Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

mam taky otazku...

kamarad kery uz nehraje RO, ani uz ho nema v pocitaci, mi nechal account, ale nemuzu si udelat novou postavu :/ coz bych rad(Novic je best), tak se chci zeptat kdy si budu moct udelat novou postavu :)

znam dost slusnych lidi (Benq...), kteri hrali na Finalu, ted je to tam nebavi a radi by sli sem, (byl sem snima v guilde pekne dlouho, navic dostat bann za zverejneni adresi na czro je dost nechutne, nebo ne ?)

aspon me reknete duvod :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
mam taky otazku...

kamarad kery uz nehraje RO, ani uz ho nema v pocitaci, mi nechal account, ale nemuzu si udelat novou postavu :/ coz bych rad(Novic je best), tak se chci zeptat kdy si budu moct udelat novou postavu :)

znam dost slusnych lidi (Benq...), kteri hrali na Finalu, ted je to tam nebavi a radi by sli sem, (byl sem snima v guilde pekne dlouho, navic dostat bann za zverejneni adresi na czro je dost nechutne, nebo ne ?)

aspon me reknete duvod  :)

479[/snapback]

 

Jestli ti nechal account tak tu muzes udelat postav na jednom accountu hafo... tak nevim kde je problem

Link to comment
Share on other sites

Moj nazor je ze by sa mal cast time vratit spat uz len kvoli tomu aby vsetci nekricali ako rychlo sa da healovat (pripadne ked chcete nejak zrychlit heal staci znizit cool down aj znizenie o 0,2 sekundy bude poznat len nech to nezavisi na dex lebo v tom pripade to nabura klasicke int/vit buildy fs priestov)

To dalsie vylepsienie healu na lvl 10 (2* dmg undeadom ) by mohlo ostat dost to pomaha acolytovi na zaciatku hry a aj priestovi sa hodi proti undeadom predsalen je to bozi sluzobnik, ktory ma bojovat proti demonom a undeadom a kazdy fs priest co nejde TU a luk urcite oceni poriadnu zbran proti undeadom.

Link to comment
Share on other sites

Moj nazor je ze by sa mal cast time vratit spat uz len kvoli tomu aby vsetci nekricali ako rychlo sa da healovat (pripadne ked chcete nejak zrychlit heal staci znizit cool down aj znizenie o 0,2 sekundy bude poznat len nech to nezavisi na dex lebo v tom pripade to nabura klasicke int/vit buildy fs priestov)

To dalsie vylepsienie healu na lvl 10 (2* dmg undeadom ) by mohlo ostat dost to pomaha acolytovi na zaciatku hry a aj priestovi sa hodi proti undeadom predsalen je to bozi sluzobnik, ktory ma bojovat proti demonom a undeadom a kazdy fs priest co nejde TU a luk urcite oceni poriadnu zbran proti undeadom.

482[/snapback]

To je prave dobre ze to naboura int/vit buildy...

Mimochodem, nevim proc by nemohl mit takovy heal jen priest. Priest nijak neskodi, takze nevadi, ze prezije vic veci. Btw ty body na dex, co clovek do toho musi dat aby to slo "spamovat" (spamovat to stejne nejde instant to nejni i me to trva doceal dlouho nez se to sesle)... vit trpi... a to hodne. Zajmalo by me kolik maj int/vit high priesti s eq HP.

Link to comment
Share on other sites

Moj nazor je ze by sa mal cast time vratit spat uz len kvoli tomu aby vsetci nekricali ako rychlo sa da healovat (pripadne ked chcete nejak zrychlit heal staci znizit cool down aj znizenie o 0,2 sekundy bude poznat len nech to nezavisi na dex lebo v tom pripade to nabura klasicke int/vit buildy fs priestov)

To dalsie vylepsienie healu na lvl 10 (2* dmg undeadom ) by mohlo ostat dost to pomaha acolytovi na zaciatku hry a aj priestovi sa hodi proti undeadom predsalen je to bozi sluzobnik, ktory ma bojovat proti demonom a undeadom a kazdy fs priest co nejde TU a luk urcite oceni poriadnu zbran proti undeadom.

482[/snapback]

Omg proc heal zrychlovat a zvetsovat mu dmg, mesice to chodi na ostatnich srvrech normalne. A nikdo si nestezuje nebo sou jeho stiznosti ignorovany, protoze je jasny ze to je blbost. Jen tady se to musi zkouset...

