Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
Máme takový problém...už jsme skoro na konci LAD questu, ale je tam jedno NPC, které dÄlá neplechu a bylo by dobré ho restartnout, nebot tu neplechu dela uz vice jak rok. Vola se Zoran a chce mluvit s leaderem party, ale s nim mluvi. Mapky mame, vsechno mame...

 

takze co s tim?

 

 

Meli jsme problem uplne stejny, Mith (myslim ze on) nam to opravoval, ale taky zaroven rekl ze stacilo aby dite promluvilo s andelem... Delala jsme ten q pak znova (asi v rozmezi dvou mesicu, a druhy pokus byl cca v listopadu) a bylo to uplne v pohode.

Link to comment
Share on other sites

Já bych se chtÄla zeptat, zda to tu Äte nÄkdo kdo dodÄlal celý Kafra doll quest... v návodu se pí­Äe že po dokonÄení­ zůstanou nedodÄlané hunty k dokonÄení­ otevřené. Je tomu opravdu tak? Já že zatí­m pokaždé po dodÄlání­ headky se mi to zavřelo a mám strach, jestli teda po dokonÄení­ té Äesté mi možnost dokončit hunty zůstane nebo to musí­m dodÄlat vÄe v průbÄhu plnÄní­ íşkolu na Äestou headku... DÄkuju moc za vyjádření­ :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Takovej dotaz... delam sing quest a kdyz tam tancuju tak vzdy kdy prejdu prez okraj toho pole 3x3 tak se mi to zasekne... kdyz jsem se na to ptal par lidi rikali ze to driv nebylo

tak hadam otazka zni > je to spravne nastavene ze se to zasekava?

 

ps: nezasekava se to jen me, kdyz to skousel sil tak se to zasekavalo taky :)

Link to comment
Share on other sites

Jo,me se to taky sekalo,chvili me to stvalo,ale nakonec sem to taky udelal. :)

Ja si to napsal na papir,dal si to pred sebe a podle toho sem chodil,protoze v tom co ti pise to npc se nedalo vyznat :)

jj jsem se naucil nazpamet to co psalo to npc a pak jsem si vsiml ze pise uplny hovadiny tak jsem z toho docela nastvanej :-)

ale jinak jestli to neni chybka tak ja se s tim nejak poperu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ve questu Ring of the Wise King me Rune Midgart's Magician posle vykopat 2 Jewely, modry u Giganta na man_fild03 a druhy, cerveny, u Fairy na spl_fild02. Modry mam, ale NPC u fairy je neviditelne a na pritomnost postavy nereaguje, nevi nekdo, co s tim?

Link to comment
Share on other sites

Ve questu Ring of the Wise King me Rune Midgart's Magician posle vykopat 2 Jewely, modry u Giganta na man_fild03 a druhy, cerveny, u Fairy na spl_fild02. Modry mam, ale NPC u fairy je neviditelne a na pritomnost postavy nereaguje, nevi nekdo, co s tim?

 

No nejsem si jistej ale je na rebornu tenhle quest uz pridanej?

Link to comment
Share on other sites

mam ten isty problem, hlasila som to uz pred par dnami, ale zatial nic. :-) inak nedavno tam to npc bolo, mam ho aj na screene, len nejak zahadne zmizlo. snad to niekto schopny vyriesi co najskor :-)

 

Se te leklo a schovalo se :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Dnes zacal nejaky prapodivny event, ktery predchazel asi 10 minutovy pad serveru (kupodivu merchanti zustali na trhu). Nekolik antonio v lutii, proc ne, jen kdyby pri jejich zabiti hra nespadla (i po opatchovani, nahrani puvodnich grf, restartu patchu a novem opatchovani). Bohuzel po tehle procedure je lutie prazdna... GM evidentne zapomeli na event a ze behem neho muzou nastat problemy a od jeho zacatku neni zadne online, velmi funy.

Link to comment
Share on other sites

Ve questu Ring of the Wise King me Rune Midgart's Magician posle vykopat 2 Jewely, modry u Giganta na man_fild03 a druhy, cerveny, u Fairy na spl_fild02. Modry mam, ale NPC u fairy je neviditelne a na pritomnost postavy nereaguje, nevi nekdo, co s tim?

 

Po restartu bylo NPC na svem miste, viditelne a nakliknutelne. Bohuzel misto, abych vykopal Gem, ktery jsem potreboval, vylezla hromada brouku a NPC zmizelo. Po zabiti brouku se melo NPC znovu obevit, coz se nestalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Potrbujem pomoct s guild kvestom slachtic Irulan - neviem, ktore NPC ma ma portnu ku chrobakom?

Ona samotna mi pise ze zadanie uz mam tak na co cakam...

 

edit:(pro resete celeho kvestu) pravdepodobne sa bude jednat o bug ... lebo neportuje postavy co su v buduve, kde su slachticovia...postavy co som mal mimo tej budovi mi porttlo...

Link to comment
Share on other sites

ako funguje ten quest na Executioner Hood [1] ?

pise sa tam ze mam zabijat demonov, podla urciteho poradia. to poradie je nahodne pre kazdeho? a su tam aj obludy z thora a podobnych lokacii?

lebo uz som pozabijal hadam vsetkych demonov okrem tych co su v thore, odin, kiel, abbey a bossov. a pri ziadnom sa neobjavila sprava.

ta zaverecna obluda mi nepride ako nieco extra, co by dobry exorcista nezvladol,tak som dufal ze to aspon zacne nejakymi lahsimi :)

Link to comment
Share on other sites

ako funguje ten quest na Executioner Hood [1] ?

pise sa tam ze mam zabijat demonov, podla urciteho poradia. to poradie je nahodne pre kazdeho? a su tam aj obludy z thora a podobnych lokacii?

lebo uz som pozabijal hadam vsetkych demonov okrem tych co su v thore, odin, kiel, abbey a bossov. a pri ziadnom sa neobjavila sprava.

ta zaverecna obluda mi nepride ako nieco extra, co by dobry exorcista nezvladol,tak som dufal ze to aspon zacne nejakymi lahsimi :)

 

poradi je ciste nahodne :) proste si udelas seznam demonu a psotupne je obchazis :) az se jednou usmeje stesti a objevi se prvni kousek duse :) a musis i do thoru, kielu i abbey. a Bossici tam nejsou :)

Link to comment
Share on other sites

Dotaz ohledně Little angel doll Questu:

Poprvé jsme dělali vycvik, ale nestihli do hodiny. A hned po tom jeden hráč leavnul aktivně partu a šel expit. Teď dotaz jak na tom jsme? Původní parta co zakládal baby class je funkční lze tedy pokračovat v Q. když naberu toho zběha znova do party a splnit opakování výcviku nebo to můžem rovnou celé zabalit?

Díky

 

EDIT: tak pro ostatní máme ověřeno že pokud baby class neopustí partu a zůstane původní, mohou jí ostatní opustit a před dalším opřípadným vycvikem ti samí opět vrátit a pokračovat v plnění Q.

 

PS: je to opravdu psycho Q. a půlka guildy se se mnou teď nebaví :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...