Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Jj, taky diky za ten questik. Super.

Akorat jednou me vypekl, ale to jsem asi nevenoval pozornost na stanici kdyz do me kousali mobici :sorcerer:

/no1

dí­ky za postřehy :in_love:

 

Asistentka Provozu je neschopná :) Má bordel v papí­rech a sama neví­ kolik má lidí­ v kterém vlaku, (naÄtÄstí­ ve vÄtčinÄ pří­padech to ví­), a nebo jsou nemožní­ výpravÄí­, protože podávají­ mylné informace, neřádi. Již jsem poslala instrukce na nejvyÄÄí­ mí­sta, aby byl zjednán pořádek :)

Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä dotaz než problém. Je už zprovoznÄný quest na výrobu různých ribbonů? jak bylo psané vnnovinkách. Pokud ano, jak se dÄlá akde. Není­ to na wiki ani nikde jinde. prosí­m help

Nejen oranzovej ja dostal ruzovou maslicku :in_love::sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mám problém skoro na konci Einbroch Murder Questu. V laboratoři jsem mluvil s laborantem, nastoupil na vzducholoď, v inventáři mám 100 jablek. Vědec u rulety, ale porád lamentuje, že potřebuje ví­c jablek na sázky, ale se mnou se vůbec nebaví­ :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

nedari se mi dodelat quest na laborku, s tema cislama.

dostanu 73 16 49 94 68 31 27 82 55 - z toho utvorim 387951264, vepisu a nic se nedeje. zkusil sem i s mezerama, ve dvojcisli, psat postupne a nic :|

 

mam to dobre? :P

 

skus to este naopak... prve cislo ako poziciu a druhe vyberaj..tj 671958324

aspon dufam ze to tak je :)

edit.: samozrejme dopisovat to do suda a po jednom

Link to comment
Share on other sites

nedari se mi dodelat quest na laborku, s tema cislama.

dostanu 73 16 49 94 68 31 27 82 55 - z toho utvorim 387951264, vepisu a nic se nedeje. zkusil sem i s mezerama, ve dvojcisli, psat postupne a nic :|

 

mam to dobre? :)

Cislo mas dobre, ale neni to 387951264, ale 3, 8, 7, 9, 5, 1, 2, 6 a 4 - tzn. musis je tam psat postupne(jak uz ste psali ty a Baalbe) - cili napises trojku - enter, osmicku - enter.... atd.(bacha na zapnutej battlemode, aby ti to nepsalo zdvojeny cisla)

 

Melo by ti to pak bezproblemu fungovat - leda byste tu meli ten quest jinak nez si pamatuju a nez je na CzRO

Link to comment
Share on other sites

takhle uz jsem to zkousel taky, uz je mi to blby ale stale nic :)

No tak to uz fakt nevim. Delal sem ten quest pred tejdnem na CzRO a radil dalsim dvema lidem jak ho maj delat a vsem se to povedlo(a co si pamatuju, tak ten quest je na rebu vicemene stejnej), takze uz nezbyva nic jineho nez to zkusit s jinou postavou, jestli tam neni nejaka chybka - pak se obratit na GM.

 

Jeste si zkus znova precist ty cisla z obrazu(resp. za obrazem), zkontroluj jestli sis to opsal spravne a zkus to jeste jednou.... nic jinyho me nenapada :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam problem s kapra questom. Uz som nahuntil aj huby, aj som nasiel tych NPC a mam kapru za 250z. Ale... Nazbieral som 20 kariet a ten typek mi to nexce zobrat. Vzdy mi povie, ze nemas este 20 kariet nazbieranych. Pritom som to prepocital viackrat. :D

 

Jestli se nemýlí­m, tak tu kdesi nÄkdo psal, že je ve skuteÄnosti potřeba tÄch karet 21... Ale v tuto chví­li si jist nejsem.

Link to comment
Share on other sites

Tak Zealotus Mask pořád nic :-)

 

Ze zaÄátku jsem dal

Yes, your Highness nebo nějak tak a pak jsem dal Yes, it's so true!

 

Rybio nereaguje

 

Na Netu jsem naÄel něco s Whip Class Weapon, tak jsem mÄl u sebe Chemeti Whip a taky nic, tak kaÄlu na to, za chvilku bude Alice Hat :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahojky neví­m si rady s výrobou dvou ÄepiÄek. Poradí­ mi prosí­m nÄkdo? :)

1. Je Baby pacifier, takovej ten dudlí­k do pusy. Na Ragnarok database jsem si naÄla jaký suroviny potřebuji (Royal jelly, nursing bottle, pacifier a nose ring- vsechny je mam) a taky kde je to Npc co ho vyrábí­ v Lighthazelnu. Jenže když se tam chci dostat, tak před vstupem do té Äásti mÄsta stojí­ chlápek co mi ří­ká, že nevypadám důvÄryhodnÄ či co a že mÄ tam prostě nepustí­ :laughing1: . To je na to nějaký quest? na Wiki jsem nic nenaÄla...

2. je Orc helm - donesla jsem tomu orcovi vÄech 10k jellopy co chtÄl a on mi dal sekyru, jenže teÄ už se se mnou nechce bavit a ří­ká mi aÂť jdu bojovat, že tak se o jeho kmenu nauÄí­m nejví­c. Co s tí­m?

Link to comment
Share on other sites

1. ... . Jenže když se tam chci dostat, tak před vstupem do té části města stojí­ chlápek co mi ří­ká, že nevypadám důvěryhodně či co a že mě tam prostě nepustí­ :laughing1: . To je na to nějaký quest? na Wiki jsem nic nenašla...

na to aby ta pustil potrebujes mat spraveny friendship quest alebo staci na toho chlapka klikat pokial nezaspi a nepodari sa ti prejst

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...