Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

nechci te podrejvat sefe :lol: ale ja krom toho healu a par boostu nic jinyho nemam "(

 

dejte mi mammo nebo DS  a chci hazet BP!

403[/snapback]

Jenze ty boosty toho dokazou udelat docela dost. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
koukam ze priesta v signature nemas :lol: zkousel si to? :( a to ze to muze vyuzit hlavne me priest s dex sem napsal jako vyhodu, ne hlavni duvod toho proc to zkousim. narozdil od alcha se priest k moc vecem pouzit neda, takze heal u priesta musi mit preci jen vetsi prioritu nez hazeni potu. vem to tak, ze pokud bude chtit priest rychleji lecit, musi ubrat int nebo vit. oboje ho na gw oslabi ale ten heal mit bude a bude ho stihat davat. vecer na gw uvidime, pak to vratim do puvodniho stavu

397[/snapback]

no tak to by som chcel videit ako sa priest k vela veciam nehodi... support

gloria(+30luck),sanctuary(heal empo),bless(+10str int dex=bez tohto by vecsina huntov nemala 160dex a knechti 120str),agi up(pekne pre peco jazdov) sufra(na gw a s wizom uber),magni(po [ /omg ]e to bude jeden z najziadanejsich skillov,noBP)+dalsie

...jednoducho povedane priest vyuzije VSETKY skilly ktore ma....pricom mu este davas dost dobry heal..rovnajuci sa aid potion....

Link to comment
Share on other sites

nechci te podrejvat sefe :lol: ale ja krom toho healu a par boostu nic jinyho nemam "(

 

dejte mi mammo nebo DS  a chci hazet BP!

403[/snapback]

no ak chces byt bojujuci priest tak si sprav critical priesta....alebo ME ....ale FS znamena fullsupport.... B)

Link to comment
Share on other sites

No ked zapojime len obycajnu matematiku tak je jasne ze zmena healu je lepsia, normalny heal sa kuzli s cast time 0 ale ma cool down 1 sekundu, tento novy heal ma cast time 0,8 sekundy ale ma 0 delay takze jediny rozdiel je v tom ze namiesto toho aby priest cakal po zakuzleni healu musi teraz cakat pred zakuzlenim co dava vyhodu uz spominanim me priestom. FS priesti, ak budu chciet vyuzivat vyhody tohto healu, budu musiet iba vyvazit v spravnom pomere vit a dex. Prakticky to znamena ze sa tu bude potulovat priest s 10k hp ktory si za 1 sekundu vylieci vsetky hp. Mne osobne to vyhoduje lebo idem hrat priesta ale mohlo by to vadit ostatnym povolaniam.

Tento heal dava vyhodu aj monkom (najma asurakom s velkou dex) pretoze sa budu moct liecit o dost rychlejsie ako doteraz.

Link to comment
Share on other sites

No ked zapojime len obycajnu matematiku tak je jasne ze zmena healu je lepsia, normalny heal sa kuzli s cast time 0 ale ma cool down 1 sekundu, tento novy heal ma cast time 0,8 sekundy ale ma 0 delay takze jediny rozdiel je v tom ze namiesto toho aby priest cakal po zakuzleni healu musi teraz cakat pred zakuzlenim co dava vyhodu uz spominanim me priestom. FS priesti, ak budu chciet vyuzivat vyhody tohto healu, budu musiet iba vyvazit v spravnom pomere vit a dex. Prakticky to znamena ze sa tu bude potulovat priest s 10k hp ktory si za  1 sekundu vylieci vsetky hp. Mne osobne to vyhoduje lebo idem hrat priesta ale mohlo by to vadit ostatnym povolaniam.

Tento heal dava vyhodu aj monkom (najma asurakom s velkou dex) pretoze sa budu moct liecit o dost rychlejsie ako doteraz.

417[/snapback]

Jo prave si hezky popsal jak to narusuje herni rovnovahu :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam dotaz quest na Morgenshteina je bud uplne zmeneny alebo nefunkcny prosim povedzte ktora moznost je spravna.

