Jump to content

Photo

Zpozdeny damage

This topic is in the process of being archived.
121 replies to this topic

Poll: Zpozdeny damage (168 member(s) have cast votes)

Chcete vypnout zpozdeny damage?

1. Ano, chci ho vypnout. (85 votes [50.60%])

Percentage of vote: 50.60%

2. Ne, chci aby zustal tak jak je. (36 votes [21.43%])

Percentage of vote: 21.43%

3. Je mi to jedno / nevim o co jde. (5 votes [2.98%])

Percentage of vote: 2.98%

4. Muzeme to zkusit jak to bude vypadat. (42 votes [25.00%])

Percentage of vote: 25.00%

Vote

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 22 September 2006 - 05:57 PM

Duvody proc ho nechat / vypnout urcite pomuzou vic nez nejaky hlasovani.

#2 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts
  • Location:vleže . možná občas 64 . 69 moc nemusim . kolmo na holku je to zajimvý :)

Posted 22 September 2006 - 06:07 PM

no občas z toho vznikaj dost zajímavý/komický situace..něgdy to naštve ale taky dost často díky tomu člověk stihne portnout apod.. takže chci vypnout :harhar: přijde mi to prostě občas úplně nelogický no :)

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#3 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 22 September 2006 - 06:09 PM

Nevyhoda je ze se damage odecte jeste pred animaci... takze vznikaj i pak haluze...

#4 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 22 September 2006 - 07:04 PM

Hlasoval jsem pro "Muzeme to zkusit jak to bude vypadat."
Ja osobne bych byl pro spozdenej damage, ale kdyby byl trochu min spozdenej :harhar: Kdyby se to odecetlo jakmile ze me vyskoci cislo, nezlobil bych se. Ale kdyz se to odecte jeste pred animaci, tak nevim nevim, musi se to zkusit a uvidime. Treba testovaci nedelni dopoledne... a podobne :)

#5 cryptor

cryptor

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 65 posts
  • Interests:Hudba(hra na gitaru,basgitaru,...)

Posted 23 September 2006 - 09:41 AM

Dal som hlas za to,aby sa vypol...Dost casto sa mi totiz stava,ze prave delay ma zabije takze :harhar:
Pojď do mého hájemství
ukážu ti tajemství

Ve sklenici vody
umeju ti nohy

Pohážu tě listím
poseru se štěstím

Při kočičím vrnění
navařím ti krmení

Obleču se strakatě
zatvářím se okatě

Na studený podlaze
nebude nám neblaze

Lord RajciaK - Crusader 9x/50 Freelance of Midgard

#6 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 23 September 2006 - 10:03 AM

Dal jsem hlas do "vypnout", hlavne protoze je to ve spouste situaci hodne neprijemne, a tech situaci ktere jsou vylozene k nastvani je vic.
napr: prolagnuti damage pres heal (to zpozdeni je tak vysoke, ze u nekterych potvor vidim damage, hodim okamzite heal, heal prileti driv nez damage), dalsi totalne k nastvani situace kterou jsem videl je kdyz pri zabijeni bose dostane potvora damage, stihne portnout a umre az po portu (idealne kdyz to jeste vypise o dropu nejake drahe veci...), nebo odpicnu potvoru s vysokou damage na jednu ranu, ta udela jeste krok dva, sejme me a potom si klidne hebne taky, nejlepe s nejakym prima dropem :harhar: (ve spojeni s position lagama beznymi u archer classu je to proste "dokonale")

IMHO by to chtelo minimalne dve veci - jednak v pripade ze ta rana je dorazeci, tak ji nezpozdovat vubec, a normalni zpozdeni omezit nejakym rozumnym stropem, radove maximalne nekolik malo stovek milisekund.

Edit: Portu pred smrti, i kdyz je to mozna drobna vyhoda, se velmi rad vzdam. Budu mnohem radsi umirat na vlastni chyby nez na funkci, kterou muzu dost spatne predvidat, co mi u ktere potvory zase provede.

#7 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 23 September 2006 - 10:44 AM

Hlasoval jsem pro "Ne, chci aby zůstal tak, jak je" - s výjimkou jedné jediné potvory (dark lord a jeho mobové, kde je to v kombinaci s position lagama fakt nechutný) mi zpoždění dmg spíš pomáhá .. často něco huntím a jsem línej si doplnit hp, takže chodím polomrtvej, a když vidím číslo od zásahu, zachráním se wingem :harhar: Nemluvě o tahání vlaků, který by při udělení dmg ještě před animací a před číslem dávaly zničehonic instant spoustě lidí.
"The purpose of life is to end."

