Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply
podivej se na topic anketa na konci mas podrobnosti... B)

rate a kdyby bude [ /omg ]e...

2415[/snapback]

on skor mysli cas ze kedy to bude(napriklad o 8:00) a zaujimalo by to aj mna ale asi to bude povedane den pred [ /omg ]om tak si treba pockat... :o

Link to comment
Share on other sites

Ceka se na SVN u ktery bude opraveny prihlasovani do hry starsich hernich exe (aneb jak sem byl dneska asi 10 minut na serveru uplne sam a vsem to psalo Nelze se pripojit k serveru :o).

 

Pokud se vsecko povede, tak [ /omg ]e bude ve stredu dopoledne mezi 10-11 hodinou.

Link to comment
Share on other sites

Veru, GuM nema sancu niekomu zamedzit aby tam liezol pokial nieje online. Ale zasa ked bol bol online nahodou mohol to vyriesit kickom z guildy a mal by pokoj.

 

Btw, neviem ci si vcera vsimly GM zasa hraca bez gildy v hrade na neskorsich GW. V tej mele som nejak nemal cas to screenovat ;).

2642[/snapback]

neboj, hrace bez guildy sem videl a promluvil jim do monitoru ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemohl by se Stylista (obarvovac) udelat tak jako je to na aeRO? nerikam abyste se opicili, ale je to tam udelane o mnoho lip. Kdyz kliknete na Stylistu tak ma na vyber dve veci -

1. keep going

2. i like this one

nad tim se vam pise jake cislo je ta barva kterou tedka mate. Diky tomu se da nastavit barva obleceni velmi rychle jen pomoci enteru presne jak vam vyhovuje. Proc to neudelat alespon podobne ne-li stejne?

Link to comment
Share on other sites

ako to bude po [ /omg ]e s vypnutymi/upravenymi skillmi(cart termination, berserk, meteor assault atd..) na gw?

pokial viem tak ma byt zapnute vsetko co je aj na oficialoch :)

2620[/snapback]

a to su ktore? :) teda skor ktore nepojdu a co bude s tymi upravenymi(ostanu v terajsej podobe alebo sa vratia na normalnu funkciu)

Link to comment
Share on other sites

a to su ktore? :) teda skor ktore nepojdu a co bude s tymi upravenymi(ostanu v terajsej podobe alebo sa vratia na normalnu funkciu)

2746[/snapback]

tak to sa pytaj kompetentych...nie mna....ja som len pocul ze pojdu tie ktore maju ist cize takmer vsetky okrem deadly poison....no kym sa tu niekto stane WS tak to potrva(a este kym dosiahne aspon job 60+ XD) cize sa netreba zaoberat takymito vecmi....vsetko sa este moze zmenit a prevazit na inu stranu :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...