Jump to content

Photo

Questy A Problémy S Nimi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
729 replies to this topic

#681 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 15 August 2011 - 12:56 PM

V Brasilis pri plneni questu Lost Puppies neni mozne ukoncit dialog se psem Posted Image

Zkus to prosimte ted (chybicka se vloudila do item_db, takze to slo za behu), snad to bylo tim...

#682 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 15 August 2011 - 04:02 PM

Zkus to prosimte ted (chybicka se vloudila do item_db, takze to slo za behu), snad to bylo tim...

Obehl jsem snad vsechny stenata a dobre.
Posted Image

#683 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 24 August 2011 - 04:57 PM

nejde ukoncit rozhovor v onward to the new world questu, kdyz pokecam s oficirama a jdu zpatky na jednani, pomohl jen relog !@#$%^&*

"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#684 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 28 August 2011 - 04:13 PM

doufam ze v kenny is daddy eventu nebudou superbabies diskriminovany
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#685 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 28 August 2011 - 04:32 PM

doufam ze v kenny is daddy eventu nebudou superbabies diskriminovany

...if (class == 0)||(class == 1)||(class == 2)||(class == 3)||(class == 4)||(class == 5)||(class == 6)||(class == 23)||(class == 24)||(class == 25)||(class == 4023)||(class == 4024)||(class == 4025)||(class == 4026)||(class == 4027)||(class == 4028)||(class == 4029)||(class == 4030)||(class == 4031)||(class == 4032)||(class == 4033)||(class == 4034)||(class == 4035)||(class == 4036)||(class == 4037)||(class == 4038)||(class == 4039)||(class == 4040)||(class == 4041)||(class == 4042)||(class == 4043)||(class == 4044)||(class == 4045)||(class == 4046) {...

Job_Novice	0
Job_Swordman	1
Job_Mage	2
Job_Archer	3
Job_Acolyte	4
Job_Merchant	5
Job_Thief	6
Job_SuperNovice	23
Job_Gunslinger	24
Job_Ninja	25
Job_Baby	4023
Job_Baby_Swordman	4024
Job_Baby_Mage	4025
Job_Baby_Archer	4026
Job_Baby_Acolyte	4027
Job_Baby_Merchant	4028
Job_Baby_Thief	4029
Job_Baby_Knight	4030
Job_Baby_Priest	4031
Job_Baby_Wizard	4032
Job_Baby_Blacksmith	4033
Job_Baby_Hunter	4034
Job_Baby_Assassin	4035
Job_Baby_Knight2	4036
Job_Baby_Crusader	4037
Job_Baby_Monk	4038
Job_Baby_Sage	4039
Job_Baby_Rogue	4040
Job_Baby_Alchem	4041
Job_Baby_Alchemist	4041
Job_Baby_Bard	4042
Job_Baby_Dancer	4043
Job_Baby_Crusader2	4044
Job_Super_Baby	4045
Job_Taekwon	4046

Ne nebudou :)

#686 Lord Sidonius

Lord Sidonius

Poring

• Supporters
  • 8 posts

Posted 28 August 2011 - 08:13 PM

Ahoj, mam takový problém v Sign Questu. V části, kdy mi Witch dá lektvar zapomění a pošle me za Serin. Hodi me na mapu Que_sign02, kterou bych měl přeběhnout na pravou stranu k warpu. Warp tam ale neni a já uz nevim co s tím.
Lord Sidonius -Lord Knight - full el Quinto Inferno
Trdlo - Blacksmith - Prodavač na trhu
Jocelin - High Priest
Sidnix - Champ
A pár dalších malých

Posted Image

#687 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 02 September 2011 - 04:15 PM

Ahoj, Cursed Spirit Quest - Na konci questu po odchodu z domu od Crippled Girl jsem nedostal expy (nezjevil se duch). Do domu se neda uz vratit. Dale jsem zjistil že se nezrušila kletba, duch se stale zjevuje na všech 4 pozicích. Elder kletbu nezrušila ackoliv si vsechny veci vzala(5x Holy Water a Bouquet). Quest nelze dokončit. Delal nekdo v posledni dobe tento quest? Za odpoved dekuji.
Jeste mne ted napadlo, mozna jsem ten quest kdysi s touhle postavou uz delal, je mozný aby mne to pustilo skoro az na konec questu?

Edited by vlarad, 02 September 2011 - 04:30 PM.

