Jump to content
Reborn fórum

Zpozdeny damage


k3dT

Zpozdeny damage  

168 members have voted

  1. 1. Chcete vypnout zpozdeny damage?

    • Ano, chci ho vypnout.
      85
    • Ne, chci aby zustal tak jak je.
      36
    • Je mi to jedno / nevim o co jde.
      5
    • Muzeme to zkusit jak to bude vypadat.
      42


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hlasoval jsem pro "Muzeme to zkusit jak to bude vypadat."

Ja osobne bych byl pro spozdenej damage, ale kdyby byl trochu min spozdenej :harhar: Kdyby se to odecetlo jakmile ze me vyskoci cislo, nezlobil bych se. Ale kdyz se to odecte jeste pred animaci, tak nevim nevim, musi se to zkusit a uvidime. Treba testovaci nedelni dopoledne... a podobne :)

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem hlas do "vypnout", hlavne protoze je to ve spouste situaci hodne neprijemne, a tech situaci ktere jsou vylozene k nastvani je vic.

napr: prolagnuti damage pres heal (to zpozdeni je tak vysoke, ze u nekterych potvor vidim damage, hodim okamzite heal, heal prileti driv nez damage), dalsi totalne k nastvani situace kterou jsem videl je kdyz pri zabijeni bose dostane potvora damage, stihne portnout a umre az po portu (idealne kdyz to jeste vypise o dropu nejake drahe veci...), nebo odpicnu potvoru s vysokou damage na jednu ranu, ta udela jeste krok dva, sejme me a potom si klidne hebne taky, nejlepe s nejakym prima dropem :harhar: (ve spojeni s position lagama beznymi u archer classu je to proste "dokonale")

 

IMHO by to chtelo minimalne dve veci - jednak v pripade ze ta rana je dorazeci, tak ji nezpozdovat vubec, a normalni zpozdeni omezit nejakym rozumnym stropem, radove maximalne nekolik malo stovek milisekund.

 

Edit: Portu pred smrti, i kdyz je to mozna drobna vyhoda, se velmi rad vzdam. Budu mnohem radsi umirat na vlastni chyby nez na funkci, kterou muzu dost spatne predvidat, co mi u ktere potvory zase provede.

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval jsem pro "Ne, chci aby zůstal tak, jak je" - s výjimkou jedné jediné potvory (dark lord a jeho mobové, kde je to v kombinaci s position lagama fakt nechutný) mi zpoždění­ dmg spí­Ä pomáhá .. často něco huntí­m a jsem lí­nej si doplnit hp, takže chodí­m polomrtvej, a když vidí­m Äí­slo od zásahu, zachrání­m se wingem :harhar: NemluvÄ o tahání­ vlaků, který by při udÄlení­ dmg jeÄtÄ před animací­ a před Äí­slem dávaly zniÄehonic instant spoustÄ lidí­.

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem hlas pro vypnutí­, protože když odportnu / vejdu do vedlejÄí­ mapy a leží­m dí­ky DMG z minulé mapy / mí­sta tak je to trochu nepochopitelný. To samý - mám vypoÄí­taný heal ,chví­li před smrtí­ se zaÄnu healovat pak dostanu DMG i když jsem hodil pár healů a chcí­pnu. :) Myslí­m, že ,,zpožděný damage´´ přesnÄ vystihuje tenhle smajl =) :harhar:

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro vypnutí­, ten zpožděný heal mne stojí­ život mnohem častěji než, že si ho zachrání­m wingem. A už se mi taky stalo, že jsem sejmul Golden thief buga a on se mi portnul kamsi a vÄechny vÄci z nÄj v Äoudu. NehledÄ na to, že se taky dost často portnu a ležim taky. A uplnÄ nejlepÄí­ je, když mne sejme mrtvá potvora... Ale zají­malo by mne, jak je to teÄ. ZkouÄeli jsme Vanimirtha (Homunculus) a hodil bolt, ale dmg se vypsal jeÄtÄ než ten bolt dopadl. Tak by mne zají­malo jestli je to jen jeho featura. Protože, když jsem to zkusil s mágem, připadalo mi to ok.

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval sem pro "Vypnout".To ze je nekdo linej potovat a radeji portuje=jeho - :P .Zase mi prijde blby dostat instant z vlaku a teprve kdyz lezim videt cervenou obrazovku kdyz lezim :whistling: .Co to udelat ze pri

rane(jak odlitne DMG) tak se zpozdenim 0,05 sec. by se odecetlo z zivotu?Aby kdyz se taha a je ten clovek pripravenej ma sanci odportnout :blum::thumsup4: ,ale zas lenosi by to nestihli :sadbye::whistling: ?Bylo by to i docela realny...ne ze me potvora zabije z hrobu :D:whistling:

Link to comment
Share on other sites

A co takhle CP? :thumsup4: Kathryna nema Boss flag :whistling:

Ja myslel normalni potvoru, tzn. ani minibosse, ani MvP :whistling:. Ono to od ni staci, kdyz skonci assu, tak ten JT sunda i sword class s +13k hp.

 

A btw, do labu obcas chodi expit sniperi jen s priestem, pochybuju ze by s sebou brali i CP team :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ja myslel normalni potvoru, tzn. ani minibosse, ani MvP :whistling:. Ono to od ni staci, kdyz skonci assu, tak ten JT sunda i sword class s +13k hp.

 

A btw, do labu obcas chodi expit sniperi jen s priestem, pochybuju ze by s sebou brali i CP team :whistling:

Když to tam nezvládaj aÂť tam nelezou ne?

Link to comment
Share on other sites

Když to tam nezvládaj aÂť tam nelezou ne?

No, praveze do ted to zvladali :whistling:. Me jen prislo divny ze napsal ze "radsi portnou, kdyz sou liny potovat" coz je imho blbost. Kdyz te to prece sunda na jednu ranu, tak to neupotujes ani kdyby ses pos..... ehm, ....rozkrajel :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem hlas pro vypnutí­, protože když odportnu / vejdu do vedlejÄí­ mapy a leží­m dí­ky DMG z minulé mapy / mí­sta tak je to trochu nepochopitelný. To samý - mám vypoÄí­taný heal ,chví­li před smrtí­ se zaÄnu healovat pak dostanu DMG i když jsem hodil pár healů a chcí­pnu. :whistling: Myslí­m, že ,,zpožděný damage´´ přesnÄ vystihuje tenhle smajl =) :whistling:

 

 

Lepčie by som to nevystihla ... íşplne :whistling: síşhlasim s Perthornom :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

ja som za to, aby to ostalo takto ako to je...hlavne pomaha to ze mozem portnut pri takej rane, ktora je vacsia ako moje hp... :D

2 Perthorn Ako sa mozes portnut a umret? Vsak je to o tom aby si to prezil :( Jedine ak sa portnes o par policok vedla umres... Ale to je mala moznost.

Jedina zla vec na tom je ze dostanem dmg aj ked mob umre...Potesi to hlavne vtedy ked ho zabijem a on este da mna :D Neda sa urobit aby ked niekto umre tak aby to tu ranu uz nedalo?(nieco podobne ako sg...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...