Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Muze nekdo poradit, ci nasmerovat, kde zacina quest na Drooping lif? Ani pro dukladnem prohledavani wiki, novinek v CP, databaze a jinych informacnich zdroju jsem nenarazil na zminku, kde zacina quest na tuhle capku. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
Guest Baalberith

Eye of Hellion Quest se zda porad blbne. Ted uz ukaze ty 4 mista v payonu, da se tam dojit, a pak kdyz me ukaze ten patej krizek, tak ten ukazuje doprostred cesty a nic, neda se na nic kliknout, nic udelat.

njn, uz som bol na to upozorneny ... takze znova po restarte :cool:

Link to comment
Share on other sites

Eye of Hellion Quest se zda porad blbne. Ted uz ukaze ty 4 mista v payonu, da se tam dojit, a pak kdyz me ukaze ten patej krizek, tak ten ukazuje doprostred cesty a nic, neda se na nic kliknout, nic udelat.

 

 

Tiež mi to tak spravilo, ale ked som sa pozrel na mapu stareho Payonu to ukazalo uplne ine miesto a tam to Älo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest kenjiro

robim sign quest a npc Arian sa nenachadza v morocu tam kde ma a tusim ze ani na mape lebo som to pobehal cele kam mam ist?? je tam trosku neporiadok s tym novym morrocom a este sa chcem spytat ci sa uz da robit ten questik na ten vstup do toho podzemia lebo ako som to hladal nasiel som par npciek novych pobehal som ich a dali mi nejake itemy (written request A) iba chcem vediet ci sa mi to oplati robit aj dalej ci to ma vobec koniec teraz :idea: thx

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

robim sign quest a npc Arian sa nenachadza v morocu tam kde ma a tusim ze ani na mape lebo som to pobehal cele kam mam ist?? je tam trosku neporiadok s tym novym morrocom a este sa chcem spytat ci sa uz da robit ten questik na ten vstup do toho podzemia lebo ako som to hladal nasiel som par npciek novych pobehal som ich a dali mi nejake itemy (written request A) iba chcem vediet ci sa mi to oplati robit aj dalej ci to ma vobec koniec teraz :idea: thx

Arian sa nacha presne tu :)

K novym NPC v Moroccu..pravdepodobne ide o Dandelion Request / Morocc Invasion Quest.

Vstup do krateru este nie je mozny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Baalberith

Funguje ješte výroba Mythical Lion Mask? Věci sem sháněla měsí­c a za tu dobu to nějak zmizelo z db. Kde je npc, který ji vyrábí­? Děkuju z odpověď.

Zmizlo to pravdepodobne pri zmene payonu, inak NPC sa nachadza na payold_in01,54,178, vchod z payonu hore (ako do hradu:))

Vola sa Chung-Wol-Man

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

NPC trpaslik Titicupe v Lutii na me nereaguje kdyz si chci vyrobit Cake Hat. :clap: Vseobecne mi prijde ze nevyrabi nic :D Asi ma zimni prazdniny :drool:

Link to comment
Share on other sites

bola tam zmena, hned pri tom (kedysi) Titicupe (teraz sa vola Vending Machine Man) stoji Snehulak (Vending Machine)...ten ti capicu vyrobi, ale odporucam vsetky ostatne itemy (okrem tych co su potrebne na vyrobu capky) odstranit z inventara, lebo ako sa u toho snehulaka dozvies, mozes pri vyrobe capice prist o vsetky veci v inventari. heh

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

bola tam zmena, hned pri tom (kedysi) Titicupe (teraz sa vola Vending Machine Man) stoji Snehulak (Vending Machine)...ten ti capicu vyrobi, ale odporucam vsetky ostatne itemy (okrem tych co su potrebne na vyrobu capky) odstranit z inventara, lebo ako sa u toho snehulaka dozvies, mozes pri vyrobe capice prist o vsetky veci v inventari. heh

 

WOW dik :P

tak toho jsem fakt prehlidnul :laughing1:

jdu to hned zkusit

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cawa, chtel bych se zeptat jestli jste nedko delal q Bruspetti Quest v rachel.Me od ty doby co zadam ty tri slova , tak me to nejak nechce dal pokracovat. Uz u toho posledniho mi to hazi nejaky blbosti a zadavam to dobre.Jestli mate nekdo s tim Q zkusenosti budu rad, kdyz se nekdo vyjadri.Docela me to nastvalo, kdyz jsem tam behal jak lolek :-)

Link to comment
Share on other sites

Nemohu dokoncit Bruspetti quest asi kvuli spatnemu zadani slova "Freya´s Spring" u Katinshuell a nasledne i u Lachellen. Zkousel jsem i zkopirovat z navodu ale bez uspechu. Poradte prosim kde delam chybu.

ropakdevil@centrum.cz

 

Bylo to opravdu tou carkou. Dekuji za pomoc. :) Pokuste se nekdo prosim opravit tuto chybu v navodu pro tento quest. V navodu je Freya´s Spring nekolikrat vzdy spatne. Spravne je tedy Freya's Spring diky.

omlouvam se zkousel jsem vyhledávat slovo bruspetti ale nebylo nalezeno.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nemohu dokoncit Bruspetti quest asi kvuli spatnemu zadani slova "Freya´s Spring" u Katinshuell a nasledne i u Lachellen. Zkousel jsem i zkopirovat z navodu ale bez uspechu. Poradte prosim kde delam chybu.

ropakdevil@centrum.cz

K presnému určeniu prí­činy potrebujem aspoň meno postavy, s ktorou robí­š quest. Inak presný reťazec je "Freya's Spring" (samozrejme bez íşvodzoviek). Pokiaľ si tam zadával ´ namiesto ', tak to máš zle :)

 

A pred zakladaní­m nového topicu sa prosí­m uistite, či už neexistuje topic, ktorý by sa hodil pre vašu otázku.

Link to comment
Share on other sites

Bych mel otazky na President q:

1. Jak se mam zbavit tech hlidacu v Reken. dome v lhz? Kartu uz jsme si vyzvedl

2. Po prvni navsteve presidenta jsem nesel normalni cestou ale privoval se pres manzel. skill takze se mi neobjevilo okno(http://i22.tinypic.com/fu88zr.jpg), kdyz jsme se vratil tak me sekret. uz nepustila, neovlivni se tim nic?

 

Dandelion q:

Po projeti thantanos toweru a vyzvednuti 4 klicu jsme se vratil za Mr R a Lin(ktera me poslala do morroc hradu tusim) da se tam dosta jinak nez silenym portovanim a cekani na nahodu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

VeteÄ vekslák v Pronteře mi tvrdí­, že bony doÄly. Neví­te nÄkdo, jestli zase budou, pří­padnÄ co je potřeba pro to udÄlat? (Popří­padÄ, co se dÄje?) ZkouÄel jsem to dvÄma postava, jedna mÄla u sebe patřiÄné vÄci na bony (200 skel-bone, postava na 35. íşrovni), druhá ne. ObÄ jsou na stejném íşÄtu.

Link to comment
Share on other sites

Nejdří­v bych chtÄla upozornit na drobnou chybu v questu na Helmet of Orc Hero. Pod Ätvrtou teÄkou se pí­Äe, že zí­skanou Orcish Axe si máte nechat v inventáři. Není­ tomu tak, musela jsem jí­ schovat do kafry, teprve pak Älo v questu pokraÄovat.

 

Dále mám problém při questu na A-yam[1]. NPC Han-garam mi nabí­zí­ výrobu Magistate Hat a ne A-yam.

 

dÄkuju

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...