Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Mám problémy s questama. KonkrétnÄ se mi jedná o Hugel Cow Milking a Hugel Memory Quest.

Skus ist do niffu a 2x si pohovorit s duchom kanaine. ak sa ti nezobrazi meno ducha ako je tam na obrazku, tak neviem.

Pri queste na dojenie kravy si skus s Burupu-chlapcekom pohovorit viac krat. kym si ten mec nevypyta.

 

otazka:

ako je to s tym sign questom? mam este vobec cakat na nejaku pomoc? :wub:

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questem taiwan tavern quest (newim jak se to pise spravne) cetl jsem navod podle neho mam jit do hospody a vyhledat hanse tam jsem pokecal s temi commanderi ci co to je a pak se mi tam na hore obevilo jmeno cosik hans a ten me teleportnul do baru a v navode se pise at se v tom baru opiju tak jsem to delal dokud nedosly prachy a ted nemuzu zpet nemohli by me naci programatori hodit zpet??? Jmeno:Knoritos

Link to comment
Share on other sites

Mám problém s Naruto questem. Poslal mÄ, abych se naučil nové jutsu. Když jsem se za ní­m vrátil, řekl mi aÂť mu své jutsu předvedu. Ale i když mu ho předvedu třeba stokrát po sobě, pořád opakuje to samé.

Link to comment
Share on other sites

Mám problém s Naruto questem. Poslal mě, abych se naučil nové jutsu. Když jsem se za ní­m vrátil, řekl mi ať mu své jutsu předvedu. Ale i když mu ho předvedu třeba stokrát po sobě, pořád opakuje to samé.

V tyhle casti questu musis prijit k Narutovi a napsat jeho jmeno ( = jmeno toho jutsu, jak sis ho pojmenoval) do chatu. Doufam, ze "Nezapomen pritom zakricet jeho nazev!" je dost vystizny :P
Link to comment
Share on other sites

Takže toho řádku co mi tam vyskoÄí­ si vÄí­mat nemám? Vždycky do nÄho napí­Äu to jméno, v chatu se objeví­ ÄervenÄ jeho název a teprve potom se to justu provede.

Jindy jo, ten svitek muzes pouzivat porad a ten borec ve veins ti je bude prodavat porad, abys s nima moh machrovat :P Ale v tyhle casti questu si musis promluvit s Narutem a pak jmeno jutsu normalne vepsat do chatu, jako kdyby sis s nekym povidal.
Link to comment
Share on other sites

potrebujem hlp zo zakladným questom na ninju. netusí­m, kde mam zobraÂť 2 Pharcon a 12 Cyfar. ja vlastne netuÄí­m kde mam zobrat npar 1 Phyrcon, alebo 1 Cyfar :P. repektive pocul som ze to padá z nejakých zombikov, či orkov, ale to síş vraj moc silné kripy aby ich lvl 10 mohol daÂť. potom je ten quest dosÂť naprd spravený...ako mí´že novice lvl 10 zohnaÂť taký matroÄ a staÂť sa ninjom :P ?

Link to comment
Share on other sites

potrebujem hlp zo zakladným questom na ninju. netusí­m, kde mam zobraÂť 2 Pharcon a 12 Cyfar. ja vlastne netuÄí­m kde mam zobrat npar 1 Phyrcon, alebo 1 Cyfar :P. repektive pocul som ze to padá z nejakých zombikov, či orkov, ale to síş vraj moc silné kripy aby ich lvl 10 mohol daÂť. potom je ten quest dosÂť naprd spravený...ako mí´že novice lvl 10 zohnaÂť taký matroÄ a staÂť sa ninjom :P ?

Kdyz uz tak phracon a ne phyrcon nebo pharcon http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1010 - da se ziskat z ruchnych vajicek (=egg)

- ty te urcite nezabijou :P popr. se to tusim da koupit v domku s upgradem

S cyfarem to bude horsi, zkus treba ragglery v comodu, nebo mrkni na jiny potvurky v db http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=7053 nebo pozadej nekoho z hracu :P

Link to comment
Share on other sites

při tom novém questu na Little Angel Doll mi při zaÄátku questu (jak fialka portne partu nÄkam) spadne hra (mám plne opatchováno), co s tí­m? (stahnutí­ nového klienta není­ řeÄení­) :cray:

Link to comment
Share on other sites

při tom novém questu na Little Angel Doll mi při začátku questu (jak fialka portne partu někam) spadne hra (mám plne opatchováno), co s tí­m? (stahnutí­ nového klienta není­ řešení­) :cray:

 

Pokud se patchovani nepovedlo, tak nejspis z toho duvodu, ze mate upraveny reborn.grf a nemate verzi grf 0x200. Nejspis jste si stahli nejaky upraveny grf s jinejma efektama a podobne, nebo jste si to upravovali sami a zapomneli jste nastavit spravnou verzi. Reborn patcher funguje jen na grf soubory verze 0x200.

 

Tady je opravenej grf:

http://server.reborn.cz/reborn.grf

 

PS: pisu to v mnoznym cisle, protoze vas je vic ^_^

Link to comment
Share on other sites

no nevim ale nebyli anhodou vsichni ti co to dali pod hodinu s equipem? My to bez nej nedavame ajko vubec

Nemam dukazy, ale verim ze ne, ikdyz se mi o nekterych doneslo, ze podvadeli, kdyz jeste byla ta moznost. Meli skratka dobry slozeni - High Wizard, Sniper, Champion, Professor a je to fofr :)

 

Gell: driv sis tam moh prinyst co jsi chtel, vsechen svuj top equip, tohle mel Galbatorix na mysli. Uz je to opraveny, ale bohuzel krome "ocitych svedku" nemam nic cim bych potvrdil, ze to nekdo zneuzival

Link to comment
Share on other sites

Tak samozrejme ze zalezi i na lidech, co za ty postavy hrajou. Kazdy questy, ktery vyzadujou skill postav (jak lvl, class, tak um hrace) budou mit driv hotovy ti lepsi. Pokud ti vadi, ze to maji rychleji, tak jediny, co muzes udelat, je stat se lepsim, aby ses jim vyrovnal. Questu je tu spoustu, tak si muzes ty tezsi nechat na pozdejsi dobu a mezitim delat ty, ktery udelas rychle i se svou postavou. Questy typu "adv - prineste mi 2k tohodle, zabijte 3k tamtech; normal - printeste mi jen 500 a zabijte jen 1k" necekej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...