Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

nj to je fuk uz to po 3 prochazime s polovinou na dual takze je to fuk

 

galba to nie je pravda ide tam o to ze nestaci len byt advanced ale aj spravne zlozit partu normal classy alebo zle zlozenie to nikdy pod hodinu nedaju my sme boli 3 krat hp prof hw a lk 2ja z toho 99/70 a co nam to pomohlo? aj tak sme to robili 2 hodiny. musis si to vytrpiet doslova.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Já myslí­m, že můžete být rádi. Mohlo to být tak, že podmí­nka by byla, projí­t výcvikem pod hodinu a zkouÄet byste to mohli kolikrát chcete. A v tomhle souhlasí­m s Kocou, je to pÄkná a užiteÄná Äapka, dostane jí­ najednou 7 lidí­ a máte to hotový za den, tak neví­m proÄ pořád breÄí­te.

Link to comment
Share on other sites

to urcite potom by ste sa nam vy co ste mali stastie na partu mohli akurat smiat do oci a ten plac by bol na mieste lebo by to bolo znevyhodnenie neskusenych hracov. neviem kto sa tu stale stazuje stale ja som len odpisala galbatorixovi.

Link to comment
Share on other sites

Nj, tak byste holt museli celý quest dělat znova. Uvedl jsem to jenom jako pří­klad. Holt buď to uděláš jednou pod hodinku nebo si to zopakuješ no. A znevýhodnění­ nezkušených hráčů... No omg, tak by holt měli smůlu a museli by si počkat do chví­le, kdy by "na to měli". Ta čepice není­ nezbytná k hraní­ tak omg ten quest nikdo dělat nemusí­.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
este nieco k tomuto ako funguju tie zvitky do dungeonov co sa daju kupovat za bony :)))

Ten portuje jen do prvniho patra payon cave (nahodne po mape), tak to neni takova pomoc oproti tomu, kdyz si udelas pred dung warpika :) Do ostatnich to nevede :)

Link to comment
Share on other sites

nazdar, chcem sa spytat, kedy sa npc Bard z "noveho" Payonu premiestni do "stareho" payonu, aby bolo mozne dokoncit "geffen bard" kvest...diks

:thumbdown:

po restartu :whistling:

 

EDIT: tak ne, soupnul jsem ho pobliz baracku kde je Juice Maker (vychod Payonu), stoji tam u stromu :yay:

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro

otazka k baseball cap , quest musim robit cely? alebo staci ak si zozeniem rukavicu a palku a budem pokracovat :thumbdown: popripade nedalo by sa to tak nejako spravit? mam palku na jednom ucte a rukavicu na druhom :whistling: tak ci by som nemohol akoby rovno pokracovat v queste a ist na tyc poringov ci co nasleduje

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Ohledne questu na vareni...

Postup je napsany jak tady na foru tak na wiki, ale ani jeden navod neni aktualni. Npc se jmenujou jinak.

Nevim kde mam najit Cooking Frienda neboli Chulsoo, abych mu dorucil Bundle of Food. Ma byt v payonu, zrejme na te mape, ktera na rebornu vubec neni. V db i kdyz je jina mapa payonu, tak tam taky neni. :)

Link to comment
Share on other sites

no ja som tiez nevedela, ktory z nich je cooking friend a div sa svete nasla som ho. je to ten typek, co predava ryzove kolace v payone. tusim sa vola Servant, povedz mu, ze ides od toho kuchara v pronte

Link to comment
Share on other sites

Ohledne questu na vareni...

Postup je napsany jak tady na foru tak na wiki, ale ani jeden navod neni aktualni. Npc se jmenujou jinak.

Nevim kde mam najit Cooking Frienda neboli Chulsoo, abych mu dorucil Bundle of Food. Ma byt v payonu, zrejme na te mape, ktera na rebornu vubec neni. V db i kdyz je jina mapa payonu, tak tam taky neni. :)

 

 

Nic ti nebrani v tom, ten navod upravit podle toho, jak quest delas.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Nic ti nebrani v tom, ten navod upravit podle toho, jak quest delas.

To bych tomu musel rozumet, nejlip mit zdrojak, popr. bych ho moh rovnou prelozit, jestli tam neni moc textu a buhvi jestli to ma smysl, pokud by se ten quest brzo menil ...

Link to comment
Share on other sites

Mám problém s questem pro vstup do labu. UdÄlal jsem si už dávnou quest s paladinem, s domÄní­m, že quest funguje pro íşÄet, jsem Äel s priestem pří­mo do trubky. Nepustilo mÄ to tam, tak jsem quest zaÄal dÄlat s pristem znova, po zí­skaní­ a psání­ Laboratory permit se mi už ale neotevřel warp a pořád mi to pí­Äe "nic se nestalo". Neví­te nÄkdo co s tí­m??

 

TeÄka mám dvÄ průkazky, zkouÄel jsem psát když jsem mÄl jednu i druhou i obÄ a pořád nic.

 

EDIT: TeÄka jsem zkouÄel ten quest s jinou postavou a Äel mi bez problému.

Link to comment
Share on other sites

To bych tomu musel rozumet, nejlip mit zdrojak, popr. bych ho moh rovnou prelozit, jestli tam neni moc textu a buhvi jestli to ma smysl, pokud by se ten quest brzo menil ...

 

 

Probuh naco zdrojak, na upraveni navodu na wiki nic takoveho nepotrebujes.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Probuh naco zdrojak, na upraveni navodu na wiki nic takoveho nepotrebujes.

Treba abych nepsal vety typu, pak nekolikrat kliknete na vsechny 3 npc v mistnosti a projdete vsechny dialogy, protoze si uz fakt nepamatuju jak jsem postupoval ja. Ziskat zdrojak neni takovej problem, na serveru jeden txt soubor a kdyz projevis ochotu ho prelozit, nejake to gm ti ho urcite rado posle, nehlede na to ze se ten zdrojak urcite vali nekde na netu dostupny vsem.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. DÄlám questy od Naruta a jsem v Äásti, kdy po mÄ Kakashi chce novou Äapku, jenomže neví­m o jakou se mu jedná, takže neví­m, po Äem se mám shánÄt.

Dí­ky za radu.

 

to je ta cast kde chce od teba ciapku ktoru ma na hlave a ty ziadnu nevidis lebo je pod stanom?

magician hat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...