Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zkousel jsem si udelat Veins Siblings Quest.

 

Ale nevim jestli neblbne nejak to padani velbloudich bobku - brambor mam uz v inventari asi 9 sweet potato zadne, bobek taky zadny.

Kdyz si jdu popovidat z mydlarkou Ivory tak mi rika ze ted uz vsechno vim ze mam jenom prinest bobky.

 

Nevim kolim mi toho chybi ale uz jsem spotreboval asi 600 green herbu a je mi zinantni to zkouset znovu dokud nebudu vedet ze to funguje...

Uvitam kazdou radu - dik.

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem si udelat Veins Siblings Quest.

 

Ale nevim jestli neblbne nejak to padani velbloudich bobku - brambor mam uz v inventari asi 9 sweet potato zadne, bobek taky zadny.

Kdyz si jdu popovidat z mydlarkou Ivory tak mi rika ze ted uz vsechno vim ze mam jenom prinest bobky.

 

Nevim kolim mi toho chybi ale uz jsem spotreboval asi 600 green herbu a je mi zinantni to zkouset znovu dokud nebudu vedet ze to funguje...

Uvitam kazdou radu - dik.

 

 

 

sweet potato? to nemas dostat, jen bobky :P

 

a herbu si nachystej hodne, rekord je zatim tusim okolo 1.700 GL ;)

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem si udelat Veins Siblings Quest.

Ale nevim jestli neblbne nejak to padani velbloudich bobku - brambor mam uz v inventari asi 9 sweet potato zadne,

Funguje presne jak ma. Padej huntit herby :P

Link to comment
Share on other sites

sweet potato? to nemas dostat, jen bobky ;)

 

a herbu si nachystej hodne, rekord je zatim tusim okolo 1.700 GL ;)

 

No me to treba napise - dopadlo to spatne padlo ti sweet potato - ale v inventari nemam nic.

Nebo to napise padla ti brambora. Ty v inventari mam.

 

Mozna mi to napsalo asi jednou ze mi padl bobek poop - Ale zadnej predmet co by se jmenoval bobek v inventari nemam...

 

edit: diky vsem za vysvetleni - to vite jsem uz trochu pomalejsi :P Tak hura na herby ;)

Link to comment
Share on other sites

No me to treba napise - dopadlo to spatne padlo ti sweet potato - ale v inventari nemam nic.

Nebo to napise padla ti brambora. Ty v inventari mam.

 

Mozna mi to napsalo asi jednou ze mi padl bobek poop - Ale zadnej predmet co by se jmenoval bobek v inventari nemam...

 

Bobky ti padaj primo do ruky, kdo by si s nima spinil bagl :P ... zadny takovy item neni ;) jen pokracuj a az padne posledni z nich udelej mydlo

Link to comment
Share on other sites

No me to treba napise - dopadlo to spatne padlo ti sweet potato - ale v inventari nemam nic.

Nebo to napise padla ti brambora. Ty v inventari mam.

 

Mozna mi to napsalo asi jednou ze mi padl bobek poop - Ale zadnej predmet co by se jmenoval bobek v inventari nemam...

 

ty bobky nejsou v invetari, jen ti napise, ze jsi je dostal, potrebujes 5 kousku

 

az je budes mit, tak velbloud uz nebude nic chtit a posle te zpet za tim dedou :P

Link to comment
Share on other sites

dobry den,neviem ci sa to tu uz riesilo,ale jedna sa o kapra quest,mam problem taky ze neviem kde mam zohnat tych 20 kariet,neviem co to je hadam su to neni tie co sa davaju do veci a co maju aj slusnu cenu,dik

Ano jsou to ty co se dávají­ do vÄcí­... Sehnat je je pouze otázkou Äasu a i bez toho třetí­ho kapra questu to máÄ celkem levné... A dří­v to bylo 30 karet (pravda poringové padali na 0,4)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam takovy problemek :-) chci si udelat dalsi cepku u Balua v hunt spolku ale neunesu dvojnasobek tech veci. (i kdyz na sobe nic nemam) neda se to udelat tak, aby se ty veci dali donest postupne?

 

nebo jedine reseni je si udelat dalsi postavu s vyssi nosnosti a vyhuntit zas 300 bodu pro vstup?

 

diky

Link to comment
Share on other sites

no nazdar :-) najprv by ma zaujimalo, ako to vyzera s tym Baluom v hunt spolku, ci sa tie itemy budu dat doniest postupne.

 

no a otazka k novym questom:

presunu sa zas npc z noveho payonu do stareho, ktory tu mame? :-) neviem teraz mena vsetkych, ale ma tam byt nejaka Wola, Kimeunbang a nejaky agent z rogue investigation questu. (mozno som este nejake zabudla)

 

dik za info

 

edit:

zabudla som este npc Moonho Ahn a Gooho Ahn :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...