Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

mám problém s Dyes questem, mám ho splnÄný s jednou postavou na íşÄtÄ a nemohu ho splnit s žádnou jinou postavou na témže íşÄtÄ (na jiném, kde jeÄtÄ nebyl splnÄn nikým to normálnÄ Älo).

 

ten quest by se mel delat jen jednou na jednom uctu...Pro ostatni postavy na nem je uz splnen a muzes normalne menit barvy... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

ten quest by se mel delat jen jednou na jednom uctu...Pro ostatni postavy na nem je uz splnen a muzes normalne menit barvy... :)

ale já nemluví­m o Tondovi Toluenovi, ale o Dyes questu - tedy výrobÄ barev, respektive Mixture a Counteragenty (a v neposlední­ řadÄ prekvizitÄ na alchemistu)

Link to comment
Share on other sites

:) nikdo mi nerozumí­, já nemám poblém s tí­mhle joudou - ten funguje i bez questu kdyz mam dost surovin, ale s Morgensteinem - ten mne ignoruje (a taky dela ty mixtures)

 

Tak to nema nic spolecnyho s Dyes questem :) A vubec... chtelo by to aspon nejakej hint kde "to nejde" :) Lepsi resit pres icq.

Link to comment
Share on other sites

:) nikdo mi nerozumí­, já nemám poblém s tí­mhle joudou - ten funguje i bez questu kdyz mam dost surovin, ale s Morgensteinem - ten mne ignoruje (a taky dela ty mixtures)

ne že ti nÄgdo nerozumí­ ale ty až teÄ řekneÄ s jakym npc přesnÄ máÄ problém tak to je pak tÄžký řečit problém když ho přesnÄ nepopí­ÄeÄ :)

Link to comment
Share on other sites

jak nepopisu?

Quest na tvorbu barev:

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:tondatoluen_q

1. Alberta - rozhovor ok

2. Geffen jouda venku - rozhovor OK

3. Morgenstain - ma se s vami zacit bavit a rict vam o vyrobe mixture a counteragent, ktere jsou potreba pak v Morrocu na delani barev - tohle nefunguje

(uz fakt nevim jak jinak to popsat - rozhovor s Morgenstainem je dokonceni questu, nenapadlo mne, ze kdyz napisu, ze ten quest nejde dokoncit, ze to nestaci k popisu)

 

edit:

Tak už se na to Kenny dí­val a bohužel je to neodstranitelná chyba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak je přesnÄ quest na Helmet of Orc Hero? Podle informací­ z databáze jedu ale něco mi nesedí­.

 

Mno, nejdriv si musis udelat u NPC (Orc Warrior) v Orc Village Orc Helm...Potrebujes na ni 10k Orcish Vouchers...Ty tam muzes nosit po castech, pamatuje si, kolik jich mas...A potom s tou helmou musis zajit za dalsim NPC (Orc Hero), kteremu ji das spolu se 100 Heroics Emblemama...

Link to comment
Share on other sites

Chci podekovat GM za super event, clovek se u toho dobre bavil.

Jeste jednou diky a uz se tresim na priste :):jump:

:blink:

 

 

musim se pripojit k diku, i ja sem se bohovsky bavil

jen je mi lito toho chudaka sina ktery se spravne po zlodejovsku ke me vzdycky priplizil a pak mi soupnul sonica 10x57hp :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hmm, s jinou postavou mám rozdÄlanej grimtooth. To se vztahuje k celému íşÄtu?

Ale napadlo mÄ, že jsem pokecal s Bazem a ten je ve fázi, že chce suroviny. Dá se to zručit? sehnat zbyteÄnÄ takové suroviny tedy sranda není­ :P(

Link to comment
Share on other sites

Muzes delat jen 1 quest na lvl4 zbran soucasne. Udelam resetera na tenhle quest. Pockej si az na restart. Reseter bude vedle Billa Thayera v Aldebaranu. Restart bude konecne dnes nebo zitra.

 

Dí­ky moc :P , ona zvÄdavost je preví­t a Bazo je u frekventované cesty :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neumí­te nÄkdo poradit s The sign questem? Ve třetí­ Äásti v Niffu nutno promluvit s "Cursed soul". Přitom se musí­ zvolit správná zaří­kací­ formule a když se povede, tak mám dostat Witch´s spell scroll. Zaří­kací­ formuli znám, ale "Cursed soul" mi vždy po její­m dokonÄení­ zopakuje, že mé modlitby byly korektní­, avÄak prokletí­ zůstalo, jen sem tam mi to napí­Äe, že prokletí­ bylo zruÄeno,ale Scrolls stále v inventáři nemám...

Link to comment
Share on other sites

Dí­ky:), už jsme na to ale naÄtÄstí­ přiÄli..bylo to docela zákeřný, ale bylo to v tom, že na mÄ musí­ promluvit ten spirit sám, pak nabÄhne přeložená verze a je vÄe ok, když s ní­m ale zaÄnu mluvit sama, komunikuje se mnou v angliÄtinÄ a nakonci nedostanu nic...tak to jen pro ty,kdo se budou také s tí­mhle trápit :(

Link to comment
Share on other sites

Nedavno se tady na to ptala Kayube. Mam problem s Orc Hero helm q. Mam u sebe orcish vouchery se kteryma jdu k npc Orc Warrior (v domecku zapadne kousek od kafry) ale ten se mnou odmita komunikovat, respe rekne mi vzdy akorat 3. okna textu, ktery muzu maximalne odklikat a jit pryc. U NPC Orc Hero sem byl taky, ale tam bych mel jit az se ziskanou helnou, kterou ziskam prave vymenou za vouchery. Dikes za rady Aza

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...