#688 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 21 September 2011 - 07:32 PM

Ahoj, Cursed Spirit Quest - Na konci questu po odchodu z domu od Crippled Girl jsem nedostal expy (nezjevil se duch). Do domu se neda uz vratit. Dale jsem zjistil že se nezrušila kletba, duch se stale zjevuje na všech 4 pozicích. Elder kletbu nezrušila ackoliv si vsechny veci vzala(5x Holy Water a Bouquet). Quest nelze dokončit. Delal nekdo v posledni dobe tento quest? Za odpoved dekuji.
Jeste mne ted napadlo, mozna jsem ten quest kdysi s touhle postavou uz delal, je mozný aby mne to pustilo skoro az na konec questu?

Quote z wiki
■Vydajte sa smerom na sever v chudinskej stvrti a najdite v dome Crippled Girl. Pohovorte si s nou a ukazte jej privesok. Povie vam, co pre nu privesok znamena. Z moznosti vyberte Break it to her gently a potom Comfort her. Potom mozte vyjst z domu a ist zistit viac o duchoch. Akonahle opustite dom, znova sa vam ozve duch, ktory vam bude vdacny a pozehna vam. Ziskate nejake expy (cca 25% na lvl 87).

■Quest sa este neskoncil a vy musite zistit co ma spolocne duch, ktory vas prenasleduje s Rekenberovou spolocnostou. Chodte sa porozpravat so Secretary Slierre (nachadza sa v miestnosti, kde se nasli posledneho ducha), spytajte sa jej na slums a povie vam, ze toho vela nevie. Znovu si s nou pohovorte a spytajte sa na Laboratory. Da vam nejasnu odpoved. Znova sa jej spytajte na Wolfchev´s Research. Povedzte jej, ze sa pytate preto, lebo ste jeho priatel (1.moznost). Bude sa vas chciet zbavit, ale znova sa jej spytajte na Wolfchev´s Research. Teraz musite mat v inventari Handcuffs. Takze sa spytajte na Wolfchev´s Test Subjects, bude poukazovat na pozitiva vyskumu, ale povedzte jej, ze: His experiments are suspicious. Ukazte jej Handcuffs (show evidence) a spytajte sa jej co Wolfchev teraz robi. Poviete jej o svojom podozreni, ona vam na zaklade vasich tvrdeni povie, aby ste jej dali cas na presetrenie. Znova na nu kliknite a povie vam pravdu ako Wolfchev robil neopravneny vyskum a to, co ste nasli, bola pravda. Spytajte sa, co robil a ona vam povie, co zistila. Ziskate OPB a speed potion.

■Po potvrdeni neopravneneho vyskumu utekajte za Mad Scientist, aby ste zastavili jeho vyskum, ale ked tam pridete, zistite, ze zmizol.
Posted Image

#689 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 09 October 2011 - 07:53 AM

Brasilis Dungeon Entrance Quest, NPC Curator mne nechce pustit do koupelny(kouzla od děti mam, Coconut taky), zkouseno s dvema postavami. NPC mluví o nejake probíhající rekonstrukci. V cem je problem?Diky za radu.

#690 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 10 October 2011 - 10:50 AM

Brasilis Dungeon Entrance Quest, NPC Curator mne nechce pustit do koupelny(kouzla od děti mam, Coconut taky), zkouseno s dvema postavami. NPC mluví o nejake probíhající rekonstrukci. V cem je problem?Diky za radu.

Napis prosimte jmeno postav(y) se kterou jsi to delal, kouknu na to...

#691 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 11 October 2011 - 03:43 PM

Napis prosimte jmeno postav(y) se kterou jsi to delal, kouknu na to...

Ahoj, postava je "Red White", ma maly level ale o omezeni jsem nikde necetl(Base Level:None, na iRO). Jinak diky za ochotu.

#692 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 11 October 2011 - 04:02 PM

Ahoj, postava je "Red White", ma maly level ale o omezeni jsem nikde necetl(Base Level:None, na iRO). Jinak diky za ochotu.

Ahoj, je tam skutečně podmínka na minimálně level 40.
if (BaseLevel < 40) {
"I'm sorry but this area is under construction right now.";
}
Zkoušel jsi to i s vyšším levelem?

#693 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 11 October 2011 - 04:35 PM

Ahoj, je tam skutečně podmínka na minimálně level 40.

if (BaseLevel < 40) {
"I'm sorry but this area is under construction right now.";
}
Zkoušel jsi to i s vyšším levelem?

