Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

ahoj ,delam quest v einbrochu ten s tim murder neco ... sem v hotelu druhy patro a mlubim s tim starym ko... panem, ten parchant mi ani po hodine nechce rict pravdu o co jde ?

 

kdyz tak odpoved prosim na PM

 

prominte za ty vyrazy ale sem tam fakt aspon hodinu uz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ehm, robim si prave quest na vyrobu counteragentu a hladam, hladam morgensteina v einbrochu v quilde (vraj ma byt na druhom poschodi), ale neviem, ci som sprosta alebo slepa, ale vidim tam len prve poschodie a morgenstein tam neni. ;) neviete niekto o tom nieco? dakujem velmi pekne.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
jeeeej, diky mooooocinky. sice ten link co si sem dala, nejde, ale snad ho uz najdem nejak. ;)

Link bude fungovaÂť po presÂťahovaní­ servra asi dnes veÄer ;)

Link to comment
Share on other sites

Vim, ze uz se to tady nekde resilo, ale to me bylo vcelku jedno pac jsem nemel zadnou predstavu jak to je :air_kiss:

 

Jde mi o quest "Elemental Stones Quest", kde na konci questu muzu menit elementy. Neslo by to nejak zjednodusit? Je to hodne narocne na klikani a timpadem na cas, denne tam rozlamu az desivy pocet great nature a ten cas, ktery tam prosedim je.. az az ;)

 

Je nejaka nadeje na zjednoduseni (zkvalitneni) premeny elementu?

Vim, ze je to jen na me, ze me to menit nikdo nenuti, ale i tak jsem se musel zeptat.

 

EDIT: uz velika pomoc by byla ta, kdyby se prohodily moznosti "create rough ench..." s "divide a pure..." (dalo by se enterovat az po to zadavani cisla)

Link to comment
Share on other sites

Tj snad ta nejnudnejsi cast RO na kterou jsem do ted narazil :)

ty si asi nepamatujeÄ, jak to kdysi probí­halo když sis založil postavu co? člověk musel dvÄ hodiny (když se snažil :) ) zabí­jet a sbirat houbičky, aby ho pak jako novice s lvlem 1/1 pustili do svÄta... kdo přežil tohle, přežije cokoliv :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DÄlal sem teÄ přestupový quest na crusadera, na wiki se pí­Äe, že při dosažení­ jobu 50 se nemusí­ nosit žádné vÄci, ale i tak je po mnÄ vždy chtÄjí­. Dál odmÄna - za 50. job by podle vÄeho mÄla být pike[4], ale mí­sto ní­ je 12 WP.

 

Na wiki je napsáno, že quest se mí­rnÄ liÄí­, ale tÄžko ří­ct v Äem přesnÄ. Proto se ptám - má to takhle být anebo sou to nějaké chybky? (Zrovna na tu pike[4] sem se docela tÄčil :) )

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questom curse of gaebolg pred koncom ako si treba vybrat za kym pojdem sa so mnou ani jeden z nich nerozprava skusala som to viackrat vratit o krok spat sa neda :shifty: a ti dvaja co mali brat uplatky ich nebrali ale to moze byt sposobene zlym popisom na wiki :)

robila som to s postavou Ariadna diky :P

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questom curse of gaebolg pred koncom ako si treba vybrat za kym pojdem sa so mnou ani jeden z nich nerozprava skusala som to viackrat vratit o krok spat sa neda :shifty: a ti dvaja co mali brat uplatky ich nebrali ale to moze byt sposobene zlym popisom na wiki :)

robila som to s postavou Ariadna diky :P

 

 

mnoo, a kdyz jsi vylezla z te hospudky v morrocu, vyskocilo ti okno s temi dvema moznostmi kam jit?

Link to comment
Share on other sites

hm stale sa s tym questom nic nespravilo :confused1:

myslim ze tento quest je dost dolezity kvoli nameless island a nemalo by ho vedenie tohto servra ignorovat.

dakujem

 

PS dnes som znova skusala vyjst z hospudky a rozpravat sa s obidvoma ani jeden nejde

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questom curse of gaebolg pred koncom ako si treba vybrat za kym pojdem sa so mnou ani jeden z nich nerozprava skusala som to viackrat vratit o krok spat sa neda :confused1: a ti dvaja co mali brat uplatky ich nebrali ale to moze byt sposobene zlym popisom na wiki :rolleyes:

robila som to s postavou Ariadna diky :)

Dnes som ten quest robil, obaja uplatky brali, aj ked ten chalan vonku az na desiaty pokus.

Ked som vysiel von a trochu podisiel okno sa zobrazilo. Takze bez problemov.

Link to comment
Share on other sites

to bude mozno ten problem mne sa dalo vojst do vnutra aj bez uplatkov tak som isla ta cica tam bola a porozpravala mi o jedoch ale uz ma to dnu k nej nepusti a quest sa mi zasekol. kazdopadne to povazujem za bug ze ma to do tej budovy pustilo aj cez to prve npc bez uplatku :)

 

edit: mne ziadne okno nevyskocilo :rolleyes::confused1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Tinka: Dneska jsem skoro vÄechny ty questy potřebné na nameless dÄlal na 3 postavách a můžu ří­ct, že se to chová vÄelijak. Od dvou charů si ten íşplatek nevzal, ale bez problému jsem proÄel a od jednoho vzal a pokraÄovalo to pro nÄ pro vÄechny stejnÄ. :rolleyes: Moje rada zní­: Vem si tři chary na follow a ono se to nějak pořeÄí­. :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...