Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

ale preco ti vadi ze umieras ak si si spravila postavu taku aku si spravila?

nemozes sa predsa s tolkou dex porovnavat s priestami ktory maju vela vit

a co sa tyka skillov tak som ti ich rozpisal v predoslom poste - ak si si nevsimla priest ma tych skillov viac ako agi,bless a heal

stun u int/vit fs priesta uvidis tazko to iste silence a na sc je jednoducha pomoc - naber si par wp a prezijes aj sc(teda prezije to int/vit fs :rolleyes:)

a ak chces byt kvalitny takmer nesmrtelny priest chce to vediet ako zahrat a nie napisat "iddqd"

 

edit: no ale hadat sa tu nebudem... zaujimave ze jediny priest ktory si mysli ze aky su priesti nehorazne slaby si ty... nikoho ineho som tu stazovat sa nevidel

531[/snapback]

 

koukam ze znas iddqd... neco tu smrdi ;)

 

Nerikam ze jen chcipam a vim proc sem delal dex priesta. Priest nejni nehorazne slabej, ja jen ukazuju na fakt, ze jaksi vuci dmg ostatnich se ten priest na to ze je to jeho primarni vlastnost nejak nepovysuje a na gw je spis pro heal sebe aby moh pak sem tam neco hodit na ostatni nez aby byl tim co je ma boostovat. Me se to co nahodil Loony proste libi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
Loony, nech skilly na Gravity. Oni sami vedi co je nejlepsi. Pokud bys takhle vyslysel kazdyho, tak to muzem rovnou zabalit.

 

Pokud se ma povolit assumtio, tak i deadly poison, cart termination a berserk.

507[/snapback]

Kenny, bez urazky, ale udelej si priesta a zajdi si na GW s nejakou gildou trebas branit hrad, kerej bude pod tlakem. Ano, mozna te nikdo nezabije. Protoze spousta lidi uz na GW priesty ignoruje. A vedi proc...

Link to comment
Share on other sites

Tak som si ten novy heal skusal v pvp, JT od wizzny uz prezijem, ale ked sa do mna oprel Jenicek s mamo tak to sa bez assumptia uhealovat neda.

Dvojnasobny dmg sa mi celkom pacil, pripadal som si ako hunter s DS. Je pravda tie moby uhealujem aj po starom, ale tento 2xdmg mi akurat ten cas skrati na polovicu.

 

Ak ma Yenifer dex 90, tak to pocitam tak vit okolo 50 a to urcite na gw moc nevydrzi, ale to je jeho vec akeho priesta si tu testuje.

Link to comment
Share on other sites

Kenny, bez urazky, ale udelej si priesta a zajdi si na GW s nejakou gildou trebas branit hrad, kerej bude pod tlakem. Ano, mozna te nikdo nezabije. Protoze spousta lidi uz na GW priesty ignoruje. A vedi proc...

540[/snapback]

ja na gw chodim a viem preco ignorovat priestov...je to preto lebo nebudem zbytocne minat kopu penazi a casu nato aby som ho zabil, radsej mu rozbijem zbran a armor a idem po ostatych ktory su nebezpecejsi pre empo(ako uz niekto vravel na czechro fore - nejde o to mat co najviac fragov ale rozbit jeden kamen)
Tak som si ten novy heal skusal v pvp, JT od wizzny uz prezijem, ale ked sa do mna oprel Jenicek s mamo tak to sa bez assumptia uhealovat neda.

Dvojnasobny dmg sa mi celkom pacil, pripadal som si ako hunter s DS. Je pravda tie moby uhealujem aj po starom, ale tento 2xdmg mi akurat ten cas skrati na polovicu.

