Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Na rebornu nemám statusový luk, tak jsem nemohl odzkouÄet, a proto se ptám: Status jde nahodit i do pneumy, jako na jiných serverech, žejo? :) Myslí­m tí­m třeba luk s 4x savage babe a stunnovat wiznu v pneumÄ nebo sleepovat monky nebo blindovat huntery .. přes KE to jde, tak tohle snad taky ??

Link to comment
Share on other sites

Se vÄí­m vÄudy by to bylo 207. Jen jde o to, jestli tÄch 99+99, co je v kalkulátorech jako strop, je maximum i ve hře, nebo by fakt Älo 99+108.  :)

22251[/snapback]

Mel sem kalkulacku kde zobrazoval i pres 200(resp. 198), ale ma to dva problemky: 1) nevim jestli ji jeste najdu a 2) nevim jestli to odpovida realite :)

Link to comment
Share on other sites

a ete jedna zajimava otazka jestli kdyz ma rudras bow  holy element a pridam na nej nejaky sip treba dejme tomu wind sipy tak jeslti se pocita wind elemnt nebo holy?

:)  :)

23692[/snapback]

No, mel by se pocitat element sipu, teda aspon podle me. Kdyz ti da priest aspersio, tak taky nebudes strilet sipy s holy elementem, ale ty co mas.

Link to comment
Share on other sites

Pak se naskýtá otázka, k Äemu že rudra ten element vlastnÄ má :)

23705[/snapback]

K nicemu? :) Nebo treba kdyz budes strilet neutral sipy(steel, ori, etc.) tak budou mit holy element, co ja vim /hmm, ale proste to je podle me stejna pitomost jako ty elementarni zbrane pro barda/dancku - kdyz chci element, koupim si sipy a ne zbran(leda bych utocil melee, coz dela jen velmi malo lidi).

 

Nebo zas nekdo vymyslel zbran aniz by se trosku zamyslel nad tim jestli ten efekt vubec k necemu bude.... :)

Link to comment
Share on other sites

No, mel by se pocitat element sipu, teda aspon podle me. Kdyz ti da priest aspersio, tak taky nebudes strilet sipy s holy elementem, ale ty co mas.

23696[/snapback]

 

Ked ti da priest aspersio robis holy dmg nech mas akekolvek sipy tak isto je to s endow.Ako je to pri rudre netusim nemala som ju este v ruke ale blizkej buducnosti ju snad budem mat :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Fisch
A jeste me neco napadlo kdyz si nandam sip ocrauje ti to element lvlem 4?

nebo lvl1 element?

tim by se mozna dalo vysvetlit efect rudras bowu

:drinks:  :whip:

24344[/snapback]

 

a co bys od toho cekal double holy dmg?

a este s aspesiem triple holy dmg?

/ho

Link to comment
Share on other sites

No nejaky takovy efect /gg protoze tady vyvstava otazka na co ten element u luku je ??? Vim ze to co jsem predtim napsal je blbost ale proc to teda gravity vymyslelo? Urcite v tom musi bejt proste nejakej hacek ......

:D;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no napisu vam sem jeden falkoner build na snipera.

uvitam jakykoliv konstrukcni pripominky.

mel by chodit i na GW

 

STR 2+19

AGI 99+42

VIT 33+8

INT 20+20

DEX 61+63

LUK 62+43

 

falcon 32,5% crit 31,6% flee 284,5 , aspd 184

 

pocitano s: glorii, blesem, IC, falcon eyes, wind walkerem, agi + awak

equip: AoA, binocu, tights of ares, mocking muffler, green boots, 2x nible glove + standartni GW luk

 

Dekuji za pripadne pripominky.

Link to comment
Share on other sites

ProÄ nimble glove? +8 dex tÄ při dex 61 bude stát 8x8 = 64 statpointů. Když vemeÄ 2x athletic brooch, dostaneÄ +6 agi, což při agi 90+ odpoví­dá 6x11 = 66 statpointů. Sice zanedbatelný rozdí­l :)

 

Já nakonec za snipera pojedu asi takhle:

str 1+19

agi 87+45

vit 1+8

int 20+20

dex 83+57

luk 67+43

 

vÄetnÄ AB, gloria, awak a vÄech selfbuffů (IC, TS, ww)

AoA, binos, tights, whisper (nebo bapho jr), matyr (nebo spí­Ä crystal pumps), 2x brooch s dancing dragon (dream eq, reálnÄ spí­Ä kobold)

7870 hp, 710 sp, hit 324, flee 264+12, aspd 183,0, critical 50%, falcon 34%, 1040 dmg

 

ragnasim.net: char: dwwcqd0RM9iD3Qqavvw3zN6g1DfqbDX equip: lk03$4-w3CGg$61dg$8y6opz2pBhCl10

Link to comment
Share on other sites

ProÄ nimble glove? +8 dex tÄ při dex 61 bude stát 8x8 = 64 statpointů. Když vemeÄ 2x athletic brooch, dostaneÄ +6 agi, což při agi 90+ odpoví­dá 6x11 = 66 statpointů. Sice zanedbatelný rozdí­l :whistling:

 

Já nakonec za snipera pojedu asi takhle:

str 1+19

agi 87+45

vit 1+8

int 20+20

dex 83+57

luk 67+43

 

vÄetnÄ AB, gloria, awak

AoA, binos, tights, whisper (nebo bapho jr), matyr, 2x brooch s dancing dragon (dream eq, reálnÄ spí­Ä kobold)

