Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
mkadlec

Ninja - Buildy

Recommended Posts

[u]Taijutsu Ninja: [/u]

(jen staty) tady je asi to jasny, namaxovat vsechny Throw skilly a Assaination training

91+9 STR (Nen, Clip of Mustle [the other slot is for the Hide Clip )
16+8 AGI
69+1 VIT
14+10 INT (Nen)
69+6 DEX
1+4 LUK

[u]Ninpou Ninja:[/u]
Str. 1+17 (Nen)
Agi. 1+20
Vit. 39+1
Int. 99+31 (Nen, 2x Earrings, Bazerald, 2Int Headgear)
Dex. 84+16
Luk. 1+4

lvl10 way of the blade traing
lvl10 bright crimson fire
lvl10 crimson fire formation
lvl5 wind blade
lvl5 lightning strike
lvl5 kamaitachi (north wind)

lvl1 reverse tatami (pre req)
lvl5 shadow teleportation
lvl5 vanishing slash
lvl3 shadow slash
lvl4 cicada skin shedding
lvl5 kagebunshin
lvl1 soul

Tyhle buildy jsem prebral z [url="http://www.ragnainfo.net/forums/viewtopic.php?p=1192880"]Ragnainfo[/url] nemam je vyzkouseny. Edited by mkadlec

[url="http://www.ratemyserver.net/skill_sim.php?jid=25"]http://www.ratemyserver.net/skill_sim.php?jid=25[/url]

jinak pojedu ninpou/ninjutsu ninju a asi :
Mist Slash Level 10
Shadow Jump Level 5
Cast-off Ciceda Shell Level 5
Ninpou Training Level 10
Crimson Fire Blossom Level 5
Lightning Spear of Ice Level 10
Water Escape Technique Level 10
Falling Ice Pillar Level 4
Wind Blade Level 5
Soul Level 5
(ted si nejsem jistej u soulu, vzhledem ze nemam ani kage bunshin (illusionary shadow) ani final strike jestli se to vyplati...)
edit: ted sem zjistil ze cikada ma nejaky pre-skill takze nevim...
jo a zjistil sem ze crimson fire blossom (to prvni ohnivy kouzlo :D ) jde v pohode chainovat, kdyz date kouzlit dalsi v okamziku kdy ninja roztahne ruce (nebo jednu naprahne k nepriteli a druhou do strany (zalezi na pohledu))
ten lightening ice spear (nebo lightening spear of ice?) de taky tak nejak ale tam neni zadnymachani rukama tak se to musi odhadnout :-/
prvni wind kouzlo jeste nemam
nema nekdo skill calc ktera by byla stejna jako skill tree tady? :-S Edited by Sedivka

Co je to Nen?

Ninja jde celou dobu skilama? Proto tak mĂĄlo agi? Edited by Leela

[quote name='Leela' post='40924' date='11.1 2007, 06:11']
Co je to Nen?

Ninja jde celou dobu skilama? Proto tak mĂĄlo agi?
[/quote]
nen - soul (+1-5 int/str a nutny pro nejaky skilly)
a mam dva druhy ninju - taijutsu (bojovy z blizka i zdalky)
a ninjutsu/ninpou/ten kouzlici
vybral sem si ten kouzlici typ :)
+ cicada kvuli aspon trochu obrane pred utoky (neplati pro magic)
tohle je tusim skill tree co je i tady :)
[img]http://img209.imageshack.us/img209/6681/post1279011426002629kc.gif[/img]
takze podle toho obrazku... a calcu...
asi takhle :
Reverse Tatami Level 1
Mist Slash Level 1
Shadow Jump Level 1
Cast-off Ciceda Shell Level 5
Ninpou Training Level 10
Crimson Fire Blossom Level 10
Crimson Fire Formation Level 6
Lightning Spear of Ice Level 10
Water Escape Technique Level 10
Wind Blade Level 10
Soul Level 5

jo a tomu buildu taijutsu bych asi dal vic agi... aspon myslim :D Edited by Sedivka

Ňo já jedu přesně tu horní část, shuriken a shadow. Původně jsem chtěla kouzlícího, ale na testu mě moc zklamal - kouzlí straąně pomalu, moľná blbej build (ten co je tu nahoře).
Staty zatím jedu jen str/dex, abych nelitovala nějakých bodů a eątě si to upřesním na testu. Zátím pouľívám jen throw shuriken a na to agi opravdu nechybí.