543[/snapback]

lenze v pvp niesu gw redukcie, ak si das asumptio tak potom sa to da porovnat s gw

a ten 2x dmg - k tomu ma fakt napadne len jedno slovo - cheat

Link to comment
Share on other sites

Kenny, bez urazky, ale udelej si priesta a zajdi si na GW s nejakou gildou trebas branit hrad, kerej bude pod tlakem. Ano, mozna te nikdo nezabije. Protoze spousta lidi uz na GW priesty ignoruje. A vedi proc...

540[/snapback]

 

 

Sem z vas jako jedinej na kazdejch gw - sleduju je moc dobre. Kdyz sem se rano logl do hry, tak me ta uprava spis pobavila :rolleyes: Ale uvidime, jestli pobavi i hrace pri gw ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak som si ten novy heal skusal v pvp, JT od wizzny uz prezijem, ale ked sa do mna oprel Jenicek s mamo tak to sa bez assumptia uhealovat neda.

Dvojnasobny dmg sa mi celkom pacil, pripadal som si ako hunter s DS. Je pravda tie moby uhealujem aj po starom, ale tento 2xdmg mi akurat ten cas skrati na polovicu.

 

Ak ma Yenifer dex 90, tak to pocitam tak vit okolo 50 a to urcite na gw moc nevydrzi, ale to je jeho vec akeho priesta si tu testuje.

543[/snapback]

 

Jt taky preziju :rolleyes: JJ testuju dex priesta ... pssst je to super ;) S tim gw prehanim ;)

Link to comment
Share on other sites

Sem z vas jako jedinej na kazdejch gw - sleduju je moc dobre. Kdyz sem se rano logl do hry, tak me ta uprava spis pobavila ;) Ale uvidime, jestli pobavi i hrace pri gw  ;)

547[/snapback]

Ja sem asi na 80%, z toho v polovine pripadu jako hrac :rolleyes:

Jinak ale vicemene souhlasim - zkraceni delaye na 0,5-0,8 sec by asi mohlo byt lepsi

Link to comment
Share on other sites

fakt nevim co se tu porad resi po [ /omg ]u verim ze zadny skill co je ted zakazan nebude zakazan ..protoze na kazdy ten uber skill je nejaka obrana , takze resit nejaky heal a uvazovat o tom ho nechat na ostry provoz mi pride ujete

Link to comment
Share on other sites

fakt nevim co se tu porad resi po [ /omg ]u verim ze zadny skill co je ted zakazan nebude zakazan ..protoze na  kazdy ten uber skill je  nejaka obrana , takze resit nejaky heal  a uvazovat o tom ho nechat na ostry provoz mi pride ujete

591[/snapback]

se spis nechapeme. me proste prislo ze ten heal je moc slabej na to aby ulecil high classy. zase sem ho nechtel uplne zesilit aby to moc nepomohlo tem co maji karty nebo lightky

Link to comment
Share on other sites

se spis nechapeme. me proste prislo ze ten heal je moc slabej na to aby ulecil high classy. zase sem ho nechtel uplne zesilit aby to moc nepomohlo tem co maji karty nebo lightky

592[/snapback]

mno karty maju hlavne wizny(este tak hunti) cize high dex....to si im prave slapol do lajna :D

Link to comment
Share on other sites

se spis nechapeme. me proste prislo ze ten heal je moc slabej na to aby ulecil high classy. zase sem ho nechtel uplne zesilit aby to moc nepomohlo tem co maji karty nebo lightky

592[/snapback]

high classy maju +30%hp a high priest ma skill ktory zvysuje healu ucinnost o 30%, neviem co sa ti zda nedostatocne

Link to comment
Share on other sites

high classy maju +30%hp a high priest ma skill ktory zvysuje healu ucinnost o 30%, neviem co sa ti zda nedostatocne

600[/snapback]

at pocitam jak pocitam, 30% se nemuzu dobrat. a ty nezohlednujes to, ze oproti klasickemu stavu pribyly i karty a podobne

Link to comment
Share on other sites

no tych karat co pridavaju hp nejak extremne vela nepribudlo - combo sucubus incubus a antique firelock(co je vpodstate ako matyr co sa tyka hp) a ine ma nenapadaju

