Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

Nerikam ze jsi nadaval, ale proste urazel,.. to zaprve, .. zadruhe ress nemam a za treti, .. tuhle debatu zkoncime, ty ses totiz neco jako Lajka a ostatni akorat to umis hrat ..  ;)

 

Edit : presneji receno, .. myslim tim doternost a staly problemy :)

739[/snapback]

bez urazky...a ty si nieco ako loony...akurat mas mensie pravomoci ;)

edit: a len taka poznamocka...skus niekedy vyuzivat na svoje testy Test pvp arenu...tam ti garantujem ze moja noha nevkroci :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
bez urazky...a ty si nieco ako loony...akurat mas mensie pravomoci :)

edit: a len taka poznamocka...skus niekedy vyuzivat na svoje testy  Test pvp arenu...tam ti garantujem ze moja noha nevkroci ;)

741[/snapback]

myslis tim ze je takovej vul jako ja aby ti daval unban? moc me nestvi milej zlatej nebo si to sezeres i s urokama. zacinas si nejak moc vyskakovat

Link to comment
Share on other sites

myslis tim ze je takovej vul jako ja aby ti daval unban? moc me nestvi milej zlatej nebo si to sezeres i s urokama. zacinas si nejak moc vyskakovat

745[/snapback]

prepacte pane ...nechcel som urazit velkoryso sa ospravdlnujem....bolo to myslene na trochu tvrdsie tresty pre hracov :)

Link to comment
Share on other sites

dam sem navrh zrusit kapry  nebo je zpoplatnit.. hra je snima moc snadna  :)

761[/snapback]

100% souhlas ;) portovat se da pres kafru. kdyz hardcore, tak hardcore. kuprikladu jaaaa sem sel z prontery pesky do payonu, s novicem. akorat sem narazil na chimeru :-/

Link to comment
Share on other sites

100% souhlas ;) portovat se da pres kafru. kdyz hardcore, tak hardcore. kuprikladu jaaaa sem sel z prontery pesky do payonu, s novicem. akorat sem narazil na chimeru :-/

767[/snapback]

Doufam, ze si ji slusne pozdravil :)

Link to comment
Share on other sites

Kapra je zrusena na Finalu. Neni tajemstvi, ze jsem tam hral a subgmkoval, takze vam reknu postrehy za asi mesicni hrani bez kapry (a freewarpera obecne) na lowratu.

Prvni tyden je to super. Mate fajn pocit z prochazeni sveta, vazite si kazde cesty, setrite na kafru do Aldebaranu, protoze pecha se tam na nizkym levelu neni vubec snadny dostat.

Po case to ale zacne otravovat. Chodite po stale stejnych mapach, muzete jit klidne poslepu. Navic potkavate minimum lidi, protoze uz nikdo, kdyz zrovna neexpi, nejde do Prontery na namesti pokecat s lidma. Protoze je lowrate, malo penez a neni na kafru. Na vyssim levelu to uz je lepsi, ale i tak to ve vysledku neni dobrej krok a otravuje to.

Na oficiale kde hraje neustale nekolik tisic hracu neni problem. V radu desitek uz to neni zdaleka tak "kůl"....

Loon > nerikej mi, ze nenajdes bezpecnou cestu z payonu do prontery :)

Link to comment
Share on other sites

Kapra je zrusena na Finalu. Neni tajemstvi, ze jsem tam hral a subgmkoval, takze vam reknu postrehy za asi mesicni hrani bez kapry (a freewarpera obecne) na lowratu.

Prvni tyden je to super. Mate fajn pocit z prochazeni sveta, vazite si kazde cesty, setrite na kafru do Aldebaranu, protoze pecha se tam na nizkym levelu neni vubec snadny dostat.

Po case to ale zacne otravovat. Chodite po stale stejnych mapach, muzete jit klidne poslepu. Navic potkavate minimum lidi, protoze uz nikdo, kdyz zrovna neexpi, nejde do Prontery na namesti pokecat s lidma. Protoze je lowrate, malo penez a neni na kafru. Na vyssim levelu to uz je lepsi, ale i tak to ve vysledku neni dobrej krok a otravuje to.

