Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

Mno pri GW to muze byt dobre mit sharp snipa kterej by daval pokazde critical..... takovy lepsi rozmrazovani non marc hracu pod SG ckem..... mno ale machri naexpete to s agi 1 :)

 

Podle mne je to blbost jet critical sharp snipa... nej je ( podle mne ) asi nakej falconer ci vit snip :)

13539[/snapback]

 

No nejhorsi to bude naexpit za archera, ono kdyz pak das na Stinga s dobrym lukem sharpshootingem 5.7k dmg (+-) a mas sikovneho priesta co ti to nejak rozumne navlackuje, tak to nebude zas tak hrozny :rolleyes:

 

A navic stejne kazdej expi na majo tak nevim co resis... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

17037[/snapback]

Mno jestli ses zacatecnik tak bych zacal od zacatku ) tzn od hunta ) ono behem hrani se rozkoukas a zjistis trosku presnejs co bych chtel.

 

Jinak abysme neodbyli ty buildu muzes jet agi/dex, dex/agi/vit, FA build (dex/int/vit), Sharpshooting (dex/vit/luk) bo falconera (agi/dex/luk) bo jakakoliv kombinace techto ktera ti sedne co se tyce stylu hrani )

 

PS: zkus si vyplnit signaturu ) at si nedelas zbytecny problemy

Link to comment
Share on other sites

mno s tema statsama opatrne ) to zjistis presne co chces postupne hranim. Vetsinou jak sem to psal tak je to v poradi zleva do prava od statsu kde je nejvic bodu po tem kde je nejmin bodu

 

Mno u typickyho AD hunta to je 150 (160 v pripade snipera) dex s bless a equipem, 80-90+ base agi (pripadne to hnat do extremu na 95+ ale to je spis MvP build kvuli maximalni dmg/min), zbytek nejak rozdelit mezi vit a int

 

Mno a skilly minimalne ankle snare, detect, remove trap, spring trap na gw ) zbytek je celkem jedno potom, asi steel crow a BB by se hodil mozna par dalsich pasti (shockwawe, sandman)

Link to comment
Share on other sites

A co byste řekly na tohle:

 

 

 

Dex 99+61

Int 80+20

Vit 60+12

Luk 1+13

Agi 1+30

Str 1+19

 

 

 

Equip: Poo Poo

Masquarade

Tights-Matyr,Peco

Muffler,Rag.M-Ryadric,Marse

Shoes-Verit,Matyr

Cutter-4Fabre

Guard-Thara Frog

Glove-Zerom,Wormtail

 

Falcon Assault-6800

Hp-12500+-

Sp-1014

NEBO

 

 

Dex 99+62

Int 40+20

Vit 53+8

Luk 1+13

Agi 70+37

Str 4+19

 

Equip: Poo Poo

Binoculars

Tights-Peco,Pupa

Muffler-Wisper,Ryadric

Composite Bow-kombinace Hydra +Worker

Shoes-Matyr.Verit

Glove-Wormtail,Zerom

 

Falcon Assault-5950

Hp-11700+-

Sp-840+-

Opraveno

 

/omg /omg /omg /omg /omg /omg /omg /omg /omg /omg

Link to comment
Share on other sites

17227[/snapback]

U toho prvniho bych dal min dex (150 dex i s bless) a vic int. Ale i tak ta dmg pomoci FA nebude imo nic moc na gw.

Mno u toho druhyho si pohraj s agi aby ti to vyslo na aspd bonus (1 bo 2 agi by to meli spravit, podle equipu). Mozna bych to nekrecil tolik s int a mel bych raci vic aspd, ale to zalezi na tobe jak ti to vyhovuje )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
potrebujem poradit ci by takyto build mohol celkom byt na gw

staty su zhruba len orientacne bez boostov a equipu

str 1

agi 70

vit 60

dex 99

int 30

luk 1

hmm ci toho int nieje moc a tak pod :bruce_h4h:

dakujem......