[quote name='Leela' post='40975' date='11.1 2007, 21:36']
Ňo já jedu přesně tu horní část, shuriken a shadow. Původně jsem chtěla kouzlícího, ale na testu mě moc zklamal - kouzlí straąně pomalu, moľná blbej build (ten co je tu nahoře).
Staty zatím jedu jen str/dex, abych nelitovala nějakých bodů a eątě si to upřesním na testu. Zátím pouľívám jen throw shuriken a na to agi opravdu nechybí.
[/quote]
co sem slysel tak pomoci cicady a lightening spear of ice rank 1 de celkem udrzet melee od sebe (rank 1 zakouzli 3 ty kopi nebo co to je a zdrzeni je vetsi nez casteni (aspon myslim :) )
jinak na testu sem zjistil (asi nahoda :( ) ze throw kunai 10 udela 3x dmg toho nejvyssiho shurikeny (throw shuriken 10) (zkouseno s Piercing Thorn Shuriken(13254) a throw shuriken 10 a ass. training 10 a Kunai of Violent Winds(13257) ) na nejaky high wizne (nepamatuju jmeno ani jsem se nedival :X )
a kvuli tomu ze kunai sou elementalni zbrane (wind, earth, fire, water a poison) budou asi lepsi na expeni vuci potvoram ktery sou zranitelne vuci x elementu ale na metalingy a jina stvoreni co maji vsechny utoky za 100% (no metaling ma 25% vuci ghost...) tak se vyplati asi shurikeny :) )
nebo fuuma shurikeny (ty velky co sou normalni zbrane) tak ty(i? :) ) maji nejlepsi throw....
nebo throw zeny? az 10k...
jsem v tom zamotany.... :X :flirt:

[quote name='Sedivka' post='41025' date='12.1 2007, 22:46']
co sem slysel tak pomoci cicady a lightening spear of ice rank 1 de celkem udrzet melee od sebe (rank 1 zakouzli 3 ty kopi nebo co to je a zdrzeni je vetsi nez casteni (aspon myslim :) )[/quote]
No cicada je při nějakym boji dost matoucĂ­, pořĂĄd to s tebou hĂĄzĂ­, a když po tobě jde vĂ­c potvor tak je ti to na nic, pač vydržĂ­ jen dvě rĂĄny cca => můj nĂĄzor, nenutim nikomu.

[quote name='Sedivka' post='41025' date='12.1 2007, 22:46']
jinak na testu sem zjistil (asi nahoda :( ) ze throw kunai 10 udela 3x dmg toho nejvyssiho shurikeny (throw shuriken 10)....
jsem v tom zamotany.... :X :flirt:
[/quote]
No jĂĄ použĂ­vala jen shuriken, pač jinĂ˝ skily jsem ještě neměla =))
Na expenĂ­ je kunai dobrej, samozřejmě kvůli elementu, ale chce to mĂ­t buď nějakou int, nebo ways of the blade, kvůli maně. Přece jen stojĂ­ 10 sp. Fuumy si eště musim složit.
Thorw zeny je libůstka, na to se těšĂ­m, ale chce to bejt slušně zazobanej, nebo použĂ­vat v nouzi no.... Edited by Leela

ja ted na jistem zahranicnim srvr jedu Ninpou Ninju. Nemuzu si ho vynachvalit. Muj soucasny lvl staty/skilly-
Lvl 70/44
Int 72
Dex 69

equip staci cowardice blade a gauntlet+nakej dalsi equip.

skilly mam zatim
Kouenka 5
Kaejin 10
Bakueyuun-5
Ninpou mastery- 10
nen- 5
Fuujin- 5
Raigeki-3
s penezma a kaminkama zadnej problem.. jedu to jako main char a vskutku si nemuzu vynachvalit.. ikdyz uvidime za tyden-jedu to teprv 3 dny :clap:
jinak je to takovy flexibilnejsi wizz-opravdovyho ninjutsu/ninpou zkusim potom :cool: Edited by ErikDS

Včera sem konečne naexpil lvl 55 a tak můľu pouľívat svůj tvrdě vydřený Fuuma Shuriken Rekka. Kdyľ se jím vybavím, házení shurikenů i kunai je najednou účinějąí. Zdá se mi to nebo to tak je doopravdy? A jeątě jedna věc: po pouľití skillu Throw Fuuma Shuriken suriken zmizí, nebo zůstane v inventáři?

[quote name='Pharaoh' post='41790' date='1.2 2007, 19:18']
Včera sem konečne naexpil lvl 55 a tak můľu pouľívat svůj tvrdě vydřený Fuuma Shuriken Rekka. Kdyľ se jím vybavím, házení shurikenů i kunai je najednou účinějąí. Zdá se mi to nebo to tak je doopravdy? A jeątě jedna věc: po pouľití skillu Throw Fuuma Shuriken suriken zmizí, nebo zůstane v inventáři?
[/quote]
myslim ze hazeni kunai a shurikeny je ovlivneno tvym atk takze jeslti si mel pred fuuma shur. rekka zbran s mensi atk takze to by mohlo byt tim..
a throw fuuma shuriken by nemelo spotrebovat ten fuuma shur. (asi podobne jako u shield boomerang.. (nebo tak nejak se to jmenuje ten crusuv skill jak hodi ten stit) ale nejsem si jisty :bruce_h4h:

[quote name='Pharaoh' post='41790' date='1.2 2007, 21:18']
[/quote]
Fuuma ti zĹŻstane v ruce.
Dmg ovlivňuje to co máą primárně v ruce.