Link to comment
Share on other sites

Yenifer : ono cim vetsi lv SW tim ryhleji se zakasti takze na 10 lv se da docela rychle  nez ktobe WS dojde uz ho v klidu mas na sobe

483[/snapback]

 

Ssem si nikde v popiskach nevsim cast timu... sem mel lvl asi 4 a stalo to zaprd. Nehlede na to ze byl prerusitelnej

Link to comment
Share on other sites

Omg proc heal zrychlovat a zvetsovat mu dmg, mesice to chodi na ostatnich srvrech normalne. A nikdo si nestezuje nebo sou jeho stiznosti ignorovany, protoze je jasny ze to je blbost. Jen tady se to musi zkouset...

488[/snapback]

protoze sme v testovacim provozu, viiiis? :)

Link to comment
Share on other sites

protoze sme v testovacim provozu, viiiis? :)

491[/snapback]

Jo to sem si vsim, ale rekni jakej ma tohle prinos pro ostrej provoz?

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon ale menit neco diky brekotu par priestu je blbost zmenu jen pro tento rate... budiz... chapu ...stejne tak muzu navrhnout zrusit nebo snizit drop veci na manu protoze asura vladne na tomto ratu , zdrazit mamonite protoze na tomto ratu je dost penez na nej tak si muze WS smapovat jak chce .

 

na ratu 1 to bude uplne jine porad verim vyvojarum a testerum od gravity vic ... :rolleyes:))

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon  ale menit neco diky brekotu par priestu je blbost  zmenu jen pro tento rate... budiz... chapu ...stejne tak  muzu navrhnout  zrusit nebo snizit drop veci na manu  protoze asura vladne na tomto ratu ,  zdrazit mamonite  protoze na tomto ratu je dost penez na nej tak si muze WS  smapovat jak chce .

 

na ratu 1  to bude uplne jine  porad  verim vyvojarum a testerum  od gravity vic ... :rolleyes:))

495[/snapback]

coz o to, verit muzes, ale ten heal se delal a definoval kdyz nebyly 3rd classy s +30% hp takze priest to zvladl ulecit fpoho. ted jsou dalsi classy s vetsim dmg a priest to s tim slabym healem za max 3k hned tak neuleci. o to mi jde. to ze nekdo chcipa na gw neni nic co by me tolik trapilo

Link to comment
Share on other sites

Jinej uhel pohledu.. Proc wizna s vysokou dex muze sesilat veskery kouzla instantne nebo temer instatne a nikdo se nedivi(taky muze bejt vit wizna s malou dex)? Proc ma nekdo asuru a odpraskne vsechno na jednu ranu(az na vyjimky). Mimo to ma def a muze se healovat. Proc ma nekdo DS dmg jako prase a s vit ma srovnatelne hp jako priest? Proc ma nekdo vulkana? Proc ma nekdo Mammo a dava dmg jako prase a jeste se muze healovat a rychlejc nez priest.

 

Priesti jsou vetsinou na buildu int/vit (trocha nuda). Jo je videt ze treba Magnif je kratsi s vyzsi dex, ale jak casto se sesila. U KE je to sice pekny, ale pro GW nebo kamkoliv na exp spatne pouzitelny. KE je dobry v kombinaci s Agi a s vysokou Vit... Takze tady to taky nehrozi. Asumptio, na gw nejni a mali k necemu bejt vydrzi tak dlouho ze je to jedno jestli se sesila o 2s dyl. Nenapada me jiny kouzlo na ktery ma vliv dex(ME cestu sem nezkousel, ale tam je to samozrejmy). Nevim jak casto slysim a vidim HEAL,HEAL,HEAL. S tim castem to proste nejde uhealovat. Nemluve o bossech. Je divny kdyz na GW nejni priest schopen uhealovat ani sebe vs 1-2 postavy(dost casto ani po cas, nez ho guild damageri osvobodi). Pokud sem pochopil funkci priesta na gw ma healovat a boostovat. To se dela blbe, kdyz casto healuje akorat sebe....

 

Howgh

 

P.S. Kdyz za priklad zvolite mojeho dex priesta - nejni to objektivni... Mam jiny nevyhody, coz nikdo nevidi, ale hlavne ze mam super heal co....

Link to comment
Share on other sites

Loony, nech skilly na Gravity. Oni sami vedi co je nejlepsi. Pokud bys takhle vyslysel kazdyho, tak to muzem rovnou zabalit.

 

Pokud se ma povolit assumtio, tak i deadly poison, cart termination a berserk.

