Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

ahoj, hraju na rebornu chvili a chtel bych se zeptat jak je to se slotovym

hunter bow ?? v DB je napsane ze na to potrebuju nejake veci a "zeny -900000 kusu" ... takze co na to potrebuju a kde ho najdu ? :beg:

btw: http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1726

 

Lip popsany to mas zde: http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:t_socket

 

Slot Hunters Bow jde ziskat pouze slotovanim obycejneho bezslotoveho u Socket Enchantera. Sance na uspech ze se pridani slotu povede je jen 12.5%. Na 1 pokus potrebujes 900k zeny, 2 oridecony, 10 steel a 1 neslotovy Hunters Bow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim vÄechny hráÄe.

Mám takový problém,-s partou dÄláme Kapra quest,přesnÄ-druhou Äást a mÄ nechce nikdo zadat ukol,resp. recepÄní­,ředitelka,ani ten bankéř.

Ostatní­ íşkol mají­ zadán,snad i hotov.

Sbí­rání­ hub jsem dÄlal.

Nenapadá Vás něco?

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vÄechny hráÄe.

Mám takový problém,-s partou dÄláme Kapra quest,přesnÄ-druhou Äást a mÄ nechce nikdo zadat ukol,resp. recepÄní­,ředitelka,ani ten bankéř.

Ostatní­ íşkol mají­ zadán,snad i hotov.

Sbí­rání­ hub jsem dÄlal.

Nenapadá Vás něco?

ten banker ti ho zada. zkus k nemu prijit bliz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chtěl bych se zeptat jestli už někdo dělal kiel hyre quest a pakliže ano chci ho požádat o radu... mám takovej menší­ problémek... když dostanu v kiel cottage iron box(vytáhnu ho z knihovny) mám pokračoat dolu po chodecha, správně seřadit pořadí­ mečů na jedné dekoraci a to by mě mělo pustit do mí­stnoti kde bych měl poklepat na "test tube" kde napí­šu nápis "a lost little devil"... jenže když poklepu na tu tube žádný okno se mi neotevře... a quest se zasekne... nebo si to aspoň myslim páč nemůžu předat Elly ten iron box a nejde mi ani vylézt do její­ho okna.

Prosí­m pomoc.... předem dí­k za odpověď

Link to comment
Share on other sites

Vrátil jsem se do vězení­ k Beebopovi a Rocksteadymu, mám tři věci co chtěli. Slyší­m chrochtání­ prasat, ale oni dva tam nejsou. Normálně můžu projí­t až k April, ale ta se se mnou nebaví­.

 

Ren: ach ták, to jsou vychytávky. Rád si počkám, dí­ky.

Link to comment
Share on other sites

Vrátil jsem se do vÄzení­ k Beebopovi a Rocksteadymu, mám tři vÄci co chtÄli. SlyÄí­m chrochtání­ prasat, ale oni dva tam nejsou. NormálnÄ můžu projí­t až k April, ale ta se se mnou nebaví­.

 

Ren: ach ták, to jsou vychytávky. Rád si poÄkám, dí­ky.

 

 

Kde ten kvest zacina? Sem tam celkem casto. Ale nikdy se mi znich nedostanu nic nez chrochtani...

Link to comment
Share on other sites

a to by mÄ mÄlo pustit do mí­stnoti kde bych mÄl poklepat na "test tube" kde napí­Äu nápis "a lost little devil"... jenže když poklepu na tu tube žádný okno se mi neotevře..

v tej miestnosti su 2 test tube.. mozno klikas na nespravny :sorcerer:.. ja som to robil podla doddlera a slo to vpohode bez problemov
Link to comment
Share on other sites

Nemel jsem pristup k netu v dobe, kdy byly aktivni "seal" questy. Chci se zeptat, zda se daji jeste delat, pripadne, aspon nektery z techto 4 ci jsou uz na dobro neaktivni (tak mi to bylo receno, vic sem se v tom nestoural, kdyz mame forum :sorcerer: ).

Dikes

Link to comment
Share on other sites

v tej miestnosti su 2 test tube.. mozno klikas na nespravny :sorcerer:.. ja som to robil podla doddlera a slo to vpohode bez problemov

 

ee určitě jsem klikan na te dobrej... já to dělal podle ro-guardian fora(jsou tam i obrazky :]).. já když kliknu i na ten druhej tak se mi napí­še jen nějaká básnička.... mno zkusim to ještě nějak vošéfovat :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

robim quest na masku taky vyplazeny jazyk, dala som NPC Sasovi 100 Smile mask potom chcel 100 tongue, ale nezobral ich, neviem ako dalej 100 smile masiek prec , vyplazeny jazyk nikde , odlognute nepomohlo HELP :sorcerer:

 

 

Pockej na restart. Ano?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...