce flee 246, tak nic vic ti proste nepomuze, 5% sance na hit bude mit kazde monstrum vzdy a vsude

protoze je to tak dane a nastavene (da se to snizit Perfect Dodge equipem, ale moc smysl nevidim). A jestli Atroceho tankujes

s tema trema peesama kolem, tak stejne spis driv hebnes na stun od nich, lepsi je behat :)

Link to comment
Share on other sites

 

Atroce se moc tankovat nedá flee charem- já ho normálnÄ zabí­jel tak, že jsem tankoval jeho moby a on byl hitlocklý a posouval jsem se, když byl blí­zko. NejvÄtÄí­ smrÂťák pro snipera je jeho pwrup- zvedne Äí­lenÄ hit moba a je vymeteno :) + wide statusy u jiných mvp

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Tak to budu zdrhat. Spise mi dela problem ten jeho skill, ktery byl tedka nedavno zase dan do provozu. Ani nwm jak se jmenuje, ale je to podobne jak defening aura -> asi tak o 75% mi klesne dmg :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...