7870 hp, 710 sp, hit 324, flee 264+12, aspd 183,0, critical 50%, falcon 34%, 1040 dmg

 

ragnasim.net: char: dwwcqd0RM9iD3Qqavvw3zN6g1DfqbDX equip: lk03$4-w3CGg$61dg$8y6opz2pBhCl10

27553[/snapback]

 

no nevim ale ja bych dal i trochu vit at neco vydrzis pri GW pokud nechces byt porad na sacri (ale jsem trochu lama tak tomu jeste moc nerozumim) jinak je ten build celkem peknej

 

EDIT: mas pekny skilly ale radsi bych namaxoval BB na ukor detektu detekt staci tak lvl1 nebo vubec ne (ale proti gustu žádnej dyÄputát)

Link to comment
Share on other sites

Na GW s tí­m fakt nepolezu :x

Ten detect tam byl jen tak do poÄtu, stejnÄ jako shockwave, aby byly bonusy za job 70. ReálnÄ staÄí­ steel crow, blitzbeat, true sight (falcon eyes), falcon assault, windwalk (wind walker), sharpshooting (focused arrow strike), ankle snare + vÄechny prerequisity na nÄ, popří­padÄ jeÄtÄ remove trap. To vyjde na job 56, když se nechá beast bane na lvl 1. Zbytek libovolnÄ detect, spring trap, shockwave, beast bane.

Link to comment
Share on other sites

ProÄ nimble glove? +8 dex tÄ při dex 61 bude stát 8x8 = 64 statpointů. Když vemeÄ 2x athletic brooch, dostaneÄ +6 agi, což při agi 90+ odpoví­dá 6x11 = 66 statpointů. Sice zanedbatelný rozdí­l :group:

 

27553[/snapback]

 

Ked uz si to spomenul tak pri nimble brooch usetris este viac :cray:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ChÄl bych slyÄet kritiku a nevyhody tohodle buildu:

 

Str 1+19

Agi 60+36

Vit 78+8

Int 18+22

Dex 97+64

Luck 2+13

 

Hp 11896,Sp 867,Aspd 176,7.

Equip:2xnible gloves,Tighs(marc),binoculars

PoÄí­táno s IC,Falcoy eyes,Blees,increas agi,aweak.

Link to comment
Share on other sites

:D

No tak to sem se na tebe asi ukliknul :) Myslel jsem to tak, že u Aeney ví­m jistÄ, že to bude bolet, ostatnÄ snipery ani moc nebádám.

 

2 Robinson: Ubral bych vit třeba na 72+8 a zvednul agi a/nebo int. V equipu nemáÄ psaný AoA, takže nejspí­Ä budeÄ mí­t poo nebo koÄku. Já bych na GW mí­sto binos a nimble glove nosil nějakou masku s def 2 a safety ringy nebo neslot rosary.

Link to comment
Share on other sites

Chces rict,ze ostatni sniperi to ustoji jo? :))

Nad tou vit jeste popremyslim...mozna ji fakt dam na tech 72+8.

Jinak ted budu asi nosit AoA abych dosahl na 164 dex.A pak sem planoval popoo hat.

Na to jakej equip bude nej stejne musim prijit asi vlastni zkusenosti..zatim se mi vic libi mit 160 dex :)

Ale treba prijdu na to ze je to k :) a tak se s tim nejak :D

Link to comment
Share on other sites

Podle toho, jak vidí­m huntery/snipery fungovat na GW, mám pocit, že snad ani nemá cenu nosit luk, protože se hodí­ leda tak na empo :) Takže 4 fabre, Ätí­t a jedeÄ, jedna past za druhou :D Pak už je ti dex na nic :)

Link to comment
Share on other sites

ja teraz tiez zacinam hrat na gw casto hunta a takisto luk nula bodov :D najviac sa imho oplati thara main gauche s fabre a build tak aby si s falconom dal slusnejsi dmg takze int :) a nejaku vit aby si vela vydrzal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Fisch

Ono ta vit supera je trochu zavadzajuca. Knechtovi s velkou vit do da dmg za tretinu hp sniperovi s 1 vit bez thary tiez.. (Neverim ze mas ovela viac HP ako 5000 :D) A preto si AD do snipera hodim vzdy rad :)

 

mam 6800 s icubusem 7150 a s true sight 7300 hp

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

Tak to fakt nemas moc :D

Ja se rozhodl tu vit taky trosku usmernit.Jen ted nevim jestli to mam dat do agi nebo do int.(int kvuli falkonovi)

 

s falkonem na gw toho moc nedals leda ze bys mnel tak 60-70 int zaklad pak das wizne ktera ma moc redukci asi za 2k falkon je spis na expení­

ja ho sice použivam aj na gw ale moc ne jen kdyz nema cenu strilet nebo nemozu jak posledne kdyz mi na zacatku zlomili luk a ja dobijel alde jen s falkonem /heh

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam za snipa vsechny dulezite skilly a uz nevim kam to davat chtel jsem ozkouset nejaky bouchaci pasti ale ptam se vas jestli to ma vubec cenu

Se mas... ja to mam az do 70 jobu jasny a zadny body mi nezbydou. ;) Smysl to ma podle buildu. Myslim, ze treba Claymore nemusi bejt spatna, kdyz jedes INT/DEX. Jestli teda funguje jak ma. Mno, momentalne mas vyjimecnou prilezitost si to zkusit na testovacim serveru ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...