19479[/snapback]

wah kdy konecne vsichni pochopi ze pocitat build bez equipu a bez job bonusu je na h...o, jinak zkus toho hunta vytahnout na 90 95+, zajdi si na par GW a bude ti jasny kde co jeste ubrat bo pridat ) jinak to vypada na normalni DS build, spatny to nebude, proste takova klasika, jen pvm bude mozna trosku horsi kvuli maly agi )

Link to comment
Share on other sites

wah kdy konecne vsichni pochopi ze pocitat build bez equipu a bez job bonusu je na h...o, jinak zkus toho hunta vytahnout na 90 95+, zajdi si na par GW a bude ti jasny kde co jeste ubrat bo pridat ) jinak to vypada na normalni DS build, spatny to nebude, proste takova klasika, jen pvm bude mozna trosku horsi kvuli maly agi )

19480[/snapback]

 

hmm ja to chapem a preto som aj pisal na zaciatku postu ze je to len orientacne, jednoducho som chcel vediet ci mi nieco moc neuchadza...len tak zhruba...keby som pisal ohodnotit presne build tak to tam vsetko je :bruce_h4h:

hmmm a zase si len tak bez vsetkeho spravit build len aby som skusil ci vobec bude na nieco...no radsej si to naplanujem a 100krat prejdem a az potom zacnem robit postavu...nesedim pri tom 24h denne 7 dni v tyzdni aby som si to mohol dovolit :sadbye:

 

EDIT : dik za Tvoju odpoved inac...no ved uvidime co z toho bude...to ze bude slabsi v pvm ma zase az tak netrapi...hlavne aby viac menej obstal na gw...

ta int ma trapila ci nieje zbytocne ju davat na 30, ci to nedozeniem equipom radsej a a body rozdelim rozumnejsie...no uvidime....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mno esi se k snipovi dostanu bude to asi combinovany FA+DS build uvazuju o statech:

Int 99

Dex 99

Agi 25

 

ze statu uz jasne plyne ze na GW se moc nehodi... mimochodem poradi mi nekdo se skillama? /thx predem

20816[/snapback]

 

Presneji receno se na GW nehodi vubec. Leda, ze by si byl porad na sacri, s vit 1 si toho moc neuzijes. Jinak na pasti dobry ale zbytecne moc int. Bohuzel se moc nehodi ani na PvM. FA bude mit super dmg, ale kvuli delay nebude moc pouzitelnej a na DS zase desne malo agi. Navic te trefi snad uplne vsechno. Imo je takovej build totalni blbost.

Link to comment
Share on other sites

mno esi se k snipovi dostanu bude to asi combinovany FA+DS build uvazuju o statech:

Int 99

Dex 99

Agi 25

 

ze statu uz jasne plyne ze na GW se moc nehodi...

Nemá to žádný defenzivní­ stat, bude se ti umí­rat jedna radost. Kdykoli a kdekoli.

Link to comment
Share on other sites

naco vit delas jako by ho ta troskla mohla zachranit  /gg

ja taky nemam moc vit a na gw se baví­m akorat rozrazet warpa nemozu ale to necham na vas /ho

21137[/snapback]

 

Vit se hodi uz kvuli stunu. A ver ze je rozdil mezi 7k hp a 11k hp :)

Link to comment
Share on other sites

Btw jak sem výÄe psal o tÄch defenzivní­ch statech, myslel sem tí­m i agi. SamozřejmÄ jen v pvm.

 

Já bych GW-oriented snipera vidÄl asi takhle:

dex se vÄí­m 160

vit celkem 70

int 36-42-48 .. ale třeba i 60, pokud se zamÄří­ ví­c na FA (pak se ubere z agi)

agi ten zbytek, mohlo by vyjí­t odhadem kolem 70

 

No a pak různý varianty, jako třeba pure FA + pasti, který by agi nemÄl vůbec, vit by zvedl na 90 a možná i sní­žil dex s blessem na 150, aby bylo ví­c int. 4x fabre v dýce + guard s tharou, intenzivní­ využí­vání­ pastí­ v obranÄ, a to i shockwave, claymore a blast mine, v íştoku zas dlouhá trvanlivost, schopnost přeží­t a možnost vyčistit kamarádům cestu od pastí­.

A nebo jiná obmÄna, zamÄřená na sharpshooting, dex 150, vit 70+, agi 1, int nějak přimÄřenÄ kolem 50 a luk cca 60, crit equip, dva koboldi a tak, Äance na crit se SS asi 48% a ví­c.

 

ProstÄ v žádým GW buildu bych nedal vit pod 60, ani za obyÄ, ani za transcendent. Stun je sviřa a i hp naví­c se hodí­ :) (jedinÄ u wize by tolik bodů nezbylo :) a u nat crit sina by stačilo 50).

