Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
no me slo skor o to ze este stale niesom rozhodnuty co hrat a ak by som vedel ze niektory skill pojde/nepojde mozno by mi to pomohlo sa rozhodnut :)

2817[/snapback]

dokym spravis 99 tak sa aj na oficiale mozu zmenit skilly ....cize sa zmenia aj u nas...hraj co ta bavi a neskor uvidis :)

Link to comment
Share on other sites

Malickost bezi na oficialnim high priest skill Assumptio? Chapu ze nejde basilika:-) to by 2 pristi snad i stihly udrzet hrad. Ale u assumptia je porad psano v popisku ze nemá jí­t na WoE a GvG a pritom to je jedinej skill v kterem by se lisí­ high priest od priesta. Uz nechvi videt to váhání­ az po 2-3 mesicich udelám 99 a pujdu na prcka:)

Link to comment
Share on other sites

Hwi Nori: asscupio povolene by melo bejt jen  je pri GW trochu redukovane  nesnizuje damage myslim tolik jako  pri expeni :)

balista  myslim tu take neni duvod zakazovat treba high wizard ma  skill kterym  ji zrusi :)

2865[/snapback]

Asumptio na gw by melo snizovat dmg jen o 1/3, pokud se nepletu.

Link to comment
Share on other sites

Takova velka a tezka kuse. Podle tveho avataru bych si tipnul, ze uz ti z ni nekdo poslal pozdrav. :)

2894[/snapback]

Au .. nepripominaj mi to :)

 

ogi tym myslel basilika(aspon myslim) obcas pise divoko :)

2895[/snapback]

No to bude asi ono .. uz som myslel ze HW dostal skill Cancel Ballista
Link to comment
Share on other sites

ok, chces tam teda dat hriby? ja ti jich tam klidne 30 dam a odevzdas jich npc 300. tak si vyber esli expit nebo jen houbarit. jina forma filtrovani prudicu neni. rikam ze cokoli se dela ma nejaky duvod, i to expeni v novice groundu

2230[/snapback]

no lol, tak naco su potom registracie "s overovanim zivotopisu a vypisu registra trestov"?
Link to comment
Share on other sites

Dotaz pro GM. Jedná se o výbavu urÄenou výhradnÄ pro male nebo female. TeÄ může male postava použí­vat (female výbavu) a naopak. Bude to ponecháno tak jak je to teÄ, anebo se to zaÄne striktnÄ dodržovat? A teÄ otázka jak pro GM tak i ostatní­ hrají­cí­. Vadí­ vám to,že pánové hrají­ za female postavy a holky za male postavy? Anebo je to jedno? Sami to určitě znáte,nÄkdy je to sranda a nÄkdy pÄkný trapas při první­m poví­dání­m s nÄkým koho neznáte. :) Co vy na to?

Link to comment
Share on other sites

Dotaz pro GM. Jedná se o výbavu urÄenou výhradnÄ pro male nebo female. TeÄ může male postava použí­vat (female výbavu) a naopak. Bude to ponecháno tak jak je to teÄ, anebo se to zaÄne striktnÄ dodržovat?                                                                        A teÄ otázka jak pro GM tak i ostatní­ hrají­cí­.                                                              Vadí­ vám to,že pánové hrají­ za female postavy a holky za male postavy?                    Anebo je to jedno?                                                                                                    Sami to určitě znáte,nÄkdy je to sranda a nÄkdy pÄkný trapas při první­m poví­dání­m s nÄkým koho neznáte.      :)                                                                                          Co vy na to?

3043[/snapback]

kdyby hraly jen zensky za zensky postavy, tak by byl server plnej chlapu a na zensky by se chodilo jak do muzea

Link to comment
Share on other sites

Tohle neovlivnis, postava je postava kdyby jsi hral RP tak je jedno za co hrajes proste se vzijes do dane postavy. Nema predstavovat tebe kdyby jo tak misto tech hlav co tam jsou si tam muzeme nalepit fotky.

 

Btw nekteri to delaji i podle toho co se na danem povolani vic libi.

Napriklad me se nelibi wizna jako female mam radeji male. Takze kdybych chtel wiznu budu hrat za male. U BSka, knighta je to skoro na stejno - to si vyberu podle momentalni chuti, u huntu se mi zase vic libi female tak bych hral female radeji :)

Link to comment
Share on other sites

Jednou, jeste na CzecRO, jsem hral za holku a prilepil se na mne nejakej typek, co porad vyzvidal co jsem ve skutecnosti. Asi hodinu jsem klickoval, ale pak mne to uz vytocilo a rekl jsem mu co jsem zac. Jak ten vyvadel to by ste meli slyset. Ze prej jsem uchyl. :) Uz jsem si pomalu myslel ze se na mne z monitoru poblije :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...