428[/snapback]

Estli se to tyka prestupovyho questu na alchu, pisni mi ve hre a projdu to s tebou.

nick: Yannick

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, vzhledem k tomu, ze zatim nemuzu zalozit topic nekde, kde by se to hodilo vic, zeptam se tady.

Mam ted Sage, pricemz jsem ho poradne jeste nehral. Mam base lvl 70, skilly SC10 FB10 FD10 LB10, u Sage Endowy na 4 a Hindsight 10. Snaha je mit hodne AGI a expit bojem na blizko z obcasnym pouzitim SC nebo FD. Chtel bych se zeptat, kam s takovymhle buildem jit, aby expy trochu lezly a abych nepil WP po hektolitrech.

Link to comment
Share on other sites

pod tym obrazkom mas napisane Reborn...skus kliknut na to :)

402[/snapback]

 

no ale komu sa chce triafat do malickeho napisu ked tam ma cely obrazok?:) na CZRo to funguje dobre, preco by nemohlo aj tu? IMHO je to trake male zjednodusenie.

Link to comment
Share on other sites

Problem priesta je, ze to ma byt SUPPORT character. V principu stoji na tom, ze nic nezabije, ale je nezabitelnej a supporti jiny. Stavajici stav pred upravou healu vypadal tak, ze kdyz k priestovi s 12k HP dobehl nekdo typu Janicek, stihal priest (s tharou, poopoo a ostatnim) seslat MAX 2 healy nez umrel, a to i v pripade, ze mel Kyri. Uloha priesta na GW se takhle smrskla do role cloveka, co je uzitecnej jen kdyz neni nepritel a az nepritel dojde, tak muze tak leda sufru a umrit.

 

Vzhledem k tomu, jak rychle a v jakych cislech se na GW pohybuje damage, je bless sice dobre kouzlo, ale ne az tak vyznamne. Rozhoduje jen ve vyrovnanych soubojich, namitnete - blbost. tam rozhoduje kolik ma kdo u sebe WP.

 

Agi je kouzlo co vam zvedne rychlost pohybu, ale na to jsou tu i predmety, kterych ma kazdy tuny.

 

Gloria? Ok, crit sin ji oceni. Jinak na nic. Sanctuary? Ano, ale nejde pouzit v boji, na to se vyvolava az moc dlouho. Sufra? Super vec, uznavam. Magni - jo, dobrej kdyz je chvili klid a regeneruje se. Kyri? Pokud neni n vit knechtovi, zmizi na GW skoro hned. Pneuma? Ok, ta JE super.

 

Je tohle vsechno pouzitelne? Ano. Pozna se to na GW? Ano. Ale tak nejak se vic pozna kdyz je v utoku o jednoho BS vic nez kdyz utok podporuje priest.

 

Tolik alespon moje pozorovani z GM hide na GW...

Link to comment
Share on other sites

Problem priesta je, ze to ma byt SUPPORT character. V principu stoji na tom, ze nic nezabije, ale je nezabitelnej a supporti jiny. Stavajici stav pred upravou healu vypadal tak, ze kdyz k priestovi s 12k HP dobehl nekdo typu Janicek, stihal priest (s tharou, poopoo a ostatnim) seslat MAX 2 healy nez umrel, a to i v pripade, ze mel Kyri. Uloha priesta na GW se takhle smrskla do role cloveka, co je uzitecnej jen kdyz neni nepritel a az nepritel dojde, tak muze tak leda sufru a umrit.

 

Vzhledem k tomu, jak rychle a v jakych cislech se na GW pohybuje damage, je bless sice dobre kouzlo, ale ne az tak vyznamne. Rozhoduje jen ve vyrovnanych soubojich, namitnete - blbost. tam rozhoduje kolik ma kdo u sebe WP.