Ostatní postavy v pohode, jsou pres 90 lvl

#694 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 11 October 2011 - 04:38 PM

Ostatní postavy v pohode, jsou pres 90 lvl

Jo, bude to minimum 40 lvl. Diky vsem

#695 Mitri

Mitri

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 03 March 2012 - 04:54 AM

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s Einbroch Murder quest. Tady všichni psali problémy s jablky, ale já se tam ani nedostanu... Jsem zaseklej u přístupového kódu do laboratoře. Zkouším zkopírovat to co je na stránkách a zkouším i to co tam opravdu píšou:-P Ale furt to píše, že špatný kód nebo něco takového. Na stránkách sice je, že to zlobí, ale že by to zlobilo 3 hodiny a stejně nic, to se mi nezdá....Jestli někdo ví v čem je problém, tak budu za pomoc rád:-)

#696 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 03 March 2012 - 10:26 AM

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s Einbroch Murder quest. Tady všichni psali problémy s jablky, ale já se tam ani nedostanu... Jsem zaseklej u přístupového kódu do laboratoře. Zkouším zkopírovat to co je na stránkách a zkouším i to co tam opravdu píšou:-P Ale furt to píše, že špatný kód nebo něco takového. Na stránkách sice je, že to zlobí, ale že by to zlobilo 3 hodiny a stejně nic, to se mi nezdá....Jestli někdo ví v čem je problém, tak budu za pomoc rád:-)

Tam jde o to že to musíš stihnout do jedné minuty. Jestli to není na rebornu nijak upravované tak ty možnosti jsou takto:

Možnost1:
"burrdingdingdilidingdingphoohudaambandoorabambarambambamburanbamding"
"burapaphurarlandreamduranbatuhiwooikabamturubamdingding"

Možnost2:
"...silence. quiet benevolence... soul mate... wonder. enigma... cloud."
"opeN,Open!op3n.openOpen0p3nOpEn0pen`open'0Pen open?open!111OPENSESAME"

Možnost3:
"Coboman no chikara-yumei na chikara-daiookii na chikara da ze! COBO ON"
"hfjdkeldjsieldjshfjdjeiskdlefvbd"

Možnost4:
"belief love luck grimace sweat rush folktale rodimus optimus bumblebee"
"LiGhTsPeEd RiGhT SPEed LeFT TURn RiGhT BuRn OrIGInAL GaNgSteR SmACk"

Možnost5:
"By the power of p-po-poi-po-poi-poin-poing GOD-POING. I NEVER LOSE!"
"uNflAPPaBLe LoVaBLe SeCreTs AnD BoWLiNg aGaINST tHe KarMA of YoUtH"

Možnost6:
"You give me no choice. I guess it's time for me to reveal my secret..."
"fReeDoM eCstAcy JoUrnaLiSm ArMpIt DisCoverY hEaDaChE MoonbeAmS jUsTiCE"

Možnost7:
"I'm the King of All Weirdos! Now you know of my true power. Obey~!"
"0uNflAPPaBLe LoVaBLe SeCreTs AnD BoWLiNg aGaINST tHe KarMA of YoUtH"

Vybere se ti jedna náhodně a tu tam zkopíruješ.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#697 Mitri

Mitri

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 03 March 2012 - 04:13 PM

To právě zkouším, do té minuty jsem to napsal vždycky, ale nikdy mi to neuznalo, tak nevím co s tím.

#698 Omikron

Omikron

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 04 May 2012 - 01:05 PM

Zdravím,
mám problém s Shadow Questem (Rekenber Job Quest). Dostal jsem se do stavu, kdy mám najít npc Lyozien (údajně by měl být na vzducholodi - airplane_01 96, 48) ale tam není - nebo alespoň se mi ho nedaří najít - chci se proto zeptat, zda se jedná o bug a nebo dělám někde chybu já?

Předem díky.

#699 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 04 May 2012 - 02:08 PM

Zdravím,
mám problém s Shadow Questem (Rekenber Job Quest). Dostal jsem se do stavu, kdy mám najít npc Lyozien (údajně by měl být na vzducholodi - airplane_01 96, 48) ale tam není - nebo alespoň se mi ho nedaří najít - chci se proto zeptat, zda se jedná o bug a nebo dělám někde chybu já?

Předem díky.

Vazne http://db.reborn.cz/..._01&script=8387 tu neni ?

#700 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 05 May 2012 - 09:58 AM

Zdravím,

Předem díky.

nastupoval jsi na vzducholod v Yune?

Edit: presneji z ra_fild 12

Edited by Voltron, 06 May 2012 - 07:33 AM.

Posted Image