Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
No nevim, ja to delal s HP a mobsteri nebyli vubec problem, stacilo nasadit little angel dollku a vlackovat je xD

Presne tak jen by mohli chodit trosku rychlejc, kdo na ne ma cekat nez jich natahne aspon 20 aby se v rozumny dobe zabili.

Link to comment
Share on other sites

trochu mimo misu tak pardon, ale jen by me zajmalo ma cenu ten quest ,,onward to the new world delat s pouze 92lv hunterem? nejsou na te predposledni mape preci jen nejak vyspelejsi mobove?(jeden hit a sem v nebi?) .. a ide ho delat i s partou?

Link to comment
Share on other sites

natahni 50 a rekni, kdo prezil dele

Myslim ze bych to prezil, by se vyzacastili behem 1 vteriny tak 3 gc a to by je polozilo. :)

 

jim davej agi xD

To jsem zkousel, ale chodili porad (stejne?) pomalu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Viator
trochu mimo misu tak pardon, ale jen by me zajmalo ma cenu ten quest ,,onward to the new world delat s pouze 92lv hunterem? nejsou na te predposledni mape preci jen nejak vyspelejsi mobove?(jeden hit a sem v nebi?) .. a ide ho delat i s partou?

 

UrčitÄ to smysl má, jako hunter máÄ pasti, a vÄechny potvory co na fieldu jsou do nich jdou chytit. A už to je velká pomoc a když tam máÄ jeÄtÄ bandu přátel, není­ tam žádnej problém pÄkne expit. =) Ale ano, sundaji tÄ na jednu/dvÄ rány...

Q mužeÄ dÄlat s partou, to jo, ale mobsteři se zabijeji pro každeho zvláÄÂť, dalÄí­ questy co jsou v NW se dají­ také dÄlat s partou, výhoda to je hlavnÄ při zabí­jení­ potvor, že když máte v partÄ nějaký support char a zabí­jí­te třeba huntrem, tak se to přiÄí­tá i jemu. :)

Link to comment
Share on other sites

Dotaz ohlednÄ NW splnil jsem quest New Surroundings v Novem svÄtÄ a ted neví­m jak se dostat na mapy kolem, stráže mi teÄ jen podÄkují­ či tak něco v tom smyslu, ale už mÄ nepustí­ dále! Má nÄkdo podobnou zkuÄenost, pří­padnÄ neví­ co dÄlat dále abych na ty nové mapy mohl a mohl partÄ pomoc s plnÄní­m questu ap.? :D

Link to comment
Share on other sites

Dotaz ohlednÄ NW splnil jsem quest New Surroundings v Novem svÄtÄ a ted neví­m jak se dostat na mapy kolem, stráže mi teÄ jen podÄkují­ či tak něco v tom smyslu, ale už mÄ nepustí­ dále! Má nÄkdo podobnou zkuÄenost, pří­padnÄ neví­ co dÄlat dále abych na ty nové mapy mohl a mohl partÄ pomoc s plnÄní­m questu ap.? :D

 

Kdyz si promluvis s NPC Monster Scholar (zahajuje se u nej quest Attitude to the New World), budes moct na feeldy

Link to comment
Share on other sites

Mam tu takovy vetsi problem u president questu ... sem uplne na poslednim ukolu .. kdy prijdu za prezidentem a ten mi da za ukol jit za sekretarkou aby zooganizovala schuzku s Kurellem , ale kdyz za ni jdu tak mi pise porad to sami .. ze president nema naladu, ze chce mit sam a blablabla .. pora to sami ani me k nemu nepusti uz .. poradte nekdo co stim je? Quest sem na 110% neskoncil. :D) :D

Link to comment
Share on other sites

Mam tu takovy vetsi problem u president questu ... sem uplne na poslednim ukolu .. kdy prijdu za prezidentem a ten mi da za ukol jit za sekretarkou aby zooganizovala schuzku s Kurellem , ale kdyz za ni jdu tak mi pise porad to sami .. ze president nema naladu, ze chce mit sam a blablabla .. pora to sami ani me k nemu nepusti uz .. poradte nekdo co stim je? Quest sem na 110% neskoncil. :D) :rolleyes:

 

Nemá náhodou president nějakou pracovní­ dobu ?