 

ale zaujimal by ma dovod toho 2x dmg na undead, preco sa pridalo to? ved to s uliecenim nema nic spolocne

Link to comment
Share on other sites

no tych karat co pridavaju hp nejak extremne vela nepribudlo - combo sucubus incubus a antique firelock(co je vpodstate ako matyr co sa tyka hp) a ine ma nenapadaju

 

ale zaujimal by ma dovod toho 2x dmg na undead, preco sa pridalo to? ved to s uliecenim nema nic spolocne

606[/snapback]

puvodne sem planoval udelat to, ze by heal do 9 lvlu mel cast 0,5 vteriny a lvl 10 mel dva healy za sebou a cast 1 vterinu. bohuzel to nefungovalo, pouze jako battle heal, tak sem to nechal, za ten den s tim moc nenaexpis :D

Link to comment
Share on other sites

jeden dotazek...co sa nesmie vo free pvp arene.......alebo lepsie povedane mozu sa tam svinarny???...a ked uz nech mi GM destroyer vysvetli co je vecsia svinarna....prerusenie resu alebo ked WS vybije celu mapy s cart termination? :D

664[/snapback]

preruseni resu je svinarna, vybiti areny ne. nemeli tam lizt

Link to comment
Share on other sites

no ani keny....mne len pride kusa hlupe ze za svinarnu ktora je povolena...v pvp dostanem mute... :D

678[/snapback]

tak asi to v tu chvili zakazal desta :D hele, ber to tak ze kdyz je ted test pvp tak v normalnim si muzes delat co chces co vyslovene neni v rozporu s pravidly, ale zase to neprehanej aby se nereklo ze schvaluju anarchii

Link to comment
Share on other sites

tak asi to v tu chvili zakazal desta :D hele, ber to tak ze kdyz je ted test pvp tak v normalnim si muzes delat co chces co vyslovene neni v rozporu s pravidly, ale zase to neprehanej aby se nereklo ze schvaluju anarchii

682[/snapback]

ved to som aj robil...a v teste som urcite nebol :D

Link to comment
Share on other sites

To mute dostal za svinarnu,... ten kick za urazky.. Reload, uz me neser

 

Edit : Mute na 10 minut znamena pokarani (podle me) a pokarani jsi dostal za to ze jsem nekomu rekl at mi ressne jednoho hrace kdyz jsem na nem neco testoval a ty mu to prerusis dvakrat, ..

Link to comment
Share on other sites

To mute dostal za svinarnu,... ten kick za urazky.. Reload, uz me neser

 

Edit : Mute na 10 minut znamena pokarani (podle me) a pokarani jsi dostal za to ze jsem nekomu rekl at mi ressne jednoho hrace kdyz jsem na nem neco testoval a ty mu to prerusis dvakrat, ..

736[/snapback]

mas prikaz na ress...tak nechapem preco si ziaal niekho aby ti ho resol...trocha komicka vyhovorka a ak by som mohol poprosit k3 o vypis logu vcerajsieho zakladania chat roomov mojou osobou.....nech si kazdy precita co som tam napisal lebo na nadavky si davam extra velky pozor :)

Link to comment
Share on other sites

mas prikaz na ress...tak nechapem preco si ziaal niekho aby ti ho resol...trocha komicka vyhovorka a ak by som mohol poprosit k3 o vypis logu vcerajsieho zakladania chat roomov mojou osobou.....nech si kazdy precita co som tam napisal lebo na nadavky si davam extra velky pozor :)

738[/snapback]

Nerikam ze jsi nadaval, ale proste urazel,.. to zaprve, .. zadruhe ress nemam a za treti, .. tuhle debatu zkoncime, ty ses totiz neco jako Lajka a ostatni akorat to umis hrat .. :)

 

Edit : presneji receno, .. myslim tim doternost a staly problemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...