 

edit: Je to jen můj názor, třeba mi nÄkdy nÄkdo ukáže, že buildy bez agi rulujou :)

Link to comment
Share on other sites

...hmm pracujem na tom builde ktory bude mat (je to len priblizne, postupne upresnujem) agi 70 vit 60 dex 99 int 30 +- sem tam nieco...nejde mi presne o staty...ale bolo mi povedane ze vit 60 (50+) je zbytocna na gw, ze sa to dozenie equipom a pod, aj ked niesom tohto nazoru co je teda na tom pravdy ? po mojich prvy par gw uz by som asi s vit 1-10 :) k nim asi ani nepricuchol :) takze sa len tak pytam...

21172[/snapback]

spore c. +2 vit, necklace +2 vit, raggler +1 vit, fabre +1 vit, picky egg (aspon mam dojem ze je to ona) +1 vit

By me fakt zajimalo jak to chce dotycnej pomoci tehlech karet vylepsit :)

a tech 50 60 bych rek ze bude takovej peknej zaklad, abys nebyl furt ve stunu )

Link to comment
Share on other sites

spore c. +2 vit, necklace +2 vit, raggler +1 vit, fabre +1 vit, picky egg (aspon mam dojem ze je to ona) +1 vit

By me fakt zajimalo jak to chce dotycnej pomoci tehlech karet vylepsit :)

a tech 50 60 bych rek ze bude takovej peknej zaklad, abys nebyl furt ve stunu )

21188[/snapback]

 

...no asi tak by som to tiez povedal...s tym co si napisal tak akurat mozes doladit svoju vyssiu vit...zatial idem teda tych 60+-bonusy a zatial to vyzera fajn...uvidi sa...

Link to comment
Share on other sites

Delay je asi zpozdeni toho skilu ze?

Co byste rekli na tento build:

 

Str 1+4

Agi 60+18

Vit 70 +2

Int 26+4

Dex 96 + 36 +8

luck 1+4

 

Je to pocitany s IC a equipem : binoculars,2x nible gloves,tigs.Bez karet by mel mit asi 8,1k zivota.Myslite ze se tendle build ulpatni na GW?Nebude to delay moc vysoky?

 

Je to Hunter na 99lvl nemuzu najit kalkulator kde by byli chary jako je sniper :-/

A nevim co se pak zmeni...

Nevite o nejakym dobrym kalkulatoru?

Link to comment
Share on other sites

99 se blí­ží­ a tak sem si vymyslel dva buildy na snipera - falconera, mnÄ se ví­c lí­bí­ ten druhý kvůli vÄtÄí­mu luk. Je to s AB a glorií­, pravdÄpodobnÄ budu mí­t naprostou vÄtčinu Äasu po ruce priestku i na doplřování­ sp.

 

str 1+19

agi 93+42 (male thiefbug .. jinak to asi nejde .. leda mí­t rockera v tights a v botech matyra)

vit 2+8

int 34+20

dex 85+65

luk 47+43

 

7214 hp, flee 267+10, aspd 184,1, crit 38%, falcon 28%, 1120 dmg

 

str 1+19

agi 89+41 (matyr)

vit 1+8

int 4+20

dex 85+65

luk 67+43

 

7870 hp, flee 262+12, aspd 183,1, crit 44%, falcon 34%, 970 dmg

 

s crit equipem +9% crit a dex jen 141 (nebo 140 bez binos)

Link to comment
Share on other sites

Druhej se mi taky libi vic, ale ubral bych DEX a pridal INT. Prece jenom falconer dava hlavni dmg ptakem a int zvysuje dmg vic. Teda jestli plati tenhle vzorecek: [(Dex/10 + Int/2 + 3*Steel crow skill lvl +40)*2]*Blitzbeat skill lvl

 

Edit: A doplnovani sp neni potreba. Falconer nespotrebovava v podstate sp vubec :D

Link to comment
Share on other sites

kenny je pravda ze nejde dosahnout vic jak 99+99 staty? /?

bo sem si spomlnel ja na tych 200 dex /gg

22090[/snapback]

 

Muzu se zeptat, jak bys to udelal? I kdyz pochybuju, ze se to da dosahnuot...

 

Edit: Dostal sem se na 181 i s +10dex jidlem

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

pokud se da presahnout 99+99 tak to de ale jen na gw s guildovnim boostem na +5 dex

ale momentalne nejsem schopen to dosahnout musim dodelat lvl a ulovit 10 kucharku

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...