 

Agi je kouzlo co vam zvedne rychlost pohybu, ale na to jsou tu i predmety, kterych ma kazdy tuny.

 

Gloria? Ok, crit sin ji oceni. Jinak na nic. Sanctuary? Ano, ale nejde pouzit v boji, na to se vyvolava az moc dlouho. Sufra? Super vec, uznavam. Magni - jo, dobrej kdyz je chvili klid a regeneruje se. Kyri? Pokud neni n vit knechtovi, zmizi na GW skoro hned. Pneuma? Ok, ta JE super.

 

Je tohle vsechno pouzitelne? Ano. Pozna se to na GW? Ano. Ale tak nejak se vic pozna kdyz je v utoku o jednoho BS vic nez kdyz utok podporuje priest.

 

Tolik alespon moje pozorovani z GM hide na GW...

447[/snapback]

Tohle je jen testovaci provoz, za normalniho ratu bude realita jina. A tahle zmena meni uplne rovnovahu ve hre. Videl si healovat se snap monka s dex 120?

Link to comment
Share on other sites

...

447[/snapback]

:) Bless, gloria, agi up nanic ? No to radsej no comment :):)

 

Nemozes predsa vyvodzovat z tychto GW co su teraz .. kde kdo ma uber equip .. skoro kazdy je adv.char ..

monk/champion moze asurovat kazdeho koho uvidi .. staci ked si pred gw hodinku hunti ygg berry .. rovnako je to s peniazmi .. nie je problem zarobit dost na zilion wp a bp (aj ked sa rusi vsetko co sa da ala stilleta, gold ringy, morning stary) a este jednoduchsie a ucinejsie je nahuntit si mastely, seedy, berry a hned mame nesmrtelny char.

 

A tiez jenicek nie je BS pokial som si vsimol ale WS ...

 

Edit: Maul ma pravdu. Po [ /omg ]e bude rovnovaha trochu inde. Stavim sa ze ak teraz posilnite priesta tak po [ /omg ]e bude kazdy nariekat ze je overpowered.

Link to comment
Share on other sites

Problem priesta je, ze to ma byt SUPPORT character. V principu stoji na tom, ze nic nezabije, ale je nezabitelnej a supporti jiny. Stavajici stav pred upravou healu vypadal tak, ze kdyz k priestovi s 12k HP dobehl nekdo typu Janicek, stihal priest (s tharou, poopoo a ostatnim) seslat MAX 2 healy nez umrel, a to i v pripade, ze mel Kyri. Uloha priesta na GW se takhle smrskla do role cloveka, co je uzitecnej jen kdyz neni nepritel a az nepritel dojde, tak muze tak leda sufru a umrit.

no tak tu je pripad toho co si navykol ze priest ma byt TANK....ale on NEMA byt tank...on ma jednoducho suportovat postavy odzadu nie z predu...a imho jenicek zlozi 99% ludi na servri...to iste ellesi (1% GMs)...imho k mamu....je pouzitelne max na GW ....mimo je drahe na to aby sa s nim bili moby...niektore buildy postav su stavane 80% na GW a 20%na pvm.....FS priest je uzitocny vsade...a sanctuary je asi jeden z najlepsich skillov na GW(heal empa ked ma empo 1/3 tak je proste rulezzzzz)

Link to comment
Share on other sites

no tak tu je pripad toho co si navykol ze priest ma byt TANK....ale on NEMA byt tank...on ma jednoducho suportovat postavy odzadu nie z predu...a imho jenicek zlozi 99% ludi na servri...to iste ellesi (1% GMs)...imho k mamu....je pouzitelne max na GW ....mimo je drahe na to aby sa s nim bili moby...niektore buildy postav su stavane 80% na GW a 20%na pvm.....FS priest je uzitocny vsade...a sanctuary je asi jeden z najlepsich skillov na GW(heal empa ked ma empo 1/3 tak je proste rulezzzzz)

454[/snapback]

Neslozi dobryho alcha a creatora s gw buildem :) 98% :)

FS priest je opravdu uzitecnej, na tomhle ratu mozna trpi,ale ten heal je kravina :)

Link to comment
Share on other sites

no ak chces byt bojujuci priest tak si sprav critical priesta....alebo ME ....ale FS znamena fullsupport.... B)

408[/snapback]

 

critical je na nic. zkousel sem i agi a je to na nic... proste tam nejsou na to spravny skilly, je to pro pobaveni dobry, ale jinak....

