Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
Guest Baalberith

Můžu si vzí­t na likvidaci TrhaÄe pomocní­ky? Sám ho jaksi nevymasim :sorcerer:

pomocnikov si brat nemozes, ale pokial sa ti pomocnici neobjavili pred zaverecnym bojom, ale trhac zostal, tak skus relognut a znova to skusit...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Oni se tam objevili želváci, ale on je zabije vÄechny najednou, pak se promÄní­ v samuraje a jsem k.o. natotata.

Vravim, skus to viackrat. Je tam nejaka zvlastna chybicka, co obcas zabije tvojich pomocnikov :\

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

V hunt queste pri Thief bug egg hunte sa zobrazuje ze opakovatelnost je 25, ked vsak dam info o hunte tak ukazuje ze je opakovatelnost len 20x a po tom 20tom raze to prida finalnu odmenu (tych 50YP)

avsak stale sa da zobrat ten hunt znova

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

V hunt queste pri Thief bug egg hunte sa zobrazuje ze opakovatelnost je 25, ked vsak dam info o hunte tak ukazuje ze je opakovatelnost len 20x a po tom 20tom raze to prida finalnu odmenu (tych 50YP)

avsak stale sa da zobrat ten hunt znova

chybicka se vloudi, nic sa ale nedeje, finalnu odmenu dostavate len raz, takze pri 21-25 dostanete zase len normalnu odmenu, ale dakujem za upozornenie, opravim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mÄl bych dotaz :clap: Jak je to s questem na Cat helm ? když přijdu k Jasmine v Comodu tag mi jenom řekne co na ni Äumim a to je celý :clap: co mám dÄlat abych ten Q mohl udÄlat, popří­padnÄ co potřebuju ?

 

dí­k za odpovÄÄ :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

mÄl bych dotaz :clap: Jak je to s questem na Cat helm ? když přijdu k Jasmine v Comodu tag mi jenom řekne co na ni Äumim a to je celý :clap: co mám dÄlat abych ten Q mohl udÄlat, popří­padnÄ co potřebuju ?

 

dí­k za odpovÄÄ :clap:

musis byt chlap :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Jen male typo asi, thanatos 2 patro jak je to NPC co otevre portal do 3 patra, tak ten dialog pak nejde zavrit jinak nez relogem...

 

Edit: A jeste jedna chybka, v Kiel hyre questu:

V dalsi mistnosti naleznete samotneho Kiel Hyrea a jeho dceru Allysii. Promluvte si s nimi a zodpovezte jejich otazky. Obdrzite 700k base expu a Taming Gift Set. Allysia vam vysvetli vse o mechanickych panenkach.

Allysia me nezna, at se ptam prvni, nebo pred predanim odmeny, nebo az potom - nebudu osvicen, citim se podveden :D. Nicmene plneni questu to nebrani...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest jirkan

hmm Rachel sanctuary quest: na ra_temin 134,134 jsou ti strazni s papezi, chteji po me 40 Ice Heart, podekuji ze jsem jim je dal, ale zadne srdicko si nevezmou (tim chci rict ze mi zustanou v inventorari). Je to v poradku?

A ja se divim, kde se mi jich tolik bere v Kafre kdyz jsem je vyhuntil presne...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

hmm Rachel sanctuary quest: na ra_temin 134,134 jsou ti strazni s papezi, chteji po me 40 Ice Heart, podekuji ze jsem jim je dal, ale zadne srdicko si nevezmou (tim chci rict ze mi zustanou v inventorari). Je to v poradku?

A ja se divim, kde se mi jich tolik bere v Kafre kdyz jsem je vyhuntil presne...

Hmm, pozeram, ze v novsej verzii su ice hearty mazane, tak to tam pridam :bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mám dotaz ohlednÄ questu na orÄí­ helmu. ChtÄl sem si sehnat tuhle výbavu, ale narazil sem na problém, že po mnÄ chce 100 emblémů. Jenže to padá jen z Orc lorda nebo Orc hero a toho teda nemáÄ Äanci umlátit. ChtÄl sem si tu helmu pak zmÄnit na Helm of Orc hero, ale předpokládám, že na to musí­m mí­t splnÄný celý quest na sekeru, meÄ i helmu, tak jak to mám udÄlat? Dí­ky

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mám dotaz ohledně questu na orčí­ helmu. Chtěl sem si sehnat tuhle výbavu, ale narazil sem na problém, že po mně chce 100 emblémů. Jenže to padá jen z Orc lorda nebo Orc hero a toho teda nemáš šanci umlátit. Chtěl sem si tu helmu pak změnit na Helm of Orc hero, ale předpokládám, že na to musí­m mí­t splněný celý quest na sekeru, meč i helmu, tak jak to mám udělat? Dí­ky

Asi si to mylis. Nechce po tebe nahodou 100 Orcish Voucherov? :)

100 emblemov je az na Orc Hero Helm :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...