Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Ahoj, delal nekdo Red Glasses? Jsem v ty casti aerobiku, myslim ze tam je chybka v zadavani (asi osme) vždy mne to vyhodí­, delam to už asi 2 hodiny a vzdy v tom samim mí­ste hlaska "spatne"uz jsem z toho magor. Diky moc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

ja mam problem pri queste na helm of darkness. sem už v Äasti s April a dvoma Äunikama. podla navodu sa mi ma v rohu miestnosti otvorit portal. ale ja tam mam iba cedulku s napisom "podivne miesto". a portal sa mi neotvara. skusal som nanho klikat, pobehovat okolo a klikat, relognut, aj som prisiel neskorsie (Äunici už tam zasa boli) a stale sa mi portal neotvara. dik za radu :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Tenhle quest jsem tuÄí­m dÄlal .. možná .. kdysi .. nebo nějakej jinej, kterej ho vyžaduje, protože tu helmu tuÄí­m nemám .. :(

 

Poprvý mi to taky neÄlo, protože sem tam naportil, ale když sem zkouÄel a zkouÄel a dobÄhnul tam skrz mapu pÄÄky, tak to Älo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam problem s questem "Einbroch Murder Quest".

NPC Shinokas mi stale pise " ... " a neposle me do Laboratore.

U jinych mich postav mi to normalne chodilo.

Nesel by tento quest nejak resetovat abych ho mohl zacit znovu?

(ted mi nejdou splnit navazujici questy)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

potreboval by som trosku poradit pri queste o kafra dollky , jedna sa presnejsie o NPC - Glarice: cmd fiel 07 .. stravil som na ten mape fakt asi 2 hodiny preportil som xy wingov a nenasiel som ju , ani podla databazi tam nieje , tak ak by sa nasiel niekto kto ju nasiel prosim hodte mi to tu :) dik

Link to comment
Share on other sites

potreboval by som trosku poradit pri queste o kafra dollky , jedna sa presnejsie o NPC - Glarice: cmd fiel 07 .. stravil som na ten mape fakt asi 2 hodiny preportil som xy wingov a nenasiel som ju , ani podla databazi tam nieje , tak ak by sa nasiel niekto kto ju nasiel prosim hodte mi to tu :D dik

je pod stanom pekne schovana, od kafry smerom dolava :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj mam potiz se SIGN QUEST, proste mi nelze zatancit, :) zkousim to kazdy den a nejsem schopen to stihnout, neporadite mi nekdo jak na to?

I napoje na rychlost jsem zkousel,zvyseni AGI taky nepomohlo, zkousim to delat s charem Assasin. Predem dekuji za odpoved :D

Tez sem si myslel, ze je tam bug. Musis mit dobre zorientovanou mapu, zaplej zvuk a nesmis behat az dozadu, staci kousek. Chce to trening, ale da se.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj mam potiz se SIGN QUEST, proste mi nelze zatancit, :) zkousim to kazdy den a nejsem schopen to stihnout, neporadite mi nekdo jak na to?

I napoje na rychlost jsem zkousel,zvyseni AGI taky nepomohlo, zkousim to delat s charem Assasin. Predem dekuji za odpoved :D

 

Ked som sign robila ja, instrukcie ktore davalo npc boli zlozitejsie ako skutocne kontrolovane body, tj dalo sa pomerne velke mnozstvo krokov vynechat. Na wiki je tusim ta zjednodusena verzia krokov. Robila som to ale pred vyse rokom, takze nerucim, ze sa nic nemenilo.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja prave vidim ze ve skriptu je if (gettime(3)>=23 || gettime(3)<=5)... mrkal jsem na promenny u postavy Iro no aoi a ty souhlasi... tak bych zkusil pockat do 11ti... kdyz se neobjevi, tak to pak nejak vyresime jinak (ikdyz uz asi budu spat)... napiste kdyby to neslo :) Diky

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam problem s questem na boss arenu, v Äásti, kde se po Alfonzovi opakujou slova a on si bere itemy, bez problémů proÄly tři postavy, itemy zmizely, ale když má opakovat Ätvrtá postava, tak se nic nedÄje. Slovo jsem zkouÄela opakovat jak s háÄkem tak bez (KAŠA / KASA) ale nic z toho nebral. Podle GM je s questem vÄe v pořádku, takže chyba musí­ být u nás. Má nÄkdo nějakou radu? Postava má vÄtÄí­ lvl než 70, stojí­ na správném mí­stÄ, má u sebe správné itemy...Dí­ky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mám trochu v problém se zaÄátkem questu Peace to the Arunafeltz. Hned v Morroc Ruins je zapotřebí­ donést pití­ pro Foreign Merchanta, ale potulný merchant, který jej má prodat, není­ ani na celé mapÄ k nalezení­. ZkouÄel jsem hledat v různé dny asi 10x. Prosí­m tedy o radu... Nebo tam to npc dát na stálo :)

Link to comment
Share on other sites

Tam si promluví­Ä s npc Foreign Merchant (které tam je, teÄ vedle nÄj stojí­m), ale pak nastává problém s hledání­m dalÄí­ho NPC (obchodní­ka) objevují­cí­ho se vedle oazy přibližne uprostřed mapy, jenže ten obchodní­k se tam nechce objevit aÂť bÄháÄ kolem oazy jak chceš ... dÄlal sem ten quest jedno, ví­ckrát už nikdy

 

Edit : Pardon, jde na mÄ íşnava, už ani nějak neÄtu :). Ale jak sem řekl, to npc se tam objeví­ když bÄháÄ po obvodu Oazy ...

(snad to nebudete brát jako reklamu), mi to takhle stejnÄ ale nikdy neÄlo.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...