Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Niffleheim NPC Reyghema. Pokud zacne mluvit neco se slabochy tak to bude neco s tvoji nosnosti (kdyz mas lvl 80+ tak na tom nezalezi). Jinak ten quest musis udelat cely znova, protoze se po kazdym dokonceni resetne. Musis mit navic stesti.. bud dostanes Berserk nebo Rudru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

jeÄtÄ že mi to saka připomnÄl :air_kiss:) ty questy na lvl 4 zbranÄ a doom swordy je něco jinýho bo podobnýho?:D hledal sem to už kdysi a nic moc sem nenaÄel.. jenom sem si udÄlal quest v comodu a to prý má být první­ Äást z nÄkolika .. ale nevim co na konci mÄ Äeká :D tak jenom esli nÄgdo nezná zhruba zbranÄ co se dají­ zí­skat .. swordy i ty dalÄí­ lvl 4 zbranÄ prosí­m :)

Link to comment
Share on other sites

tak po íşmornym prolejzání­ sem něco našel ale bohužel pro mě je to v němčině nicméně je to i s obrázkama pro stejně blbý jako sem já :air_kiss: myslim si že tam pár rozdí­lů bude ale základ o tom jak ten který quest udělat byste z toho mohli zí­skat :D

 

http://rns.gamona.de/index.php?show=questID27

 

tady ještě ten comodo quest.. na konci je odkaz na další­ část..v podstatě je to pokaždý hlavně o běhání­ mezi npc /yawn

 

http://rocards.de/Quest(72).rc

Link to comment
Share on other sites

Za tu stranku diky...ale presto by me zajimalo jestli musim postupne vytvorit ty zbrane predtim nebo jestli mohu rovnou vyrobit Rudra bow popr Berseck...kdyby stesti nepralo.

jestli myslí­š že nejdří­f musí­š vytvořit ty zbraně nazačátku seznamu tak ne .. teda podle toho mála co vim tak si prostě splní­š nějakou tu íşvodní­ část a pak si vybereš z těch většinou 2 možností­ a pak můžeš doufat a modlit se ... :D

 

btw tento quest:

http://rocards.de/Quest(89).rc // to druhý npc na tý mapě nejspí­š vůbec neni ani podle db /swt

 

btw ta první­ adresa co sem sem postoval... na pár questů je potřeba umbala understanding quest (wootan language quest) ale ten asi nějak neudělám protože podle toho návodu má být pří­mo v umbale warp na 68 251..ale ten tam není­ :air_kiss: // to npc je jinde .. už sem ho našel .. ale nebudu prozrazovat ostatnim :) už by bylo moc jednoduchý /gg

Link to comment
Share on other sites

No problem je prave v tom ,ze kolega Reyghema nechce mluvit...na ten samej problem sem narazil i u Billa Thayera...ten zas mele ,ze uz je starej a ,ze ho mam nechat napokoji.....nevim no. Prave proto resim jestli to neni quest na pokracovani a nemusim predtim obehat vsechny predesly zbrojire a nechat udelat zbrane co nechci:(.........doufam ze ne

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questem pro prechod z archera na barda

(alespon myslim ze to neni jen moje chyba...)

 

takze zacal jsem v Comodu u barda...

dal jsem mu kytku..pokec...on me poslal do Lutie..

a ted to je ten problem...pokecam se snehulakem..neco mi rekl o sobe..

v pohode..kouknu se na net jak se to dela dal...nasel jsem si holku co za ni mam jit...ta mi rekne ze hezky vanoce a neco o snehulakovi...pak jsem sel si pokecat teda zas se snehulakem..a ten mi rekl to same co prvne..rikam si v pohode treba toho moc nenamluvi..ukousim vsechny moznosti co mi chce rict...a vydavam se za chlapkem na 11cte hodine u chaloupky se skritkem co dela hats....pokecam..zas neco o vanocich ale nic o mem questu nebo tak....jdu tedy za dalsim clovekem co jsem nasel na netu...nejaky silnejsi chlapik s vousy...ten uz mi nerekl k tomu nic...porad jen za mi udela Red Apple Hat....

 

takze ja nevim na cem jsem...co delam spatne...jestli je to chyba u me nebo kde....

 

diky za pomoc...nebyl jsem si jist zda to postovat sem a zda se to tu uz nekde neco podobneho neresilo..kdyby ano tak se omlouvam...

Link to comment
Share on other sites

mam problem s questem pro prechod z archera na barda

(alespon myslim ze to neni jen moje chyba...)

