Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
joechipe uz mam zmatek v tom jaky quest ty vlastne delas :-) to vyzera skor na juno remedy quest, nezacal si ho nahodou? tam totiz tiez kecas s tym kapitanom. ak ano skus ho dokoncit a potom skus zas ten how airship fly.

Mno vypada to tak. Ikdyz vedome jsem ho urcite nezacal, no alespon mam nejake voditko proc mi to nejde :) . S jinou postavou mi to slo.

 

Jinak zatim dekuji vsem za rady!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jj, NPC, se kterym jsi mluvil, vubec nepatri ke questu. Quest je cesky, npc mluvilo anglicky => neco je spatne :) Kdyztak jestli muzu poradit, tak uz spravne jsi prisel na to, ze na wiki byvaji casto navody na ruzny questy (ne vzdy jsou 100% spravne) a taky rychlejsi odpovedi casto ziskas od lidi ve hre (pr. main chat).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdarec. Mam problem s Rachel Sanctuary Questem. Jsem uz na konci ale Zhed mi nechce dat expy a mele "May Freya be with you". Uz jsem tento quest delal asi 10 a nikdy se mi to nestalo. A kdyz jsem se objevil v Rachelu po rane od te nezname pani v Rachel Sanctuary jsem dostal blind asi na 5 minut. poradte. Ja ty expyky chci.

Link to comment
Share on other sites

Zdarec. Mam problem s Rachel Sanctuary Questem. Jsem uz na konci ale Zhed mi nechce dat expy a mele "May Freya be with you". Uz jsem tento quest delal asi 10 a nikdy se mi to nestalo. A kdyz jsem se objevil v Rachelu po rane od te nezname pani v Rachel Sanctuary jsem dostal blind asi na 5 minut. poradte. Ja ty expyky chci.

 

zkus tohle :) :

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:rachel_sanctuary_quest

 

obzvlast zajimava pro tebe bude tahle cast :

"Pozn. Pokud vam Zhed rika pouze May Freya be with you, znamena to, ze nemate Lost Child Quest."

Link to comment
Share on other sites

Jeste me napadlo, s tim blindem jsi hned odportil, zejo :)

 

Tak se vrat tam kde te to vyhodilo a projdi se tam, tim aktivujes to NPC co te melo odblindnout (a setnout promennou) a pujde to

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zdravim,mam problem s naruto questem.

po castise zabijenim shinobi... je tam to s uhybanim ,a s tim mam problem... mel bych mit sest pokusu,ale nedostal sem ani jeden.

az kdyz sem znovu nahuntil 50 shurikenu,tak zacal po mne hazet :) .jelikoz sem to nedal,tak mne zase ceka hunteni? ne ze by to bylo az tak tezke( az na tu desnu cestu tam) ,ale trochu mne stvou ty pokusy co sem mel mit.

Link to comment
Share on other sites

zdravim,mam problem s naruto questem.

po castise zabijenim shinobi... je tam to s uhybanim ,a s tim mam problem... mel bych mit sest pokusu,ale nedostal sem ani jeden.

 

Len malá rada:

1.otoÄ si mapu o 180 st., potom, keÄ ti povie doprava-ideÄ doprava atÄ..., je to jednoduchčie.

2.nadopuj sa niečim na beh, aby si rýchlejčie chodil, buÄ od nejakého priesta, alebo zo svitku.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...