Na oficiale kde hraje neustale nekolik tisic hracu neni problem. V radu desitek uz to neni zdaleka tak "kůl"....

Loon > nerikej mi, ze nenajdes bezpecnou cestu z payonu do prontery :)

774[/snapback]

mno, neni tajemstvi, ze na finalu hrali lidi z nichz 80% byla banda kriplu zabanovanych na czechru (3gm zabanovani boteri mluvi za vse). na finalu hrali lidi co to neumeli, nebo naopak umeli tak dobre, ze si tam chodili jen zablbnout. takze se laskave neohanej finalem, protoze tam byla uplne jina mentalita nez tady, dekuji

btw ja znam bezpecne trasy, ale me bavi chodit po mapach a uzivat si cestovani

Link to comment
Share on other sites

Proc byl zrusen cast na heal mne se moc lí­bil:-) mám 80Dex a bylo to super, jen ten prvni heal byl rekneme o usta:-). A uprimne mne stve se WS mne sejme. Kua ustojim snad kazdý MVP na servru a na GW mne dá usmolená 1 postava. (ne vzdy, kdyz vidim ze to nemá cenu prestanu WP ), ale ustát ho je pro men drasí­ jak pro nej mne ubí­t. Ale i tak je snad jinej 2. adv. class co nemá povolen ani jeden svuj aklivni skill na GW? Jediný cim se high priest od priesta lisi na gw je heal (300-600) a HP (3-4K) a to neni moc výhra. Pokud se pletu stí­m, ze jeste nekdo nemuze aspon jeden skill adv. class tak prominte mám jen priesta.

Link to comment
Share on other sites

mno, neni tajemstvi, ze na finalu hrali lidi z nichz 80% byla banda kriplu zabanovanych na czechru (3gm zabanovani boteri mluvi za vse). na finalu hrali lidi co to neumeli, nebo naopak umeli tak dobre, ze si tam chodili jen zablbnout. takze se laskave neohanej finalem, protoze tam byla uplne jina mentalita nez tady, dekuji

btw ja znam bezpecne trasy, ale me bavi chodit po mapach a uzivat si cestovani

792[/snapback]

 

Mno takze ja jsem byl ten z 20% ktery to tam zkousel, testova, a hral.. nakonec jsem dostal ban na forum od ricka za to ze jsem postnul odkazy na boty a to nechtene jelikoz se tam jeden clovicek ptal mimochodem v offtopicu tusim na emulatory. Poslal jsem mu odkaz co mi dal jeden kamos byli tam emulatory a kousek niz na strance kam jsem se nikdy ani nepodival byli ti boti. Bez nejake predchozi zpravy proste se najednou divam a ban na porad za to co jsem tu rekl... na dobrotu na zebrotu :lol:

A nikoho nezajimalo ze na strankach lolity tusim jsou taky odkazy na boty a ten odkaz tam frcel stale :lol:

 

Ale nechapu tebe loony,... locklear je fajn a navic jen upozornil na fakt ktery je pravdou. To ze dal jako priklad final je celkem jedno. Slo o to prirovnani ze pak lidi nebudou moci si povidat, malo se potkavat. Pomalu se z toho stane jen single game. Uz ted je nekdy tezsi sehnat partu. A pak uz to bude spis jen to solovani.

Napriklad znami kteri se vice znaj, sjednaji si nekde schuzku a vydaji se nekam, tak to by se jeste dalo. Pak se rozejdou, nekdo musi off nekdo bude chtit hrat dal. Po nejake dobe se zase budou chtit videt nez by prowingovali nebo zaplatili pekny sumy jen aby si pokecali nebo se nekde sesli tak nekteri si reknou ze budou radeji solovat., ci mit specialni postavu ktera bude stale v pronte. Tim padem odpadne PvP arena a mohla by ji nahradit arena v kazde hospode jak tu puvodne byla.

