Jump to content

Photo

Wizard - rozdělení skill pointů

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 WikisRuleZz

WikisRuleZz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 July 2010 - 09:40 AM

Ahoj,
mám dotaz na build Stone Curse vyplatí se dát na 10 a nebo radši nacpat body do Frost Diver? Kazdopadne jeden bod na aktivaci Qmire tam nechám. A druhá otázka není dobrý nacpat nějaký ten bod do Ice Wall?

moje build budou:

COLD BOLT - 5
FROST DIVER - ??
FIRE BOLT - 10
FIRE BALL - 5
FIRE WALL - 10
SIGHT - 1
STONE CURSE - ??
NAPALM BEAT - 1
LIGHTING BOLT - 4
THUNDER STORM - 1
SP RECOVERY 1
(ENERGY COAT - 1)

SIGHTTRASHER – 2
EARTH SPIKE – 3
HEAVENS DRIVE 1
JUPITER THUNDER – 10
METEOR STORM – 10
LORD OF VERMILLION – 10
STORM GUST – 10
QUAGMIRE - 3(ideálně 5)
ICE WALL - ??

co vy na to?
  • 0

#22 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 01 July 2010 - 02:34 PM

Ahoj,
mám dotaz na build Stone Curse vyplatí se dát na 10 a nebo radši nacpat body do Frost Diver? Kazdopadne jeden bod na aktivaci Qmire tam nechám. A druhá otázka není dobrý nacpat nějaký ten bod do Ice Wall?

moje build budou:

COLD BOLT - 5
FROST DIVER - ??
FIRE BOLT - 10
FIRE BALL - 5
FIRE WALL - 10
SIGHT - 1
STONE CURSE - ??
NAPALM BEAT - 1
LIGHTING BOLT - 4
THUNDER STORM - 1
SP RECOVERY 1
(ENERGY COAT - 1)

SIGHTTRASHER – 2
EARTH SPIKE – 3
HEAVENS DRIVE 1
JUPITER THUNDER – 10
METEOR STORM – 10
LORD OF VERMILLION – 10
STORM GUST – 10
QUAGMIRE - 3(ideálně 5)
ICE WALL - ??

co vy na to?

SC žere gemy, na expení to využití skoro nemá, na GW už jo. Pokud to chceš mít hlavně na PvM, tak doporučuju FD 10, SC 1... Na meteor bych se klidně vybodnul (nevyjdou ti joby na LoV, SG, JT a full quag), využití meteoru není tak velké jako ostatních plošných skillů.
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#23 WikisRuleZz

WikisRuleZz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 02 July 2010 - 01:29 PM

SC žere gemy, na expení to využití skoro nemá, na GW už jo. Pokud to chceš mít hlavně na PvM, tak doporučuju FD 10, SC 1... Na meteor bych se klidně vybodnul (nevyjdou ti joby na LoV, SG, JT a full quag), využití meteoru není tak velké jako ostatních plošných skillů.

S tim, že mám dát radši do FD než SC naprosto souhlasím a chtěl jsem to tak udělat, protože pojedu jen PvM. Ale druhá otázka, když budu mít 10 Skill Point a nedám je do Meteoru, tak do čeho, měl jsem to spočítané vyšlo by to na 49 Skill point s Meteorem a na LoV, SG, JT bych body měl... je nějaké lepší plošné kouzlo než tyto tři + Meteor?
  • 0

#24 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 02 July 2010 - 02:23 PM

S tim, že mám dát radši do FD než SC naprosto souhlasím a chtěl jsem to tak udělat, protože pojedu jen PvM. Ale druhá otázka, když budu mít 10 Skill Point a nedám je do Meteoru, tak do čeho, měl jsem to spočítané vyšlo by to na 49 Skill point s Meteorem a na LoV, SG, JT bych body měl... je nějaké lepší plošné kouzlo než tyto tři + Meteor?

ja bych to jel takhle
pripadne kdyby jsi chtel HD tak tam muzes presunout body z ES a IW.