 

takze zacal jsem v Comodu u barda...

dal jsem mu kytku..pokec...on me poslal do Lutie..

a ted to je ten problem...pokecam se snehulakem..neco mi rekl o sobe..

v pohode..kouknu se na net jak se to dela dal...nasel jsem si holku co za ni mam jit...ta mi rekne ze hezky vanoce a neco o snehulakovi...pak jsem sel si pokecat teda zas se snehulakem..a ten mi rekl to same co prvne..rikam si v pohode treba toho moc nenamluvi..ukousim vsechny moznosti co mi chce rict...a vydavam se za chlapkem na 11cte hodine u chaloupky se skritkem co dela hats....pokecam..zas neco o vanocich ale nic o mem questu nebo tak....jdu tedy za dalsim clovekem co jsem nasel na netu...nejaky silnejsi chlapik s vousy...ten uz mi nerekl k tomu nic...porad jen za mi udela Red Apple Hat....

 

takze ja nevim na cem jsem...co delam spatne...jestli je to chyba u me nebo kde....

 

diky za pomoc...nebyl jsem si jist zda to postovat sem a zda se to tu uz nekde neco podobneho neresilo..kdyby ano tak se omlouvam...

 

 

Pomohlo by mi jmeno NPC u kteryho si skoncil. Ktery slo a ktery uz nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je u nas na rebornu tento quest? :P

http://www.rocards.de/Quest(109).rc - pozor nemcina

Nako u nas nemuzu najit ten druhy krok - babicku :-)

 

edit: chces ho je blba otazka :-)).. to zas bude.. njn ona chtela tenhle quest.. tak ji to udelali.. :-) mne to je relativne jedno... jen by to byl docela zajimavy zpusob, jak ziskavat nedostatkovy kousky elementu na endowy apod.. pokud neni slozite ten quest nascriptovat.. az na tu babicku mi prijde.. ze tam vsechny ostatni npc jsou

Link to comment
Share on other sites

eh ses nejak spatne podival... Je to npc Utan Tribe Shaman v Umbale.

 

 

Jinak dokonce jsou hotovy v eathene uz i Seal questy a questy na nejnovejsi cepky... :P

 

Melo by stacit obejit tyhle npc:

 

Utan Tribal Elder

Utan Tribal Elder

Utan Tribal Elder

Utan Tribe Shaman

Utan Tribal Elder

Utan Tribal Elder

 

pak uz by napodruhy mel Utan Tribe Shaman reagoval...

Link to comment
Share on other sites

no já sem tenhle quest trochu zaÄal a potom co sem doÄel k elderovi pro nějaký povolení­ o důvÄře či co a Äel zpátky tak už mÄ to nechtÄlo pustit k shamanovi přes to strkání­ tÄch gÄmů do dir.. zkouÄel sem vÄechny kombinace a nic :)

 

a ty questy bude tu něgdy quest na vzducholodi (na expy) -

http://forums.roempire.com/showthread.php?...ght=lighthalzen

 

a tento quest?:P

http://forums.roempire.com/showthread.php?...ght=lighthalzen

 

a toto? http://rocards.de/Quest(107).rc - esli sem to správnÄ pochopil jak mi kdysi ří­kala sakura tak je to Äást questu na jedeno accessorko docela zají­mavý :)

Link to comment
Share on other sites

ok takze som sa dopracoval az sem

 

moj problem : Ultimate weapon quest

 

Konecne som zistil ako to wsetko wlastne funguje takze : na offiku pisu ze musis mat min lvl 80 a u nas je to az od 90 lvl a preto to NPC ani jedno ani druhe so mnow nechcelo komunikowat.Ok ale problem je niekde inde NPC ktore je w NIFE : Kayron presna poloha : niflheim.gat a to (240/193) mi da ponuku kde mam napisat jednu vetu ktoru mi povie NPC v aldebarane.Len ze ja tu wetu presne opisem a presne tak ju aj napsiem a ono mi tu wetu nechce zobrat ako ze nie je sprawna.Prawdepodobne nastala chyba niekde w preklade tej wety. Ta weta znie : Nemuzes mi pomoct.

 

prosim pozrite sa na to a dajte to tak aby som mohol pokracowat w tom sialene tazkom queste :P

 

DAKUJEM

 

pa PiXi

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych se optat jestli funguje quest na orc helm. Podle databáze by mÄlo stačit donést 100 orcish voucheru, ale to npc se se mnou odmí­talo bavit dokud neodnesu 1K jellopy. Tak jsem mu postupnÄ donesl 10K jellopy a on mi dal orc sekeru a teÄ mi ří­ká, že jestli chci ví­ce pochopit o orcí­ch, tak mám přijí­t a nají­t ho znovu. Tomu dost dobře nerozumí­m. Když přijdu znova pořád to opakuje. DÄlám něco ÄpatnÄ nebo to nefunguje?

Link to comment
Share on other sites

Never databazi ve vecech co se tyka questu. Nektery tam nejsou vubec, nektery jen castecne nebo uplne spatne protoze parser databaze je hrozne citlivej a nepozna vsechny druhy zapisu. Quest na Orc Hero helm potrebuje 10 000 orcish voucheru, 100 orc emblemu a 10 000 jellopy { 10x po tisici} :mml:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...