Link to comment
Share on other sites

Jinej uhel pohledu.. Proc wizna s vysokou dex muze sesilat veskery kouzla instantne nebo temer instatne a nikdo se nedivi(taky muze bejt vit wizna s malou dex)? Proc ma nekdo asuru a odpraskne vsechno na jednu ranu(az na vyjimky). Mimo to ma def a muze se healovat. Proc ma nekdo DS dmg jako prase a s vit ma srovnatelne hp jako priest? Proc ma nekdo vulkana? Proc ma nekdo Mammo a dava dmg jako prase a jeste se muze healovat a rychlejc nez priest.

 

Priesti jsou vetsinou na buildu int/vit (trocha nuda). Jo je videt ze treba Magnif je kratsi s vyzsi dex, ale jak casto se sesila. U KE je to sice pekny, ale pro GW nebo kamkoliv na exp spatne pouzitelny. KE je dobry v kombinaci s Agi a s vysokou Vit... Takze tady to taky nehrozi. Asumptio, na gw nejni a mali k necemu bejt vydrzi tak dlouho ze je to jedno jestli se sesila o 2s dyl. Nenapada me jiny kouzlo na ktery ma vliv dex(ME cestu sem nezkousel, ale tam je to samozrejmy).  Nevim jak casto slysim a vidim HEAL,HEAL,HEAL. S tim castem to proste nejde uhealovat. Nemluve o bossech.  Je divny kdyz na GW nejni priest schopen uhealovat ani sebe vs 1-2 postavy(dost casto ani po cas, nez ho guild damageri osvobodi). Pokud sem pochopil funkci priesta na gw ma healovat a boostovat. To se dela blbe, kdyz casto healuje akorat sebe....

 

Howgh

 

P.S. Kdyz za priklad zvolite mojeho dex priesta - nejni to objektivni... Mam jiny nevyhody, coz nikdo nevidi, ale hlavne ze mam super heal co....

504[/snapback]

priest nie je TANK :rolleyes:;);) ...to by si mala pochopit....ma byt slabe povolanie voci silnym utocnym skillom....wiza ustoji v pohode ak ma elementarne armory(to iste plati pre dalsie povolanie)

 

btw:SL...preco sa testuje heal ktory bol vyvazeny uz snad v betateste ragnaroku ked bol len acolyta a swordman?

Link to comment
Share on other sites

vacsina z vas co tu nariekate ze aky je ten heal a priest slaby by ste sa mali zamysliet nad svojimi postavami preco sa nedokazu uhealovat...

taky Noobz, Alex alebo amper... do toho mozu mlatit 2 janickovia alebo 2 elessi a ajtak ho nedaju

to ze su boosty ako bless agi gloria nanic moze povedat iba lamka(inak sa tomu cloveku povedat neda), pretoze medzi str 110 a 120 je dost rozdiel a 1 aspd navyse sa pri emp break hodi, takysto gloria nie je len pre sina pretoze tych 10% crit sa kazdemu hodi - kazda 10 rana critical - 2x dmg na empo, dalej luk zvysuje odolnost voci frostu, lucky dodge atd..

takze to nariekanie ze priesta zabije kazdy je blbost, 1 na 1 kvalitneho priesta neda nikto iba monk s asurou, aj to nie vzdy...

a ten 2x dmg nejak sa k tomu nikto nevyjadruje ale je to blbost podporovat priestov v rychlejsom solo expeni, potom chcem aj ja u smitha 2x dmg u mammonitu na demi humanov nech rychlejsie naexpim...

Link to comment
Share on other sites

priest nie je TANK  :rolleyes:  ;)  ;) ...to by si mala pochopit....ma byt slabe povolanie voci silnym utocnym skillom....wiza ustoji v pohode ak ma elementarne armory(to iste plati pre dalsie povolanie)

 

btw:SL...preco sa testuje heal ktory bol vyvazeny uz snad v betateste ragnaroku ked bol len acolyta a swordman? (prave ze tam byly jen 1st class a ne advanced)

509[/snapback]

 

Mno a priest je teda co... dle tvoji reakce ma priest sedet pred hradem a zehnat tem co dou dovnitr. Pochop ze s healem 2k6 na high lvl 99 a s tim delayem co je neudelas skoro nic. Damage skoro vsech tech lidi kolem je za ten cas/heal co das daleko vetsi. Jo muzu tam chvilku stat a healovat se, ale co mi to je platny kdyz ostatni moji kterym MAM POMAHAT tam chcipaj. Ja s moji low vit mam 11k hp budu mit tak 13k. Co maj ostatni hraci? Kolik priestu mate v guilde? Kolik lidi tudiz ten priest ma healovat. Samozrejme ze nemuze healovat vsechno, to je jasny.... ale pomerem? Az budete bojovat samy a tak si povime jak to vasi 3 priesti stihaj... Rozdil mezi healem nedex priesta a tohohle je skoro zadnej!