#8 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts
  • Interests:Grafika, Webdesign, Guilda, Hudba a samozřejmě RO ;)

Posted 23 September 2006 - 04:24 PM

Dal jsem hlas pro vypnutí, protože když odportnu / vejdu do vedlejší mapy a ležím díky DMG z minulé mapy / místa tak je to trochu nepochopitelný. To samý - mám vypočítaný heal ,chvíli před smrtí se začnu healovat pak dostanu DMG i když jsem hodil pár healů a chcípnu. :) Myslím, že ,,zpožděný damage´´ přesně vystihuje tenhle smajl =) :harhar:
Posted Image

#9 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 23 September 2006 - 06:39 PM

Jsem taky pro vypnutí, od tý doby co funguje mě děsně irituje.
Silk 98 - natural crit sinX svého času ve Phoenix Fury
Odkragli 90 - gw sinX
otec Furat 9x - fs priest
Taekwondoo 7x - taekwon boy
Raukoras 7x - agi 2h knight (znovu a lépe)
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#10 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 24 September 2006 - 07:22 AM

me vyhovuje nastavajici situace, te vyhody portu kterej me nekdy zachrani zivot se necu vzdat xd
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#11 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 24 September 2006 - 08:03 AM

Jsem pro vypnutí, ten zpožděný heal mne stojí život mnohem častěji než, že si ho zachráním wingem. A už se mi taky stalo, že jsem sejmul Golden thief buga a on se mi portnul kamsi a všechny věci z něj v čoudu. Nehledě na to, že se taky dost často portnu a ležim taky. A uplně nejlepší je, když mne sejme mrtvá potvora... Ale zajímalo by mne, jak je to teď. Zkoušeli jsme Vanimirtha (Homunculus) a hodil bolt, ale dmg se vypsal ještě než ten bolt dopadl. Tak by mne zajímalo jestli je to jen jeho featura. Protože, když jsem to zkusil s mágem, připadalo mi to ok.
Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#12 Dante

Dante

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 24 September 2006 - 11:43 AM

Hlasoval sem pro "Vypnout".To ze je nekdo linej potovat a radeji portuje=jeho - :P .Zase mi prijde blby dostat instant z vlaku a teprve kdyz lezim videt cervenou obrazovku kdyz lezim :whistling: .Co to udelat ze pri
rane(jak odlitne DMG) tak se zpozdenim 0,05 sec. by se odecetlo z zivotu?Aby kdyz se taha a je ten clovek pripravenej ma sanci odportnout :blum: :thumsup4: ,ale zas lenosi by to nestihli :sadbye: :whistling: ?Bylo by to i docela realny...ne ze me potvora zabije z hrobu :D :whistling:
kasa-STR/VIT BattleSmith 88/50
BS staveny na preziti a killing v PvP/WoE(GW)

#13 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 24 September 2006 - 01:22 PM

Hlasoval sem pro "Vypnout".To ze je nekdo linej potovat a radeji portuje=jeho - :whistling:

No, vazne chci videt jak budes v labu JT od Katryny potovat :whistling:
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#14 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 24 September 2006 - 01:34 PM

No, vazne chci videt jak budes v labu JT od Katryny potovat :whistling:

A co takhle CP? :whistling: Kathryna nema Boss flag :whistling:

#15 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 24 September 2006 - 02:57 PM

A co takhle CP? :thumsup4: Kathryna nema Boss flag :whistling:

Ja myslel normalni potvoru, tzn. ani minibosse, ani MvP :whistling:. Ono to od ni staci, kdyz skonci assu, tak ten JT sunda i sword class s +13k hp.

A btw, do labu obcas chodi expit sniperi jen s priestem, pochybuju ze by s sebou brali i CP team :whistling:
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#16 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 24 September 2006 - 02:59 PM

Ja myslel normalni potvoru, tzn. ani minibosse, ani MvP :whistling:. Ono to od ni staci, kdyz skonci assu, tak ten JT sunda i sword class s +13k hp.

A btw, do labu obcas chodi expit sniperi jen s priestem, pochybuju ze by s sebou brali i CP team :whistling:

Když to tam nezvládaj ať tam nelezou ne?
Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#17 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 24 September 2006 - 03:58 PM

Když to tam nezvládaj ať tam nelezou ne?

No, praveze do ted to zvladali :whistling:. Me jen prislo divny ze napsal ze "radsi portnou, kdyz sou liny potovat" coz je imho blbost. Kdyz te to prece sunda na jednu ranu, tak to neupotujes ani kdyby ses pos..... ehm, ....rozkrajel :whistling:
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

#18 Tweety7771

Tweety7771

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts
  • Interests:ragnarok :)

Posted 25 September 2006 - 10:03 AM

Dal jsem hlas pro vypnutí, protože když odportnu / vejdu do vedlejší mapy a ležím díky DMG z minulé mapy / místa tak je to trochu nepochopitelný. To samý - mám vypočítaný heal ,chvíli před smrtí se začnu healovat pak dostanu DMG i když jsem hodil pár healů a chcípnu. :whistling: Myslím, že ,,zpožděný damage´´ přesně vystihuje tenhle smajl =) :whistling:

Lepšie by som to nevystihla ... úplne :whistling: súhlasim s Perthornom :thumsup4:
Posted Image

#19 busva

busva

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 189 posts

Posted 25 September 2006 - 02:07 PM

Ono to od ni staci, kdyz skonci assu, tak ten JT sunda i sword class s +13k hp.

Dokebi to riesi :]

Sithelten & Suriyothai - Posted Image Professors Posted Image

#20 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 25 September 2006 - 08:01 PM

Dokebi to riesi :]

Jak kdy :sadbye:
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX