Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

orientacni body nejsou primo u vody. Reagujou v poli 3x3 kolem sebe. Obihaj se v poradi:

1. http://dupeto.cz/~kingkoca/screenReborn075.jpg

2. http://dupeto.cz/~kingkoca/screenReborn076.jpg

3. http://dupeto.cz/~kingkoca/screenReborn077.jpg

4. http://dupeto.cz/~kingkoca/screenReborn078.jpg

5. znovu http://dupeto.cz/~kingkoca/screenReborn075.jpg - zde je 50% sance ze se objevi nebo ne. pokud se neobjevi, musis bezet dalsi kolecko (pokracovat odsud k bodu 2 atd).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drobný problém s questem: Successor to the Throne

Postupoval jsem podle nači/Vači wiki a dostal jsem se do stadia kdy prochází­m kolem warpu do mistnosti prince Ahrumoma a vylechnu si jeho samomluvu. OvÄem když pak dojdu za Inspectorem a chci mu řict co se dÄje tak jen se mÄ zeptá zda jsem jsem navÄí­vil prince a po mé odpovÄdi ano mi napí­Äe, že rád slyÄí­ dobré správy o princí­ch či tak něco a ukonÄí­ rozhovor a tí­m to pro mÄ hasne a neví­m co s tí­m dále!

Vyvinul jsem i nějakou aktivitu a hledal až naÄel návod jak pro dÄti http://ragnarok-guide.com/ragnarok-success...e-throne-quest/ kde i dole v komentáří­ch se objevuje stejný problém(podle toho návodu se seknu mezi body 20. a 21.) jako mám já, ale jestli vidí­m dobře řeÄení­ nikde nevidí­m!

Má nÄkdo radu nad zlato či božský zásáh naÄeho GM týmu?

Mnohokrát dÄkuji předem! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj, mam problem v Koschei the Immortal Quest, jsem u steny mam Golden Key od baby jagy a mam osvobodit Mariu. Jenze Koschei nikde(toho co mam zabit) a stena pise

 

[Girl's Voice]

Listen vety carefully!

Lefttie keyup, and shout The

Freewí­nd blows and gets you

whetBveryou wanÂť.

 

Chce po mne nejakou odpoved. Vyzkousel jsem vepsat vsechno mozny a nic. Nevite nekdo co s tim ? Dekuji (delam to s wiznou)

edit:

 

[Girl's Voice]

Listen very carefully!

Left the key up, and shout The

Free wind blows and gets you

wherever you want'.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mam problem v Koschei the Immortal Quest, jsem u steny mam Golden Key od baby jagy a mam osvobodit Mariu. Jenze Koschei nikde(toho co mam zabit) a stena pise

 

[Girl's Voice]

Listen vety carefully!

Lefttie keyup, and shout The

Freewí­nd blows and gets you

whetBveryou wanÂť.

 

Chce po mne nejakou odpoved. Vyzkousel jsem vepsat vsechno mozny a nic. Nevite nekdo co s tim ? Dekuji (delam to s wiznou)

tak zaprvy bys to moh aspon napsat spravne :devil2: a zadruhy ti to primo rika, co mas zavolat, ne? Left the key up, and shout The Free wind blows and gets you wherever you want.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prosim o radu uz fakt nevim co dal delat sem z toho na prasky ... Delam questy Einbroch murder a u casti kde mam jit na vzducholod tak me letuska nikdy nepusti na airship vzdy napsie jen ze zadna vzducholod neni k dispozici ... jak mam teda pokracovat dale ? .... a jeste jeden problem u questu How the Airship Works ... tam kdyz potrbeuju najit bratra Ferlocka v einbrochu na airshipu tak opet nemuzu se dostat do vzducholode nevite v cem je problem? Pokazdy sem v cas u airshipu a nic se nedeje

Link to comment
Share on other sites

prosim o radu uz fakt nevim co dal delat sem z toho na prasky ... Delam questy Einbroch murder a u casti kde mam jit na vzducholod tak me letuska nikdy nepusti na airship vzdy napsie jen ze zadna vzducholod neni k dispozici ... jak mam teda pokracovat dale ? .... a jeste jeden problem u questu How the Airship Works ... tam kdyz potrbeuju najit bratra Ferlocka v einbrochu na airshipu tak opet nemuzu se dostat do vzducholode nevite v cem je problem? Pokazdy sem v cas u airshipu a nic se nedeje

kudy chodis do vzducholode?

Link to comment
Share on other sites

no skousel sem na hodne mistech lhz,yuno,ein a porad nic ... proste jen letuska oznami ze neni zadna k dispozici :/

ofic questy mají­ npc v angliÄtinÄ, nepřipadá ti "letuÄka" nějaké moc zvláÄtní­? do vzduchodlodÄ se jde přes yuno yuno nÄkde vlevo nahoře, v db koukni kam vede jaký warp, potom projdeÄ přes terminál kafry a seÄ tam

Link to comment
Share on other sites

ale jo v yunu se normlane dostanu do vzducholode .. ale ja tam nemam zadny npc proste nic ... v tom q znel ukol abych se dostal do ein airship a tam si promluvil s nakym ferlockem nebo jak to je .. v ein tak neni zadne npc ktere by me naten airship dostal ani warp .. tak pak bud nechapu jak to myslis nebo proste nevim :/

Link to comment
Share on other sites

ale jo v yunu se normlane dostanu do vzducholode .. ale ja tam nemam zadny npc proste nic ... v tom q znel ukol abych se dostal do ein airship a tam si promluvil s nakym ferlockem nebo jak to je .. v ein tak neni zadne npc ktere by me naten airship dostal ani warp .. tak pak bud nechapu jak to myslis nebo proste nevim :/

v einbrochu i v yunu jsou stale vzducholode, na mape to poznas podle velkyho ovalu kde vzducholod vzdy parkuje :-x warp je obvykle na jih od ni, skrz budovu a huraa na palubu

Link to comment
Share on other sites

Na tej vzducholodi je hidnute NPC, ktore sa objavi az ked sa k nemu priblizis. Musis poriadne prehliadnut celu vzducholod.....

 

Edit: moja chyba, myslel som ze robis quest vstup na nameless island, takze vsetko spat, ako keby som nic nepisal...

Link to comment
Share on other sites

ale jo v yunu se normlane dostanu do vzducholode .. ale ja tam nemam zadny npc proste nic ... v tom q znel ukol abych se dostal do ein airship a tam si promluvil s nakym ferlockem nebo jak to je .. v ein tak neni zadne npc ktere by me naten airship dostal ani warp .. tak pak bud nechapu jak to myslis nebo proste nevim :/

nastoupis na vzducholod podle letoveho planu :) a uplne vpredu ty vzducholode je to npc, co hledas...

screenreborn139.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

dotaz k New Worldu : je teda určitě nutný ty Mobstery zabí­t nebo ne

 

No abys to udelal, tak je nekdo zabit musi - nemusis to nutne byt ty. To npc sice napise stejnou hlasku kdyz je zabijes, i kdyz uplyne casovej limit, ale pokud to nestihnes, tak te nepusti dal.

Link to comment
Share on other sites

No abys to udelal, tak je nekdo zabit musi - nemusis to nutne byt ty. To npc sice napise stejnou hlasku kdyz je zabijes, i kdyz uplyne casovej limit, ale pokud to nestihnes, tak te nepusti dal.

 

Já tam mám docela problém, se sniperem jsem to stihl tak tak, sežral jsem straÄnÄ moc vÄcí­ na SP... A jiné chary to vůbec nedávájí­ :) To ti blbí­ mobové mají­ fakt mí­t takovej kotel Flee? :)

Link to comment
Share on other sites

Ten eventovy mobster ma podla urcitych DB flee 322, ja som ich dal za 9 min. critom. Ale bez critu mi to neide aj ked si zoberiem max jedla a podpory(svitky, pastry a pod.). Hovorim len o fyz. utoku, nie o magickom, tam by to malo ist bez problemov.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...