Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
Len taky detail.... stileto a witherless rose vykupuju NPC za 10 zenov Sa mi to zda trosku malo kedze by mali platit 50% nakupnej ceny.... :blink:

1838[/snapback]

Uz to tu bolo preberane zilion krat ... stilleto, whiterless rose a par dalsich predmetov (morning star, gold ring, mozno este nieco) maju znizenu predajnu cenu naschval, lebo sa na nich velmi zarabalo na tomto rate.

Po [ /omg ]e bude ich cena normalna.

Link to comment
Share on other sites

vsetci ste mimo...oridecon research nieje na kovanie orideconov ale ten skill zvysuje sancu na ukutie lvl3 zbrani ktore kuje blacksmith(trebars elementarne).....co sa tyka weapon research tak ten zvysuje sancu pri upgrade npc o 10%..cize az tak mimo nieste

Nejsem si uplne jisty, ale co sem se bavil s Loonem tak sem pochopil, ze tech 10% je vypnutejch... Ale presne otazky na nej

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mate taky takovy problem s dual loginem jako ja?

Kdyz mam na jedne pozici v jednom loginu archera a v druhem loginu na stejne pozici monka, tak se mi prepisuji skilly (mazou) ulozene pod F1-F9, pri prepnuti z jednoho na druhy :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mate taky takovy problem s dual loginem jako ja?

Kdyz mam na jedne pozici v jednom loginu archera a v druhem loginu na stejne pozici monka, tak se mi prepisuji skilly (mazou) ulozene pod F1-F9, pri prepnuti z jednoho na druhy :)

1945[/snapback]

 

Jo, dela mi to taky, ale ted si nejsem jisty, ale zda se mi, ze to same mi to delalo i na czechro (pokud jsem mel postavu na obou loginech na stejne pozici). Nevi nekdo, jak na to?

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, mate taky takovy problem s dual loginem jako ja?

Kdyz mam na jedne pozici v jednom loginu archera a v druhem loginu na stejne pozici monka, tak se mi prepisuji skilly (mazou) ulozene pod F1-F9, pri prepnuti z jednoho na druhy :)

1945[/snapback]

no, melo by to tusim jit obejit tak, ze budes mit na jednom loginu postavu v prvnim slotu a na druhem loginu v duhem slotu

Link to comment
Share on other sites

Mám dotaz.

Drop a expy z bossí­ch mobů je vypnutej schválnÄ nebo je to bug? (Mám dojem, že na CzechRO to bylo zapnuté)

 

Pokud ano, má to být u vÄech mobů? Z Myst Case, které jsou kolem Chepet mi vÄci padaly, ale třeba z Lunaticů u Eclipse ne, a ze Santa Poringů u Angelinga taky ne. Tak jak to teda je?

Link to comment
Share on other sites

Cest praci

Vcera na gw jsem zaznamenal vetsi delay u skillu Falcon Assalut zda se mi o hodne vetsi nez 1.2s jako je v popisku rekl bych ze je ted kolem 3-4s coz se mi zda jako prilisne omezeni tohoto skillu protoze souper se v klidu stihne dopotovat . Tim padem je skill relativne nepouzitelny v boji 1vs.1 nedej boze 1vs.2 . Rekneme ze prilis moznosti jak jet Snipera neni , tedy zamezi se touto upravou dalsimu eventuelnimu buildu . At si hunt nebo snip stale behas s DS .. to je docela nudna a ohrana pisnicka. Tento skill nema zas az tak velky dmg ve srovnani s jinymi (napr. Vulcan arrow) , takze bych jej nemnenil a zustal u 1.2s coz se mi zda jako dobre vyvazene.

Pokud se v necem pletu nebo jsem nepresny tak se omlouvam , nejsem zase az takovy RO odbornik. :D

Link to comment
Share on other sites

Mám dotaz.