ME nechci...

To ze lidi maj vit 99 je jejich problem... ja sem hybrid, proto rikam, ze Maul se vzteka pekne, ale dal za priklad me... Kolik FS priestu ma dex?

Link to comment
Share on other sites

critical je na nic. zkousel sem i agi a je to na nic... proste tam nejsou na to spravny skilly, je to pro pobaveni dobry, ale jinak....

ME nechci... 

To ze lidi maj vit 99 je jejich problem... ja sem hybrid, proto rikam, ze Maul se vzteka pekne, ale dal za priklad me... Kolik FS priestu ma dex?

461[/snapback]

Ale ono nejde jen o priesty, heal maj i monkove a crusove

Link to comment
Share on other sites

Problem priesta je, ze to ma byt SUPPORT character. V principu stoji na tom, ze nic nezabije, ale je nezabitelnej a supporti jiny. Stavajici stav pred upravou healu vypadal tak, ze kdyz k priestovi s 12k HP dobehl nekdo typu Janicek, stihal priest (s tharou, poopoo a ostatnim) seslat MAX 2 healy nez umrel, a to i v pripade, ze mel Kyri. Uloha priesta na GW se takhle smrskla do role cloveka, co je uzitecnej jen kdyz neni nepritel a az nepritel dojde, tak muze tak leda sufru a umrit.

 

Vzhledem k tomu, jak rychle a v jakych cislech se na GW pohybuje damage, je bless sice dobre kouzlo, ale ne az tak vyznamne. Rozhoduje jen ve vyrovnanych soubojich, namitnete - blbost. tam rozhoduje kolik ma kdo u sebe WP.

 

Agi je kouzlo co vam zvedne rychlost pohybu, ale na to jsou tu i predmety, kterych ma kazdy tuny.

 

Gloria? Ok, crit sin ji oceni. Jinak na nic. Sanctuary? Ano, ale nejde pouzit v boji, na to se vyvolava az moc dlouho. Sufra? Super vec, uznavam. Magni - jo, dobrej kdyz je chvili klid a regeneruje se. Kyri? Pokud neni n vit knechtovi, zmizi na GW skoro hned. Pneuma? Ok, ta JE super.

 

Je tohle vsechno pouzitelne? Ano. Pozna se to na GW? Ano. Ale tak nejak se vic pozna kdyz je v utoku o jednoho BS vic nez kdyz utok podporuje priest.

 

Tolik alespon moje pozorovani z GM hide na GW...

447[/snapback]

 

Hura, to je slovo do pranice... Pripadam si na gw jako sasek. Dojit, umrit, dojit umrit. Sou veci kterejm se da vyhnout... ale taky je tu hafo tech jak muzu akorat koukat jak umiram a nedelat nic. Holy jako jediny utocny(krom healu na undead) ma interupt a zraneni nic moc. BS pude a vydela si na svoje Mammo za chvilku. Pak prijde na gw udela mammo, mammo, mammo a je po me. A ja jen cekam jako kreten na cast time healu. SP mam, ze muzu healovat pul vesnice a je mi to prd platny. Mam 11k hp a je mi to prd platny.

Me musi expit nekdo jinej. Delam mu terc a support od toho sem. A kdyz mu mam delat zivej terc tak bych mel neco prezit. Me se ta zmena hodne libi. Nahrava mymu buildu, to nepopiram... Ale kdyz vezmem moznosti ostatnich high classu, tak priest ma proti nim prd. Asumptio je krasny, ale na gw ...

