Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Kdyby nekoho zajimaly Leaf Cat, tak na ayo_fild01 jich zustalo jen 5, zato na ayo_fild02 jich je nyni 35. Na ayo_fild02 se da dostat jen na quest. Portuje tam Puraim ktereho najdete na mape ayo_fild01 na souradnicich 129,197. Portne vas, pokud u vas najde Holy Threads.

 

Ten se da sehnat timto zpusobem:

1) Promluvite si s Dusit ktereho najdete v Ayothaye nalevo ve stredu.

2) Promluvte s npc Shaman ktereho najdete v ayo_in01 na souradnicich 181,193. Ve druhem menu zvolte nabidku "Sure!". Doneste mu veci jake chce (1x pin_cusion, 1x spool_of_thread, 1x hard_back_shell, 1x holy_water). Za odmenu dostanete Holy Threads.

Link to comment
Share on other sites

Odpovedi Sharon pro Job Hunter

 

Mam archera 61/45.

 

Nedari se mi odpovedet spravne na otazky, ktere klade NPC Hunter Sharon (in_hunter:100,100), kdyz se chci stat hunterem. Odpovidal jsem vice nez 20x, odpovedi jsem si psal, abych se neopakoval a porad nic. I kdyz vynecham tu jednu skoro urcite nesprávnou odpoved je to pri 10 ti otazkach 1024 pokusu (jeste mi jich zbyva 998).

 

Mam pocit ze mi unika nejaka "drobnost".

 

Budu vdecny za jakoukoli pomoc.

Seta

 

PS. na RO webech jsem se dival, taky jsem to googloval.

Link to comment
Share on other sites

Mam dotaz ohledne novyho quest skillu pro alcha. Quest jsem udělal, skill jsem měl, všechno bylo super. Další­ den sem se připojil, skill nikde a skill master zmizel z Prontery. Mohl by mi někdo ří­ct proč? :confused1:

13259[/snapback]

 

 

Tohle + NPC na Sightblaster jsem vypnul. Ty dva skilly nefungujou.

Link to comment
Share on other sites

Kdo sa chce vazne zabavit na dlhsiu dobu tak odporucam ist spravit Ayothaya quest s Anonom. Zacina sa u NPC Shuda (ehm myslim ze sa tak volala) ktora je na mole v meste (Ayothaya).

 

Odmenou vam okrem znicenych nervov bude dobry pocit, OBB (ak najdete ;)) a dostanete dokonca expiky (100 000 xp - mne to dalo 0.2% na 97 lvl :) ).

 

p.s. (hlavne musite najst vsetky stopy - Clue - inak vas pri Anonovi na konci porazi ako mna ;))

 

Edit: A treba mat spraveny quest na vstup do Ayothaya dungu (Holy threads) a aj do druheho patra (Holier threads)

 

Edit 2: A este mozte stretnut aj najkrajsieho bossa.

Link to comment
Share on other sites

Chtěl jsem se zeptat jak to je teď s Homunculy, jestli se ještě testujou, nebo kdy budou i tady?  :blink:

13921[/snapback]

 

 

Zadnej emulator ani Aegis co je k dispozici Homonculy nema. To co vidis na ostatnich free serverech nema s homonculem nic spolecnyho.

Link to comment
Share on other sites

Mam problemy s questom na barda. Ide o to, ze jeho sucastou je aj rozhovor so Santom v Lutie. Lenze Santa teraz nechce hovorit o nicom inom okrem antonia.

Nedalo by sa to nejako, aspon na jeden den zrusit aby som si mohol spravit quest?

14104[/snapback]

 

v tom pripade hledej druhyho Santu.. jeden je soucast bard questu a druhej - ten co si ho potkal, vanocniho "eventu".....

Link to comment
Share on other sites

Aha, dakujem - A ten druhy by mal byt kde?

 

Prehladal som cele Lutie ale Santu som nasiel iba toho jedneho co chce tie tri ponozky z Antonia.

Znamena to, ze ten "bard quest Santa" je v inom meste?

14106[/snapback]

Neni, mel by byt v lutii na sever od snhulaka v jednom domecku se dvema vchody vedle sebe.

Link to comment
Share on other sites

v tom pripade hledej druhyho Santu.. jeden je soucast bard questu a druhej - ten co si ho potkal, vanocniho "eventu".....

14105[/snapback]

bych rekl ze neni ani jeden. kdyz se aktivuje event tak se santa na barda automaticky vypne

 

purple napis mi na ICQ, nejak to poresime

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chtel bych se optat, jestli byl odchod postavy Geshupenschte z Alberty (alberta_in 174,22) planovany nebo zmizel bez rozlouceni? Zaslechl jsem nejake zvesti o jeho odjezdu do Einbrochu, ale marne ho tam hledal. Pokud tam skutecne odjel, podivam se po nem znovu :)

 

edit: Diky...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...