Link to comment
Share on other sites

nemá, dí­k za optání­, dÄlá kdy se mu chce :)
"trolling is a art"

todle dat do aukce :teehee:

 

aby nebylo OT: dotaz k NW - když mám uložené memo na Neznámou mapu (questový thor) a mohu z nej stale jit presne k munkerovi.. a zkratit si cestu o dve mapy na porteni a jednu s portem zakazanym.. se vsema postavam se kteryma bych chtel v budoucnu Q delat a nechtel se vlacet pesky .. to je spravne.. nebo se ta mapa už, nÄkdy odstraní­ :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Pursuing Rayan Moore - New World Quest

Ahoj, mam problém. V Äásti questu kdy mne Mr.Kidd portnul do dungu na na zabití­ Dandelion Members mi hra spadla aniž bych zapoÄal dialog. Po opÄtovném přihláÄení­

mne Mr.Kidd už do dungeonu nechce pustit. NÄco mele ale moc tomu nerozumí­m. S jinou postavou (po smrti) to jde. V tomto pří­padÄ se ty potvory nevyvolaly.

Jestli nÄkdo ví­ co s tí­m tak dÄkuji.

 

dialog s Kiddem:

 

Kidd is standing at the side of the

space gap, leafing through the

journal's pages and taking notes.

The 'Bloody Crystal of Darkness'is

sitting aside, and remains

untouched.

 

I feel the crystal resonating with

the space gap.

I suddenly have the urge to touch

the crystal...

 

[Mr. Kidd]

Err? What are you trying to do?

 

[sophie]

No, nothing.

I'm sorry if I bothered you while

you were writing your report.

 

- Kidd stopped you from touching

the crystal, but somehow, it still

captivates you. -

Link to comment
Share on other sites

Ahoj mam taky problém, při přestupu z archera na barda po mÄ chce fancy flower, mám jí­ch v inventáři asi pÄt, ale nechce si je vzí­t a pořád mele, že je umÄlá v DB jsem nenaÄel nic s tí­mhle názvem jedinÄ ta co padá z Geo na 1. Jinak ty moje jsou vyhuntÄný a ne koupený.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj mam taky problém, při přestupu z archera na barda po mÄ chce fancy flower, mám jí­ch v inventáři asi pÄt, ale nechce si je vzí­t a pořád mele, že je umÄlá v DB jsem nenaÄel nic s tí­mhle názvem jedinÄ ta co padá z Geo na 1. Jinak ty moje jsou vyhuntÄný a ne koupený.

 

 

Kvetiny, ktere mu muzes prinest jsou:

- Singing Flower

- Hinalle

- Aloe

- Ment

- Izidor

- Witherless Rose

- Frozen Rose

- Illusion Flower

 

Nemuzes mu davat

- Flower

- Bouquet

- Wedding Bouquet

- Fancy Flower 

- Maneater Blossom

Link to comment
Share on other sites

Mam tu takovy vetsi problem u president questu ... sem uplne na poslednim ukolu .. kdy prijdu za prezidentem a ten mi da za ukol jit za sekretarkou aby zooganizovala schuzku s Kurellem , ale kdyz za ni jdu tak mi pise porad to sami .. ze president nema naladu, ze chce mit sam a blablabla .. pora to sami ani me k nemu nepusti uz .. poradte nekdo co stim je? Quest sem na 110% neskoncil. :)) :D

 

 

 

 

Tohle mi to pokazdy pise .. nevite co stim ? potrebuju ten q dodelat :D

http://i161.photobucket.com/albums/t227/tonyzek/aaaa.jpg

Link to comment
Share on other sites

poradi nekdo? Delam Quest Pursuing Rayan Moore a v poslednim rozhovoru s Rin

mi to napise toto:

 

screenReborn024.jpg

 

nikdo mi neda to heslo a neposle me za Echinacea. Poradi mi nekdo?

(ze dekuji za odpoved) Vyresil jsem zapocetim Questu jinou postavou a tim ziskanim Morroc Journalu kerej se mi nevim jak pri plneni questu ztratil.. (je skoda ze timto spusobem nejde vyresit ten muj zaseklej Murder quest..blokujici mi nadchazejici questy)(ted mi bohuzel chyby ten Jurnal pro tu druhou postavu...)

Link to comment
Share on other sites

...

Tak jsem si proÄetl script toho questu a řekl bych, že teÄ máÄ jí­t za NPC Ghalstein (lighthalzen,179,170), kde quest konÄí­.

Ty nemáÄ íşkol jí­t za sekretářkou, ale prezident ji zavolá sám...pří­jde Kurele...

 

Pokud by to u Ghalsteina neÄlo tak bych potřeboval trochu vÄtÄí­ info, co ti kdo ří­ká...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...