 

P.S. A priest s vit 99 neni tank? A co teda je... wiza ustoji v pohode kdyz ma elementa? Wizna ti da element kombicko a tahni ;) a ze ma byt slabe povolani... takze jinak receno... zabije howno, prezije howno... super, hlavne ze vam da boosty kdyz chcete nekde behat a healne vas kdyz chcipnete pri expeni....

Link to comment
Share on other sites

super, hlavne ze vam da boosty kdyz chcete nekde behat a healne vas kdyz chcipnete pri expeni....

516[/snapback]

a vies co znamena support? stroj na zabijanie to neznamena... a dokonca ani nesmrtelnost

neviem preco hras priesta ak ti vadi to aky je

edit: a este k tej neskodnosti priesta - decrease agi - pekne rozhadzes bs a ws ktory si potom musi nahadzovat 2x cart boost a adrenalin rush alebo spomalis ostatnych takze ich clenovia gildy vpohoe dobehnu

lex aeterna - 2x dmg vie pekne zavarit aj high def/vit postavam

lex divina - silence na wizza ktory zabudol green poty je obrovska pomoc, ak green poty ma tak mu aspon prerusis kuzlo

envenom clip - s tymi sp co ma priest mozes envenomovat cele gw vkuse

stuner - ... no commet :rolleyes:

a ak ma niekto evil druida:

heal - wizza si s tym vpohode das

status recovery - da blind celkom otrava a znizuje hit a flee

cure - dava chaos

Link to comment
Share on other sites

Elessi... ze by amper atd byl int/vit a mel na sobe eq na maximalni redukci dmg? Zajmavy ze i tihle priesti chcipaj a ne pomalu :rolleyes: Ja si taky muzu vlezt nekam a stat tam a healovat se... dokud neprijde nekdo(nebudu jmenovat) a nemlati te 2x rychlejc nez se healujes. To ze tvoji vyjmenovani stoji a healujou sebe... nikomu nepomuze. Veci jako stun, stone curse, divina atp znas...

Mno nic... nikdo tu nebreci ze priesti chcipaj... je to fakt. Chcipa kazdej. Ale tohle povolani ma pomahat ostatnim a ne se starat sotva o sebe. Nevidim proc jiny povolani maj za dex bonusy na sesilani vetsiny kouzel a priest na svoje zakladni ne ;) Zalezlej priest v hrade nekde za warpem a za radou svejch se bat fakt nemusi...

Kolik maj tebou vyjmenovani priesti dex?

 

edit. Stroj na zabijeni ceho a cim?

Sem high priest lvl 9x, mam dex 90. Kolik maji dex ostatni priesti? S moji dex a healem 2k5 me da wizna 1 vs 1, takze nesmrtelnost se nekona...

 

Jen jestli ty vis co je support... mam napad. Udelame NPC ktery budou za poplatek davat Agi/Bless. Na heal uz jsou, tak jeste tyhle 2 a vesmes podle nekterych to pokreje to pro co je priest zrozen....

Link to comment
Share on other sites

Mno a priest je teda co... dle tvoji reakce ma priest sedet pred hradem a zehnat tem co dou dovnitr. Pochop ze s healem 2k6 na high lvl 99 a s tim delayem co je neudelas skoro nic. Damage skoro vsech tech lidi kolem je za ten cas/heal co das daleko vetsi. Jo muzu tam chvilku stat a healovat se, ale co mi to je platny kdyz ostatni moji kterym MAM POMAHAT tam chcipaj. Ja s moji low vit mam 11k hp budu mit tak 13k. Co maj ostatni hraci? Kolik priestu mate v guilde? Kolik lidi tudiz ten priest ma healovat. Samozrejme ze nemuze healovat vsechno, to je jasny.... ale pomerem? Az budete bojovat samy a tak si povime jak to vasi 3 priesti stihaj... Rozdil mezi healem nedex priesta a tohohle je skoro zadnej!

 

P.S. A priest s vit 99 neni tank? A co teda je... wiza ustoji v pohode kdyz ma elementa? Wizna ti da element kombicko a tahni :rolleyes:  a ze ma byt slabe povolani... takze jinak receno...  zabije howno, prezije howno... super, hlavne ze vam da boosty kdyz chcete nekde behat a healne vas kdyz chcipnete pri expeni....