Edited by Heliodor, 02 July 2010 - 02:25 PM.

• 0
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#25 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 02 July 2010 - 05:28 PM

ja bych to jel takhle
pripadne kdyby jsi chtel HD tak tam muzes presunout body z ES a IW.

Já jsem vynechal jak ES, tak water ball. Vodu na tak moc místech nepotkám. A i potom jsou jiné skilly. Takhle mám lvl 10 IW a občas se s tím dá celkem vyblbnout... Nevýhoda je, že musíš často relogovat, když se zabarikáduješ a pak chceš projít - trvá fakt dlouho
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#26 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 02 July 2010 - 05:36 PM

Kuci nechcem vam kazit radost, ale na jeden z najlepsich pvm skillov ste zabudli...

><
  • 0

#27 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 03 July 2010 - 08:19 AM

Nvm rodi, já bych dal za obyč wize rozhodně FW 10. Na pinguiculách s tím naexpíš solo rozhodně nejlepší expy
  • 0
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#28 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 03 July 2010 - 12:13 PM

Nvm rodi, já bych dal za obyč wize rozhodně FW 10. Na pinguiculách s tím naexpíš solo rozhodně nejlepší expy

dneska ještě někdo expí solo? WTF? :cool:
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#29 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 03 July 2010 - 12:29 PM

No tam sa da este potom narabat s tymi bodmi v IW. Osobne by som si viac IW ako 1 nedal, jedine na nejaku bitch wiznu, ale dotycny pisal, ze by chcel v IW nejake body.
  • 0

#30 WikisRuleZz

WikisRuleZz

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 July 2010 - 02:32 PM

No tam sa da este potom narabat s tymi bodmi v IW. Osobne by som si viac IW ako 1 nedal, jedine na nejaku bitch wiznu, ale dotycny pisal, ze by chcel v IW nejake body.

Spíš jsem chtěl uvažovat nahlas zda-li je vůbec dobré mít v IW nějaké body.

Jinak MS je špatné kouzlo?
  • 0

#31 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 08 July 2010 - 03:04 PM

Jinak MS je špatné kouzlo?

Spíše než špatné, tak v pvm málo využitelné.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#32 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 21 September 2010 - 10:42 AM

Je tento build na PvM s FS v partěza současného rozložení mobů dobrý?
  • 0
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#33 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 21 September 2010 - 10:48 AM

po odkazu naskočí prázdný wiz skill tree...
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#34 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 September 2010 - 11:13 AM

kvuli NW bych do buildu nevahal zaradit meteor. klidne i na ukor LoVka. ale jinak je to hodne pouzitelne. +1 za FW.

Edited by Heliodor, 21 September 2010 - 11:14 AM.

• 0

#35 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 21 September 2010 - 12:04 PM

Počkej, kdyby to šlo na úkor LoVka tak by se úplně zrušilo a JT by šlo na 7, jestli se dobe koukám? myslíš teda, raději dát MS?

PS: Jak se zdá, tak Heli to vidí =)

Edited by Leela, 21 September 2010 - 12:06 PM.

• 0
Posted Image

#36 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 21 September 2010 - 03:56 PM

PS: Jak se zdá, tak Heli to vidí =)

Mám pocit že on vidí jeho uložený build v cookies (tzn. vlastně si kritizuje svůj vlastní build :blink:)
  • 0

#37 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 21 September 2010 - 09:14 PM

Hh asi máš pravdu, tak já to vypíšu:
FB 10 - FBall 5 - FW 10
LB4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10
Napalm 1
CB 5 - FD 10 - WBall 5 - Storm 10
SC 1 - ES 3 - HD 5 - Quag 5
Increase SP 1
Sense 1
jo a ještě Sight 1

Snad je to přehledný :blink:

Edited by Leela, 21 September 2010 - 09:19 PM.

• 0
Posted Image

#38 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 September 2010 - 11:07 PM

Mám pocit že on vidí jeho uložený build v cookies (tzn. vlastně si kritizuje svůj vlastní build :blink:)

lol. asi jo. rozdil jsem poznal az podle HD :) ale je to temer identicky build co Leela popsala nize. pritom jsem v zivote takoveho wize nedelal. jediny na kom mam LoV10 je Depresie a to je HW.

