Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

dovolim si tvrdit ze RO hraju o dost dele nez ty, tak vim jestli je to tezke nebo ne. final mi je naprosto ukradenej a prezentuje pro me tu nejdebilnejsi RO lidi, viz rick a jeho dopisy petrsnovi a dalsi GM jako kenshin a spol

856[/snapback]

 

Na kterem serveru, kde neni freewarper, jsi hral a jak dlouho? Tohle neni o tom, jak dlouho hrajes Ragnarok, ale o tom, vyzkouset si hrani bez freewarperu pri poctu hracu srovnatelnym s Rebornem. Final je jedinej takovej server, kde se to da vyzkouset. To ze na kazdou sebekonstruktivnejsi pripominku obsahujici slovo "Final" reagujes jako byk na cervenou je tvoje chyba. Mne a Unicornovi slo jen o to, ze vime jak bez freewarperu hra pri poctu lidi mensim nez 1-2k vypada, protoze jsme si to vyzkouseli. Nejsem si jisty, jestli jsi to nekde zkusil ty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
kdyz ji zrusim, bude placena kafra. jak rikam, vsude jinde je to normalni, jen my sme lini prasatka kteri musi mit vsechno hned bez hnuti prstem. za vsechno se plati a nevidim duvod proc by se nemelo platit i za teleport. cena za jeden warp se pohybuje kolem cca 1k8 coz mi neprijde moc. v pay dungu i na normalnim rate to mas za par minut

btw. nebo si jeste lidi nevsimli ze je u kafry polozka teleport service?

852[/snapback]

K tem linym prasatkum... s free warpem se da chodit na vychazky mnohem lip, muzes casteji stridat mapy, potkavas lidi... proste zmena a zabava.

Zkousela jsem i Final (podotykam ze vecna lama jsem, ale nepatrim mezi ty "kriply" co by diky banum nemohli hrat i jinde) a bez free warpera to vypadalo asi tak, ze pri predstave, ze se budu behem jednoho dne uz po pate muset dostat pesky z morocu do gefenu se mi delalo zle, stravila jsem tim zbytecne nekolik hodin casu, ktery bych radeji venovala hre (..o placene kafre vim, ale dost dlouho si ji i na ratu 3 nemuzes dovolit - potrebujes i treba poty a zakl. vybavu).

Po case jsem vahala, jestli mi stoji zato menit mapu ci dungeon.... Zcela absurdne mi poznavani "novych" map cestou, ktere jsem znala nazpamet, mi ubralo chut chodit na vychazky do map, ktere jsou zajimave.

 

Shrnula bych to asi tak, ze mnohem vic jsem po ruznych mapach chodila na czechru a vychazky mi delaly radost ... a o tom, ze se pri onlinovce rada potkam i s lidmi nemluve :)

 

Prijde mi, ze se tady zamenuje hardcore s nudou :(

 

Jinak jestli teda zcela nutne chces s kaframa neco udelat, prisel by mi nejlepsi asi ten quest, ktery by odemcel sluzby kafry... Klidne at je solidne dlouhy, hardcore, at se u nej vsechna "lina prasatka" projdou, ale hlavne at to neni nuda naporat :)

Link to comment
Share on other sites

jump: to co tu predvadi locklear je to same co delali lidi na czechru kdyz se zrusil dungeon warper. vsichni breceli, narikali, vyhrozovali odchodem...

 

Az ted jsem si vsimnul tohohle. A napada me jen "prosim?". Brecim, narikam nebo necim vyhrozuju? Ach jo...

Link to comment
Share on other sites

zpoplatnena kapra = kafra. co na tom proboha nechapes?  :(  <_<

867[/snapback]

Možná mÄl na mysli, že kafra neportuje vÄude tam co kapra.

 

MÄ by se zpoplatnÄní­ lí­bilo :)

Jen by to chtÄlo odstupřovat podle lvl, třeba pauÄál za port base_lvl*20 zeny, a nebo ty ceny co ma kafra, ale novice zadara a 1 class polovic (dÄtska sleva, no néé) :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Neví­ nÄkdo,kde je rybářský posed? Prut,povolení­ od krále a deÄÂťovky mám. Prolezl jsem Izlude a posed nikde.

886[/snapback]

 

prontera_field08, priblizne 378,114. Uplne dole v pravem rohu.

Link to comment
Share on other sites

prontera_field08, priblizne 378,114. Uplne dole v pravem rohu.

903[/snapback]

Dí­ky za radu. KoneÄnÄ jsem to mí­sto naÄel. A to jsem ty mista okolo řeky prohledával. Ten posed je čikovnÄ schovaný ve křoví­. :(

Link to comment
Share on other sites

chtel bych vas jen poprosit, kdyz mate v pravidlech JASNE napsano jake znaky smite pouzit a klient vam je normalne nebere, nesnazte se to vselijak ocuravat psanim pres alt+cislo a podobne, protoze databaze a CP ma pak problemy ty znaky precist. a pokud nekdo dostane ban za umyslne poruseni pravidla, tak by mel sklapnout a slusne poprosit o napravu a ne jeste rvat na gm ze kdyz mu to klient povolil, tak to povolujou i pravidla. to co sem musel cist v sobotu od lilith mi stacilo (myslim ze unicornovi a yamimu kteri to cetli asi taky). dekuji

Link to comment
Share on other sites

mam 2 otazky (neviem ci sa tu o tom uz diskutovalo tak sa pytam :) )

 

1.niekedy sa mi stava ze po smrti mi zostava divest na helmu

(to nebola otazka :) )

 

2.preco wizny mozu davat z hradieb sg.... a sword classy nemozu dat provoke hore na hradbu na tu wiznu?

Link to comment
Share on other sites

Stala se mi takova mala neprijemnost ;) . Za sveho sinna sem se sel podivat do toho noveho tezebniho mesta Ei...neco B) ... no pak se sel nekam dal a dosel sem do nejakyho mesta Light... neco B) ..no a tam se ze zvedavosti vlez do nejaky budovy v pravo dole.. ;) a hodilo to error a padlo to..Muze me ne nejaky hodny GM presunout do nejake normalni civilizace ;) dekuju

Link to comment
Share on other sites

Guest el_diablo

ChtÄl bych se zeptat na "pozadí­" serveru na kterém bÄží­ Reborn...a sice ... jak to vlastnÄ máte? BÄží­ to u nÄkoho doma :rolleyes: /ve firmÄ/ve Äkole??? Není­ možné (pokud server nepatří­ pří­mo vám), že vás jednoduÄe "odstřihnou" (pokud se jim už nebudete lí­bit..)? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...