Drop a expy z bossí­ch mobů je vypnutej schválně nebo je to bug? (Mám dojem, že na CzechRO to bylo zapnuté)

 

Pokud ano, má to být u všech mobů? Z Myst Case, které jsou kolem Chepet mi věci padaly, ale třeba z Lunaticů u Eclipse ne, a ze Santa Poringů u Angelinga taky ne. Tak jak to teda je?

2078[/snapback]

 

 

Bug to rozhodne neni...pokud vim tak i na oficialu slave monstra nedavaj expy ani veci. Preci jen na czechro si boss vyvola poskoky 1-2x, ale tady si je vyvolava porad. Dalo by se na nich snadno expit / lovit veci (viz na freye Joke Jester z archangelinga).

Link to comment
Share on other sites

Cest praci

Vcera na gw jsem zaznamenal vetsi delay u skillu Falcon Assalut zda se mi o hodne vetsi nez 1.2s jako je v popisku rekl bych ze je ted kolem 3-4s coz se mi zda jako prilisne omezeni tohoto skillu protoze souper se v klidu stihne dopotovat . Tim padem je skill relativne nepouzitelny v boji 1vs.1 nedej boze 1vs.2 . Rekneme ze prilis moznosti jak jet Snipera neni , tedy zamezi se touto upravou dalsimu eventuelnimu buildu . At si hunt nebo snip stale behas s DS .. to je docela nudna a ohrana pisnicka. Tento skill nema zas az tak velky dmg ve srovnani s jinymi (napr. Vulcan arrow) , takze bych jej nemnenil a zustal u 1.2s coz se mi zda jako dobre vyvazene.

Pokud se v necem pletu nebo jsem nepresny tak se omlouvam , nejsem zase az takovy RO odbornik. :D

2081[/snapback]

 

 

Cast time je 1 sekunda, delay je 3 sekudny. Popisek sem uz upravil, bude v pristim patchi.

 

viz http://iro.ragnarokonline.com/game/JobSniperskill.asp

Link to comment
Share on other sites

Mam maly napad. Jestli i po [ /omg ]u se bude zacinat tak, ze do sveta RO se pusti novicove s jobem 10 (tudiz hned muzou jit na 1st class), tak by na tom poli mela bit nekde moznost udelat si skilly - 1st aid, ev.play dead (nebo aspon nejake upozorneni). Podle me to pote skoro nikdo neudela (play dead je pro 1st class k nicemu), ale na tom poli by to melo jit (kdyz nekdo pude na supernovice s tim, ze ani jednou neumre - tak at nemusi mlatit jen poringy).

Link to comment
Share on other sites

Bug to rozhodne neni...pokud vim tak i na oficialu slave monstra nedavaj expy ani veci. Preci jen na czechro si boss vyvola poskoky 1-2x, ale tady si je vyvolava porad. Dalo by se na nich snadno expit / lovit veci (viz na freye Joke Jester z archangelinga).

2083[/snapback]

 

V tom pří­padÄ je ze Santa Hatu docela rare vÄciÄka. Santa Poring a Christmas Goblin jsou jenom mobové u bossů, Antonio a Christmas Jakk se normálnÄ nevyskytujou, tak padá snad jen z OBB. A o Party Hatu už ani nemluví­m :)

Link to comment
Share on other sites

Mam maly napad. Jestli i po [ /omg ]u se bude zacinat tak, ze do sveta RO se pusti novicove s jobem 10 (tudiz hned muzou jit na 1st class), tak by na tom poli mela bit nekde moznost udelat si skilly - 1st aid, ev.play dead (nebo aspon nejake upozorneni). Podle me to pote skoro nikdo neudela (play dead je pro 1st class k nicemu), ale na tom poli by to melo jit (kdyz nekdo pude na supernovice s tim, ze ani jednou neumre - tak at nemusi mlatit jen poringy).

2139[/snapback]

Ono by asi stacilo odstranit tu zaciatocnu mapu. Priamo tu NPC co vas hodim do mesta uz alebo na trening. Potom uz sa da expit okolo miest a FA a PD sa urobis v Prontere :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...