516[/snapback]

pre mna bol odjakziva tank crus alebo knecht....nikto viac....uz len pre ten equip co mozu na seba nahodit . ;)

 

SN: advanced priest ma podla mna dost skillov na to aby to dal...pricom oproti normalnemu priestovi ma o dost slusnejsi heal...a na rychle healy tu ma byt alchemista....podla mna ho uplne zatlacas do uzadia

Link to comment
Share on other sites

a vies co znamena support? stroj na zabijanie to neznamena... a dokonca ani nesmrtelnost

neviem preco hras priesta ak ti vadi to aky je

edit: a este k tej neskodnosti priesta - decrease agi - pekne rozhadzes bs a ws ktory si potom musi nahadzovat 2x cart boost a adrenalin rush alebo spomalis ostatnych takze ich clenovia gildy vpohoe dobehnu

lex aeterna - 2x dmg vie pekne zavarit aj high def/vit postavam

lex divina - silence na wizza ktory zabudol green poty je obrovska pomoc, ak green poty ma tak mu aspon prerusis kuzlo

envenom clip - s tymi sp co ma priest mozes envenomovat cele gw vkuse

stuner - ... no commet :rolleyes:

a ak ma niekto evil druida:

heal - wizza si s tym vpohode das

status recovery - da blind celkom otrava a znizuje hit a flee

cure - dava chaos

522[/snapback]

 

elessi to je pekny... akorat sem nepochopil...

envenom? sance nula prd ze se zadari a pak je trosku otravenej a gp to resi

divina - jasan divinuj vsechny a porad, gp netaha na gw akorat blbec nebo vit postavy

aeterna ma takovej delay, ze se opravdu vyplati ;)

decreasi se taky dari jen nekdy ze?

stuner sem nepochopil... to je jako mam missovat se zbrani v ruce?

jo vsichni tahaj evil druida a vime presne kdo ho ma...

Link to comment
Share on other sites

ale preco ti vadi ze umieras ak si si spravila postavu taku aku si spravila?

nemozes sa predsa s tolkou dex porovnavat s priestami ktory maju vela vit

a co sa tyka skillov tak som ti ich rozpisal v predoslom poste - ak si si nevsimla priest ma tych skillov viac ako agi,bless a heal

stun u int/vit fs priesta uvidis tazko to iste silence a na sc je jednoducha pomoc - naber si par wp a prezijes aj sc(teda prezije to int/vit fs :rolleyes:)

a ak chces byt kvalitny takmer nesmrtelny priest chce to vediet ako zahrat a nie napisat "iddqd"

 

edit: no ale hadat sa tu nebudem... zaujimave ze jediny priest ktory si mysli ze aky su priesti nehorazne slaby si ty... nikoho ineho som tu stazovat sa nevidel

 

edit2: k tomu stunneru...envenom nikdy nemissuje, ak ho pouzijes so stunerom v ruke mas celkom pekny dmg na to ze si priest so str 1 a 10% sanca na stun

Link to comment
Share on other sites

pre mna bol odjakziva tank crus alebo knecht....nikto viac....uz len pre ten equip co mozu na seba nahodit . :rolleyes:

 

SN: advanced priest ma podla mna dost skillov na to aby to dal...pricom oproti normalnemu priestovi ma o dost slusnejsi heal...a na rychle healy tu ma byt alchemista....podla mna ho uplne zatlacas do uzadia

528[/snapback]

 

Ehm nechci rejpat... ale heal je slusnejsi a kde? o 500? to je fakt narez. Kdyz si vezmes jaky damage davaj lidi s daleko nizsim levelem. Standartni fs priest lvl 99 da a to zejmena diky lvlu 2k2 heal. Standartni fs high priest lvl 99 da diky meditation lvl 10! a lvlu 2k7. Ehm... jedinej rozdil mezi priestem 99 a highem priestem do lvlu 90 je ten ze expi 2x tak pomalejc....

Link to comment
Share on other sites

Ehm nechci rejpat... ale heal je slusnejsi a kde? o 500? to je fakt narez. Kdyz si vezmes jaky damage davaj lidi s daleko nizsim levelem. Standartni fs priest lvl 99 da a to zejmena diky lvlu 2k2 heal. Standartni fs high priest lvl 99 da diky meditation lvl 10! a lvlu 2k7. Ehm... jedinej rozdil mezi priestem 99 a highem priestem do lvlu 90 je ten ze expi 2x tak pomalejc....

533[/snapback]

podla mna si to myslis len ty...mame v guilde zopar H priestov a na bosoch(co su fakt tuhy sa velmi dobre zidu)...zato ze mas po<> build a chces super heal tak to je uz tvoja chyba....kazdy okrem zopar priestov bol spokojny a nestazoval sa....potom nech opravia acid demonstration....ten ta s int 99 zlozi na jednu ranu <_<

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...