Link to comment
Share on other sites

Ale ono nejde jen o priesty, heal maj i monkove a crusove

462[/snapback]

 

Mno monkove jo, ale ten heal je nesrovnatelnej a to sp co maj... Crusove taky nemaj sp jako maku. Kdyz to vezmes kolem a kolem tak proste build kterej je stavenej na dex nema bud moc int nebo nema vit. U obojeho co si popsal. Do ted kdyz sem rikal kolik mam dex, kdyz se nekdo divil jak vrana jak dlouho sesilam kouzla, tak se vsichni akorat tlemili... Minimalne dneska je smich presel a zbytek prejde vecer :)

Link to comment
Share on other sites

Tady asi nekteri nepochopili ze Priest nema bejt nesmrtelnej Tank. A navic kolik jste videli BS lvl 99 na CzRO a kolik priestu ? A navic podle me dobry BS by melo slozit Priesta za par sekund kdyz mu nekdo nebude pomahat. Jinak uz by tu na to byla jenom asura a ta bude po [ /omg ]e videt asi malokdy :) oproti ted.

(hraju priesta a nevsim sem si ze bych mel na GW naky extra poblemy prezit, s 9k HP a lame Eqp-> me vetsinou oddela jenom asura nebo dobrej BS.)

Link to comment
Share on other sites

Mno monkove jo, ale ten heal je nesrovnatelnej a to sp co maj... Crusove taky nemaj sp jako maku. Kdyz to vezmes kolem a kolem tak proste build kterej je stavenej na dex nema bud moc int nebo nema vit. U obojeho co si popsal. Do ted kdyz sem rikal kolik mam dex, kdyz se nekdo divil jak vrana jak dlouho sesilam kouzla, tak se vsichni akorat tlemili... Minimalne dneska je smich presel a zbytek  prejde vecer :)

466[/snapback]

Hele, jak sem uz psal, normalne healuju 3x rychleji nez jakykoliv jiny povolani s healem. V tuhle chvili snap monk s dex 120 healuje este 3x rychleji nez ja...

Nezna se ti to trochu moc? :) Me jo! A GC crus s healem co si da vic dex. Omg, ten malo sp nema a zabijet to bude kdo? Tohle vyvazeni vede k tomu ze se cejtim slabej ja. Chci pro vsechny alchymisty atomovku, aby se vyrovnali sily!

Link to comment
Share on other sites

priest ma treba jeste Safety wall kdyz ho vetsina nejde , protoze jim pride nanic jejich chyba ze je WS sejme ..staci SW a WS radci odejde pryc

to co loony menil je zbytecne na ostrem provozu blbost ted podle me take

Link to comment
Share on other sites

priest ma  treba jeste Safety wall  kdyz ho vetsina nejde , protoze jim pride nanic  jejich chyba ze je WS sejme  ..staci SW a WS radci odejde pryc

to co loony menil je zbytecne na ostrem provozu blbost  ted  podle me take

469[/snapback]

 

Sw nema delay? sem si nevsim... to uz lezis i s phenem

Link to comment
Share on other sites

Tady asi nekteri nepochopili ze Priest nema bejt nesmrtelnej Tank. A navic kolik jste videli BS lvl 99 na CzRO a kolik priestu ? A navic podle me dobry BS by melo slozit Priesta za par sekund kdyz mu nekdo nebude pomahat. Jinak uz by tu na to byla jenom asura a ta bude po [ /omg ]e videt asi malokdy :) oproti ted.

(hraju priesta a nevsim sem si ze bych mel na GW naky extra poblemy prezit, s 9k HP a lame Eqp-> me vetsinou oddela jenom asura nebo dobrej BS.)

467[/snapback]

 

Nesmrtelnej? To ti rekl kdo. Buswa me slozil ani sem nemrk. Priesty sem tam videl 2 a BS co ja vim kolik meli jestli 98 nebo 97 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...