Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

mel sem problem s questem na huntra

je to druhy ukol po splneni prvnich dotazu u hunterky vpravo v mistnosti

ukol je donest veci na vyrobu sipu ktery ti chlapik zada

je tam nekolik serii veci a v jedne z nich je dokebi horn je to tam spatne napsane

jako dokeabi misto dokebi jenze dokeabi neexistuje..kdyz se mu donesou dokebi horny ktere to maji byt tak to neuzna a rika ze az budes mit vsechny veci mas se k nemu vratit <_< mozna to je jen tou pravopisnou chybou ktera se zdrodila pri prekladu :D

ten quest sem plnil asi pred tydnem nakonec sem to vyresil tak ze sem udelal noveho archera a kdyz sem pak prestupoval narazil sem na novou serii

mozna uz to je opravene kdyby ne tak se na to kuknete dik B)

Link to comment
Share on other sites

mam problem

sem hunt 99/50, zaplatil sem v Yunu 1,285,000z za pristup k ty knize, ale nejak me nechce poslat do Valhaly na zmenu povolani

nevite kde delam chybu?

nebo jinak, dou tu vubec ty vyssi povolani?

 

prvni si musis sundat quip a inventar dat do kafry..musis mit presne 1285000vyrovnas to u banky

mno takze musis jit dolu do podzemi k velkemu stroji ktery stoji v takovem krizi v leve casti na zemi je book of yamir sni pocekas a jdes z5 nahoru a nakonec uplne nahoru k velkemu andeli tusim ze se jmenuje valkirie ta te zmeni na noovice az das job 10 jdes tam kde si se stal archerem a budes hight pak das job 50 a jdes zase pres knihu v yunu ke sniperovi (je v mistnosti kde je i valkrie) a ten te udela sniperem tod vse .

EDIT:jedna nula navyse :o

Link to comment
Share on other sites

prvni si musis sundat quip a inventar dat do kafry..musis mit presne 1285000vyrovnas to u banky

mno takze musis jit dolu do podzemi k velkemu stroji ktery stoji v takovem krizi v leve casti na zemi je book of yamir sni pocekas a jdes z5 nahoru a nakonec uplne nahoru k velkemu andeli tusim ze se jmenuje valkirie ta te zmeni na noovice az das job 10 jdes tam kde si se stal archerem a budes hight pak das job 50 a jdes zase pres knihu v yunu ke sniperovi (je v mistnosti kde je i valkrie) a ten te udela sniperem tod vse .

EDIT:jedna nula navyse ;)

2429[/snapback]

 

Jo, přesnÄ tak jsem to taky dÄlala .) Bacha na bludiÄtÄ v Sage podzemí­ .)) Je to pak docela pakárna.

 

Jinka když jsem dÄlala zkouÄky na Huntku a mÄla přinést nějaké suroviny, tak asi třikráte když jsem je koneÄnÄ přinesla, tak mi ten Ämudla řekl, že chce něco jiného a opÄt jsem musela vyrazit, což na Rebornu znamenolo udÄlat si Huntku na 77/50, jelikož zkusÄenosti rostly a postup se stále nedařil ;)

Link to comment
Share on other sites

Jinka když jsem dÄlala zkouÄky na Huntku a mÄla přinést nějaké suroviny, tak asi třikráte když jsem je koneÄnÄ přinesla, tak mi ten Ämudla řekl, že chce něco jiného a opÄt jsem musela vyrazit, což na Rebornu znamenolo udÄlat si Huntku na 77/50, jelikož zkusÄenosti rostly a postup se stále nedařil

 

to sem te nak nepochopil to si mu jako prinesla ty veci a on te poslal pro dalsi? ;)

Link to comment
Share on other sites

Zacina se u Harolda v Pronterskem hrade, se kterym si promluvi jen leader party (a budouci guildmaster). Pak se cela parta presunte do Loyangu, nahoru do zamku (nebo co to je) kde potkate krale, kralovnu a 12 slechticu. A dal to uz urcite pochopite sami.

Link to comment
Share on other sites

zacina se v pronterskem hrade v okoli krale... hledej smudlo

4491[/snapback]

 

 

 

to sem nechtel pro sebe...ale presto dik,myslel sem aby to tu bylo proste napsany kdyby nekdo chtel zakladat...a jeste sem se chtel zeptat to musi byt parta 5ti lidi na 60+ levlu a potom uz muzu vzit klidne nekoho na levlu 20,ze jo? :)

Link to comment
Share on other sites

to sem nechtel pro sebe...ale presto dik,myslel sem aby to tu bylo proste napsany kdyby nekdo chtel zakladat...a jeste sem se chtel zeptat to musi byt parta 5ti lidi na 60+ levlu a potom uz muzu vzit klidne nekoho na levlu 20,ze jo? :)

4519[/snapback]

ne, pak to akorat ohlasi ze se snazis podvadet a zadna guilda nebude :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

je na to quest, nejdriv alberta hotel (nahore) pokecej s typkem (sou tam dva,jeden z nich) musis u sebe mit Alcohol,Kardevoineco (to modry) a hmm... to oranzovy

:lol: pak myslim prontera nalevo od vychodni brany je NPC a nakonec ten blazen v geff Blackie guild 2f.Tak nejak :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...