Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

to este aj na PMka musim mat nejaky ten rank? wink.gif

...ak toto nahodou cita nejaky GM...nemozem posielat PM a rad bol by som rad keby mi niekto potvrdil registraciu wink.gif...totiz klasicky RO padol serv a tak by som chcel skusit reborn...je to mozne?? *** smile.gif

 

thx smile.gif

zkus použí­t ICQ, to je asi nejrychleÄí­, ale pozor, potvrzení­ není­ automatické....
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

potřebuju vědět jak se přesnÄ jmenuje skill u blacksmitha na kovaní­ oridecumů do zbraní­.Myslí­m to jak se dá třeba v pronteře dát do zbranÄ třeba 5 ori, slyÄel jsem že smith má tí­m skillem o 10% pravdÄpodobnÄjÄí­ kování­, prosí­m jak se ten skill jmenuje? :blink:

Link to comment
Share on other sites

potřebuju vědět jak se přesnÄ jmenuje skill u blacksmitha na kovaní­ oridecumů do zbraní­.Myslí­m to jak se dá třeba v pronteře dát do zbranÄ třeba 5 ori, slyÄel jsem že smith má tí­m skillem o 10% pravdÄpodobnÄjÄí­ kování­, prosí­m jak se ten skill jmenuje? :P

1800[/snapback]

Weaponry research ... je to v popisku :blink:

Link to comment
Share on other sites

hector:jinak jak ses ptal co dela ten wapon research tak newim to ted presne ale je to jeden s boostovacich skillu ktere pouziva predevsim battle smith pridava myslim ATK teda dmg

EDIT: uz si to asi smazal B)

1811[/snapback]

je to možné,asi jsem si jen myslel že ková,a neví­te jak je to s tí­m kování­m zbraní­?když mám třeba smith spear tak jak se dozví­m co potřebuju třeba na Lance abych ho vykoval

Link to comment
Share on other sites

teÄ už něco jiného,za chví­li budu mí­t knighta na 99 a potřebuju se zeptat na 2nd class ( lord knight ), chtÄl bych vědět co vÄe potřebuju na zmÄnu,to staÄí­ jen jí­t do juna a nají­t knihu nebo musí­m mí­t jeÄtÄ něco ( např. určitý poÄet zenu atd. )

Link to comment
Share on other sites

teÄ už něco jiného,za chví­li budu mí­t knighta na 99 a potřebuju se zeptat na 2nd class ( lord knight ), chtÄl bych vědět co vÄe potřebuju na zmÄnu,to staÄí­ jen jí­t do juna a nají­t knihu nebo musí­m mí­t jeÄtÄ něco ( např. určitý poÄet zenu atd. )

1815[/snapback]

2nd class už jsi, chceš jit na advanced 2nd class, to je pro upřesnÄní­... Potřebujes mí­t 99/50, a 1.285.000 z PřESNÄ, tzn. ani ví­c, ani ménÄ. A doporuÄuje se sundat a dát do Kafry vÄechno, co máÄ. (equip, předmÄty, atd...). Taky se zbav Peca, vozí­ku, a podobných zbyteÄností­ :blink:
Link to comment
Share on other sites

vsetci ste mimo...oridecon research nieje na kovanie orideconov ale ten skill zvysuje sancu na ukutie lvl3 zbrani ktore kuje blacksmith(trebars elementarne).....co sa tyka weapon research tak ten zvysuje sancu pri upgrade npc o 10%..cize az tak mimo nieste

Link to comment
Share on other sites

2nd class už jsi, chceš jit na advanced 2nd class, to je pro upřesnÄní­... Potřebujes mí­t 99/50, a 1.285.000 z PřESNÄ, tzn. ani ví­c, ani ménÄ. A doporuÄuje se sundat a dát do Kafry vÄechno, co máÄ. (equip, předmÄty, atd...). Taky se zbav Peca, vozí­ku, a podobných zbyteÄností­ :blink:

1818[/snapback]

njn ale ty prachy,ví­m že existuje asi v prontere nejaka "banka" kde můžeÄ dávat zeny,neví­Ä kde je?

Link to comment
Share on other sites

njn ale ty prachy,ví­m že existuje asi v prontere nejaka "banka" kde můžeÄ dávat zeny,neví­Ä kde je?

1820[/snapback]

Když to vezmu podle mapy, tak od Kafry vlevo dolu, jeste na namÄsti. Jméno NPC je tuÄí­m "Bank clerk"
Link to comment
Share on other sites

potřebuju vědět jak se přesnÄ jmenuje skill u blacksmitha na kovaní­ oridecumů do zbraní­.Myslí­m to jak se dá třeba v pronteře dát do zbranÄ třeba 5 ori, slyÄel jsem že smith má tí­m skillem o 10% pravdÄpodobnÄjÄí­ kování­, prosí­m jak se ten skill jmenuje? 

ono tu nieje jasne aky skill myslis pretoze je tu par moznosti - na to aby si si zbran upgradoval s orideconmi sam, potrebujes skill weapon refine ktory ma az whitesmith ale ten je momentalne vyputy(myslim skill :blink:)a ak myslis upgrade zbrane u npc tak je to ako napisal reload - weaponary research(ten ma aj bs)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...