Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

zdravim,mam problem s naruto questem.

po castise zabijenim shinobi... je tam to s uhybanim ,a s tim mam problem... mel bych mit sest pokusu,ale nedostal sem ani jeden.

az kdyz sem znovu nahuntil 50 shurikenu,tak zacal po mne hazet :) .jelikoz sem to nedal,tak mne zase ceka hunteni? ne ze by to bylo az tak tezke( az na tu desnu cestu tam) ,ale trochu mne stvou ty pokusy co sem mel mit.

ja mam stejny problem me taky nedal zadny pokus a chtel abych mu nosil dalsi ale me bylo receno ze mu je mam nosit po 50 (nebo sem to tak aspon pochopil :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Mám problém. Když jsem dÄlal přestupní­ quest z nováÄka na mage tak se mi vyskytl problém. MÄl jsem za íşkol vytvořit Mixture No. 4 (nebo tak nějak). Ale vyskytla se chyba. Nějak jsem to zbabral u toho mixovací­ho pří­stroje a teÄ nemám ani rozpouÄtÄdlo ani tu EMPTY TEST TUBE. A neví­m jak ho znovu zí­skat (jestli to jde). RozpuÄtÄdlo si seženu, ale tu lahviÄku neví­m. Proto prosí­m poraÄte mi jestli ji můžu sehnat nebo kde ji můžu sehnat. A co mám napsat do toho pří­stroje když to po mÄ žádá Äí­slo výrobku? (mám dojem že tam nastala chyba) Prosí­m teda o radu či pří­padné zkritizování­. DÄkuji moc.

Link to comment
Share on other sites

Mám problém. Když jsem dÄlal přestupní­ quest z nováÄka na mage tak se mi vyskytl problém. MÄl jsem za íşkol vytvořit Mixture No. 4 (nebo tak nějak). Ale vyskytla se chyba. Nějak jsem to zbabral u toho mixovací­ho pří­stroje a teÄ nemám ani rozpouÄtÄdlo ani tu EMPTY TEST TUBE. A neví­m jak ho znovu zí­skat (jestli to jde). RozpuÄtÄdlo si seženu, ale tu lahviÄku neví­m. Proto prosí­m poraÄte mi jestli ji můžu sehnat nebo kde ji můžu sehnat. A co mám napsat do toho pří­stroje když to po mÄ žádá Äí­slo výrobku? (mám dojem že tam nastala chyba) Prosí­m teda o radu či pří­padné zkritizování­. DÄkuji moc.

empty test tube prodává hned nad mí­chací­ mačinou tool dealer a stojí­ 2 zeny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj, mam problem u questu na cepku Selendang. Zasekla jsem se (doslova) u posledniho ukolu - vytvareni bomby. Myslim, ze delam vse spravne (mam precteny navod, u sebe naradi, Marine Sphere Bottle, Tendon, Detonator). Ale pokazde po pokusu o vyrobu se mi postavicka uplne zasekne - nemuzu chodit, ani si treba promluvit s okolostojicimi npc, muzu si jen sednout, pripadne se vysvobodit portem. Nevim, jestli se ma pri vyrobe nad hlavou objevovat Succes/Failure jako u vareni, kazdopadne nade mnou se nic takoveho neobjevuje. Bomba se mi samozrejme za takove situace jeste nepovedla. Zajimalo by me, jestli neco delam blbe, nebo jestli jsem narazila na nejaky bugik. :chair:

Link to comment
Share on other sites

Potreboval bych poradit s questem Peace to the Arunafeltz Quest

kde je ten potulny obchodnik? Uz Âťapu hodinu kolem jezirka a obchodnik stale nikde..

edit:tak uz 2 hodiny

edit:funguje to vubec,.

mne to tiez trvalo asi hodinu, nakoniec sa objavil v spodnej casti jazera (aj ostatnym z party), takze len behaj a skusaj :-)

Link to comment
Share on other sites

Kaiya: Byla tam chyba, uz ti to pobezi. Diky

joechip: Je to jeden z novych questu, proto je dost pravdepodobny ze nefunguje jak ma. Rekni jmeno postavy a ja se podivam kde jsi, pripadne jestli tam je chyba.

 

Tak problem byl na me strane, nemel jsem dokonceny questik "Thor Volcano Base Quest" po dokonceni uz bylo NPC tam kde melo:) tak ze tak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zdar, vcera som robila ten ukol (v q.na kafra doll) kde treba vycistit mesto od tych 550 priser. lenze po par hodinach, ked mi to pisalo ze este 19 priser, tak tie som tam nikde nevedela najst. hladala som ich dalsie dve hodiny, ale marne. nie su nahodou na tej vzducholodi kde sa neda ist? alebo su tam nejake v hide? :-DD

ps: nemoze sa tam aspon pridat kafra? lebo taky huntic toho moc neunesie a vystrielala som tam asi 10k sipov a zjedla asi 300 medu, vianocnych kolackov a zvitkov. na konci som uz nic nemala, stale som len sedela na sp a mlatila to falconom alebo rukami. :-)))

Link to comment
Share on other sites

Prosim o radu.

Stratilo se mi nevim jak povoleni ke vstupu do Amatsu dungeonu, jde to nejakym spusobem napravit?

 

Pokial mas quest hotovy, da sa povolenie kupit v amatsu v hrade na prizemi za 10K.

Quest musi byt hotovy na kazdej postave s ktorou chces ist do dungu, t.j. ak nemas hotovy quest, nepomoze ti ani kupa permitu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Help Mikhail Quest, cast v ktorej sa treba zakecat s Victorom a ziskat u neho lepidlo ;) Mam vsetky itemy ktore pozaduje, dostal som sa do tej casti questu do ktorej som sa mal dostat a aj tak mi to neberie :) .

Navyse (neviem ci je to spravne) sa v casti zberania sticky herbov v bazine da velmi rychlo (tak velmi ako velmi, ale myslim ze 1000 za hodinu pri intenzivnom rozbijani klavesnice by bolo mozne) ziskat green herby.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdarec. Mám problém s Rekenber Job questem. Nemůžu se dostat na letiÄtÄ v Yunu, není­ tam warp. U vzducholode taky ne. Byl jsem se podí­vat i v Lighthalzenu a tam je letistÄ taky zavřený. Máte snad strach z vepřové chřipky že zaví­ráte letiÄtÄ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...