Môj Ninjutsu Ninja build: (momentålne iba level 51, tvrdnem uĞ týĞdne na Smokie :dance: )

STR 1+1
AGI 9+8
VIT 19+1
INT 95+10 (Bazerald)
DEX 99+10 (1x Glove so Zeromom)
LUK 1+4

Ways of the Blade 10
Bright Crimson Fire 5
Crimson Fire Formation 7
Raging Fire Dragon 5
Lightning Spear of Ice 5
Hidden Water 10
Falling Frozen Crystal 1
Wind Blade 5
Lightning Strike of Destruction 5
Kamaitachi 5
Flip Tatami 1
Shadow Leap 5
Cicada Skin Shed 5

[quote name='Aeris' post='44111' date='24.3 2007, 09:20']

[/quote]

Docela rázně bych to poupravil... ninpou ninja není wizna, u něj je int>dex- má o dost menąí MATK a o dost kratąí casting time u nejsilnějąích skillů. Chybí ti ve skillech dost podstatná věc- ninja aura +5 int^^ bazerald je asi nej weapon pro ninpou ninju, ale pokud ho nemáą tak neľij ve snech a pořiď si spíą podstatně levnějąí triple dexterous ashuru... blaze shield je přílią dobrý skill na to aby jsi ho nechal na lvl7 na lvlu 10 má o dost lepąí casting time pokud ho chceą i na pvp tak uber troąku dex a přidej vit... stun, stun... a pokud ho jedeą na GW tak přidej té vit dost :D Nezapomeň, ľe ten self knockback z CSS na GW nefunguje (alespoň by neměl). A taky nezapomeň, ľe budeą nosit guard bo slotová gauntlet je krom hledání pokladů k nesehnání... (alespoň byla). A nejspíą by nebylo ąpatné jet jen dvě větve elementů :dance: Edited by Vertol

Vertol: Je to PvM, PvP ani GW nikdy so ľiadnou postavou neplánujem. Takisto viem, ľe to nie je najefektívnejąí build alebo čo, ale mne sa páči a je mi fuk ľe niekto by to vytiahol na viac DPS, whatever. Ninja Aura je podµa mňa blbos», ale to je len tým, ľe neznáąam, keď sa mám na bonusy k statom spolieha» na krátkotrvajúce skilly atď, som na to prílią lenivý.

Myslite ze by mohl bejt dobrej ninja agi+str+dex?

Mimochodem jaky skili by jste teda doporucovali na ninju kterej by jel str+dex+agi/vit?

[quote name='Idefix' post='44490' date='4.4 2007, 11:56']
Myslite ze by mohl bejt dobrej ninja agi+str+dex?
Mimochodem jaky skili by jste teda doporucovali na ninju kterej by jel str+dex+agi/vit?
[/quote]

Str agi dex nejspíą pure thrower... tedy ąecko na házení včetně throw zeny + cicada skin + ninja aura

str dex je kombo throwing + shadow skilly

Takľe si vyber co by bylo pro tebe zábavnějąí :mml:

Nasel jsem celkem zajimavou debatu ohledne STR/AGI build doporuciji si to precist pokud neco teprve planujete [url="http://forums.roempire.com/showthread.php?t=144267"]http://forums.roempire.com/showthread.php?t=144267[/url]

Guest Baalberith
[quote name='Servant-Sabre' post='45940' date='17.5 2007, 16:48']
JakĂ˝ je max job lvl u ninjy??? 70, 50 ???
[/quote]
stacil by aj jeden otaznik:)
a v nasej db to je [url="http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?exp=list#type11"]tu[/url]

Na severu sem si par ninju vsiml, ale vsichni to byli "ti kouzlici". Me by zajimalo jestli nekdo jede ninju primarne zamerenyho na hazeni a pripadne jaky s tim ma zkusenosti. Jednoho si zkousim rozjet a zaboha nemuzu vymyslet nejakej kloudnej build. Je mi jasny ze hlavne str, ale co pak? Nekdo rika dex a nejakou vit, nekdo agi a dex...

Moje ninja (throwing) 55lvl:

STR 70+5
AGI 9+5
VIT 1
INT 14+2
DEX 32+1
LUK 1+1

Vyhovuje, pěkně se expí, závěrečně plánuju 99 str dex tak kolem 70-80, pokud něco zbude tak jeątě int.

EDIT: je to bez equipu :D Edited by Sh4d0w

Záleľí jestli to bude jen na házení nebo házení + shadow větev. Pokud jen házení tak str dex agi vit int, popř přehodit prioritu dex a agi. Pokud kombo tak str dex vit int- nemas throw zeny tak je ti agi nanic...