Počkej, kdyby to šlo na úkor LoVka tak by se úplně zrušilo a JT by šlo na 7, jestli se dobe koukám? myslíš teda, raději dát MS?

nevim jak to pro tebe bude nejlepsi, ale vim ze ja bych se vykaslal na sense [je na to observer], HD bych stahl na 1 [vyuziti omezene] a popravde i ten WB mi moc nevoni. na dvou wiznach jsem ho mel, na dvou wiznach jsem ho nepouzival...

ale ok dejme tomu ze WB jo. v tom pripade se musim priznat ze na Jidasovy[aka pvm wizne] jsem to sel takhle a dnes zacinat znova tak bych se vzdal WB a tech par bodu rozdelil do ES a IW [pripadne ten sense by se dal pretrpet].

urcite ale zalezi kam s tim chces chodit, ceho zabijet, jak to expit a jak dlouho planujes zustat wizardem. a ano vim ze jsem to napsal trochu zmatene.
  • 0

#39 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 22 September 2010 - 10:52 AM

Otevřela jsem si ten tvůj build o pár postů výš a koukala, že jedinej rozdíl je že máš IW a nemáš HD =)
S tou Sense souhlasím, ta nemusí bejt. WB je trošku hůř realizovatelnej, myslela jsem že třeba řekně někdo že se to dá dobře použít tam a tam, asi budu muset otevřít DB a podívat se na mapy kde je voda =)
Taky jsem trochu pochybovala, kde a jak často se to využije...
No HD při troše dobrý vůle taky nemusim, to jsem jen nevěděla kam to líp dát, ale s bodama ze Sense a WB už by to bylo něco jinýho ;D
A ta ES je tak užitečná? Tys to využíval? Ale zas IW na 8 stačí bohatě, a co s těma bodama pak....možná přece jen ten Sense XD
Pak by to teda vypadalo takto:
FB 10 - FBall 5 - FW 10
LB 4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10
Napalm 1
CB 5 - FD 10 - IW 8- Storm 10
SC 1 - ES 5 - HD 1 - Quag 5
Increase SP 1
Sight 1
(Nebo MS na 8 a ES 3, ale byly tu hlasy, že MS jedině max nebo nic, to by pak bylo lepší mítu IW asi...).
Ten LoV a MS ještě zvážím, podívám kde to má využití a vyberu si kterou lokaci mám raději.

Tak děkuju za rady, kdyby ještě někoho něco napadlo, napište :blink:

PS: Nemáš to zmatený =)

Ještě k tomu WB to musíš být nadohled vody, nebo stačí že na mapě je přítomna voda?

Edited by Leela, 22 September 2010 - 01:29 PM.

• 0
Posted Image

#40 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 22 September 2010 - 02:53 PM

Ještě k tomu WB to musíš být nadohled vody, nebo stačí že na mapě je přítomna voda?

Musis stat primo ve vode. Obcas jeste jde, ze stojis policko az dve, jakoby na "brehu" dane vody(podobne je tomu u aquabenedicty). Pak si taky pod sebe muzes hodit deluge a z toho castit waterball. Akorat ho to WB strasne rychle spotrebovava(kdyz uz je ten deluge na nekolika mistech deravej, tak to WB snad i driv zkonci, protoze nema dost vody, takze vetsinou tak 2-3 WB a mas po delugi+kdyz mas u sebe stringy a hodis deluge, tak v mistech, kde by se prekryvaly se ten deluge vubec nevycasti).
Nejcastejsi pouziti WB je asi na penomenach v cloack toweru, nebo v sunken shipu. Pak jeste v abyss laku jednicce, ale ti draci jsou hodne rychli a hodne nakladaji, takze to na mensich lvlech neni moc dobry napad a na vyssich uz jsou zase lepsi lokace, kde se da expit.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users