Lidi co tu nemaji tolik znamych sezenou tezko partu...

 

Muj nazor na vypusteni bezplatne cestovni kafry je negativni

Pokud ma clovek chut jako ze ja nekdy mam tak nepouziju kafru a proste se projdu podivam se kde co je par veci si pomlati nebo si udelat s nekym takovou srandovni vypravicku, soukromy eventek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pokud se pletu stí­m, ze jeste nekdo nemuze aspon jeden skill adv. class tak prominte mám jen priesta.

795[/snapback]

no ws nema ziaden skill na gw co by mu zvysoval dmg, iba ak maximum overthurst ktory sa na mammonite nijak extremne neprejavy(nejakych 100dmg navyse oproti bs) takze nechapem ako moze mat high priest problem so smithom

napriklad na czro1 priest ustoji 2 bs ktore ho mammonituju tak nechapem ako moze mat high priest problem s jednym ws

 

Loony:

medzi finalro v zaciatkoch a teraz je dost velky rozdiel pretoze koli ratu 3/3/2 odtial odisla vacsina tych "kriplu", jedine v com by mohol byt rozdiel je to ze tam je online priemerne 60 ludi tu 100 ale ajtak si myslim ze locklear ma pravdu v tom ako to bude vyzerat

Link to comment
Share on other sites

no ws nema ziaden skill na gw co by mu zvysoval dmg, iba ak maximum overthurst ktory sa na mammonite nijak extremne neprejavy(nejakych 100dmg navyse oproti bs) takze nechapem ako moze mat high priest problem so smithom

napriklad na czro1 priest ustoji 2 bs ktore ho mammonituju tak nechapem ako moze mat high priest problem s jednym ws

817[/snapback]

 

jestli se nepletu tak maximum power trust ma davat 200% damage takze zvyseni damage o 100%, jinak high priest proti WS asi sanci nemusi mit.. pokud napriklad ma slusnou aspd tak se priest proste nestihne lecit :lol: ten delay 1s na heal je znat :lol:

Link to comment
Share on other sites

jump mas ws tak si to niekedy otestuj kolko to prida dmg :lol:, ten vzorec na vypocet vysledeho mammonitu je nejaky divny a power thurst a maximum overthurst sa nezapocitaju na konci ale na nejakom inom mieste takze vysledny dmg je o dost mensi ako podla teoretickej hodnoty

Link to comment
Share on other sites

jump mas ws tak si to niekedy otestuj kolko to prida dmg :lol:, ten vzorec na vypocet vysledeho mammonitu je nejaky divny a power thurst a maximum overthurst sa nezapocitaju na konci ale na nejakom inom mieste takze vysledny dmg je o dost mensi ako podla teoretickej hodnoty

824[/snapback]

 

mno ja nerikam ze to s mamonite dava takovy damage,.. ono se ty % asi scitaji nenasobi takze to je ze treba mamonite dava s maximum power trust asi 700% nebo kolik :lol: ale jinak kdyz jsem normalne sekal tak damage je dvojnasobne..

sice WS uz ted nehraju mam ji na 79 levelu a jeste nic moc str atd.. ale puvodne damage HO 500 s maximum power trust 1000 to uz se da pekne kosit. Dat si jeste cart revolution kdyz jich je vic a padaj jak hrusky B)

Link to comment
Share on other sites

jump: na finalu hraje par desitek lidi pocitam a verim ze tu bude hrat 200-300 hracu takze kapra kdyby nebyla nevadi to .. resp neni spatny napad treba zmenit zmensit ceny portovani pres kafru nebo misto kapry ...udelat v kazdem vetsim meste cestovni kancelar, pochopitelne by to stalo penizky nekam se dostat :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jj jedinej poradnej heal sem mel vcera. Jinak ta normalni delay je tak pomala, ze BS da mezitim 2x mamonite :lol:

830[/snapback]

Mas povoleny assumptio, tak porad neremcej. 2 mammo te stejne nesundaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...