Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Tak, tady je pro par nespokojenych hracu kratka instruktaz, jak by se mely hlidat slepice v Peco Peco Hairband questu.

 

http://jirkan.cz/ro/mirror/koca/Slepice.avi

 

Monk nemel zadny predmety na urychleni behani, pouze inc. agi. Jezdci na pecovi nebo smithove, co muzou bloody axe, maj skilly jako cart boost a podobne, to maji jeste jednodussi. Pokud to je na nektery moc tezky, tak se nezlobte, ale tak to ma bejt. Tenhle quest dela z ty capky trosku vic, nez jen klasickej nuda quest typu "prines veci, tumas a nazdar". Nicmene po restartu uz to bude malicko jednodussi, ale dalsi ustupky nebudou.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tady je pro par nespokojenych hracu kratka instruktaz.

 

Pokud to je na nektery moc tezky, tak se nezlobte, ale tak to ma bejt.

 

Achjo..co na to povedet, hezky video :bruce_h4h: , skoda ze to neni takovy jak to vypada a oba to vime :vava:

Sice si budes tvrdit, ze je to jednoduchy ale ehm...trenink obcas pomaha co, netvrd mi ze si to dal na poprve:) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Je to presne takovy jak na tom videu. Nevim co chces slyset, ale urcite to ode me neuslysis. Jak jsem napsal do novinek a sem, tak jo, bylo to moc tezky a po restartu to bude jednodussi, konec diskuse. Chces questy pro blby? Urcite jich spoustu najdes... Bud rada, ze ta cepice neni jen dalsi bezcennej kus do sbirky.

Link to comment
Share on other sites

ja taky musim cekat celej tejden a jeste dyl neÄz si vyhuntim veci :bruce_h4h:

 

Jo a prosim neslo by to video se slepicema treba zararovat a dat nekam me to chce prehravat player a neprahrava protoze se mu to z da nebezpecny a proste bych to potreboval stahnout :vava: diki za odpoved/za link predem

Link to comment
Share on other sites

Zmena na veceri by se provedla stejne az po restartu, kterej bude nejspis stejne az o vikendu... a servirka ma po vecerech moc prace a nema cas na to, aby s vama jedla :bruce_h4h:

 

A s tim stahnutim... klini pravym a vyber "ulozit cil jako"

Link to comment
Share on other sites

ja taky musim cekat celej tejden a jeste dyl nečz si vyhuntim veci :vava:

 

Jo a prosim neslo by to video se slepicema treba zararovat a dat nekam me to chce prehravat player a neprahrava protoze se mu to z da nebezpecny a proste bych to potreboval stahnout :cool: diki za odpoved/za link predem

Hunteni veci snad nezabere ani den(aspon me ne:o)) :bruce_h4h:... Mno ikdyby byl restart az o vikendu tak jsou tu i jini co by treba zacli az v nedeli a skonicili vecer u servirky^_^ ale jak myslite...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­m, mám dotázek ohlednÄ Cooking questu. Po uvaření­ vÄech jí­del podle kuchařky 1.levelu je mám dát ochutnat nějakému npc v Payonu, ale ani podle odkazu z wiki, ani podle databáze jsem ho nikde v Payonu nenaÄel. Podle wiki je tam odkaz na Cooking Friend, Äéfkuchař ří­ká jméno Chulsoo, které v db není­, ale mÄlo by se poflakovat nÄkde kolem hospody nebo mlýna. U hospody sem není­. Mohli byste mi prosí­m poradit kde ho hledat? :)

Link to comment
Share on other sites

Äaute, mám dotak ohlednÄ Cooking questu. Po uvaření­ vÄech jí­del podle kuchařky 1.levelu je mám dát ochutnat nějakému npc v Payonu, ale ani podle odkazu z wiki, ani podle databáze sem ho nikde v Payonu nenaÄel. Podle wiki je tam odkaz na Cooking Friend, Äéfkuchař ří­ká jméno Chulsoo, které v db není­ ale mÄlo by se poflakovat nÄkde kolem hospody nebo mlýna. U hospody sem ho nenaÄel. Mohli byste mi prosí­m poradit kde ho hledat? :)

 

To NPC v Payonu nekdo zezral, ted jsem probehl cely Payon vcetne budov a neni...

Link to comment
Share on other sites

To NPC, ktere hledate, zustalo v novem Payonu, jelikoz se na nej pri zmene mapy zapomelo. Po restartu bude prestehovano do stareho Payonu na souradnice 144,148, jmeno Servant.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ahojky, no uz je to nejaka doba tak skusim znovu. stale mam problem pri 3.casti sign questu.

zacala som 3. cast, prisla k Seirin, ale zobrazuje sa mi tam sprava, ze to je len "pretrvavajuca stopa Seriny, zjavenie jej spomienky".

viem, ze sa vam asi nechce, ale prosim vas skuste sa na to pozriet, rada by som ho uz konecne dokoncila. aspon mi povedzte, ci niekde nerobim chybu. v inventari mam vsetky veci, ktore som zatial dostala. aj ten pomenovany kamen. skusila som ist aj za nasledujucim npc, ale ta sa so mnou, ako inak, nebavi

:) dakujem

Link to comment
Share on other sites

ahojky, no uz je to nejaka doba tak skusim znovu. stale mam problem pri 3.casti sign questu.

 

viem, ze sa vam asi nechce, ale prosim vas skuste sa na to pozriet, rada by som ho uz konecne dokoncila. aspon mi povedzte, ci niekde nerobim chybu. v inventari mam vsetky veci, ktore som zatial dostala. aj ten pomenovany kamen. skusila som ist aj za nasledujucim npc, ale ta sa so mnou, ako inak, nebavi

:) dakujem

Bylo by fajn aspon napsat jmeno postavy, na ktere to mas rozdelane. GM nejsou detektivove. :)

Link to comment
Share on other sites

meno postavy---> vid signatura :)

Dokoncila uz si tu arenu s monstry? Podle aktualni konfugurace promenych u tve postavy ukladajici postup v Sign Questu se to tvari, ze ji jeste nemas hotovou...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mám problémy s questama. KonkrétnÄ se mi jedná o Hugel Cow Milking a Hugel Memory Quest. V Hugel Memory Questu jsem proÄel kolem stromu, objevil se nápis, pak jsem si promluvil s Manainne, El Schattem a pak Parfitzem. Když jsem Äel znova za El Schattem, ří­kal to samé co minule, stejnÄ tak jako Manainne, takže jsem se ani o žádné její­ sestře nedozvÄdel a quest jsem nedodÄlal. V Hugel Cow Milking jsem si promluvil s Kurupe a i naÄel Burupu. Ten po mÄ ale žádný meÄ nechtÄl (což by - podle wiki - mÄl) a nepomohlo ani promluvení­ si s Kurupu a prohlédnutí­ Burupuho poznámek vedle krávy... DÄlám něco ÄpatnÄ? Splřuju vÄechny požadavky co jsou na wiki a postup mám taky stejný.

Dí­ky.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...