Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
Prosim..jak se da dostat do Lighthalzen dungu?... v hlavnom vchode (teda aspon myslim ze je to hlavny ) nie je warp... a moc tam xceme ist..dikz.. /gawi

18759[/snapback]

 

TeÄ je tam vstup pod questem (prý nejlepÄí­ quest ve hře... sám si ho musí­m udÄlat aÂť ví­m jestli je to pravda :))

Link to comment
Share on other sites

Mno nejak sme na to prisli... je to fakt super Quest taka adventurka ^^, nebudem vam to tu rozoberat ... len jak najst toho chlapika co to zada.... v Lighthalzene na pravo strede je tipek co ta hodi do dediny a tam treba najst tipka s menom Piciburn:)... dalej je to fakt dost dobre... preklad je superny.. (mala chybicka ze sa stale rozpravaju v zenskom rode :) )... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest -Dragon-

No tak mam problem s jednym questom. Je to quest (Expedition), ktory dostanete ked si pohovorite s proffesorom Jornadom v Alberte o Turtle islande a potom s tou peknou kovovou vecou menom Voyage log. Ked s nimi dohovorite vydate sa na Turtle island anajdete na zemi lebku pod nou su ukryte veci, dalej by ste mali ist do Turtle dungeonu a v nejakych rastlinach najst dalsie veci. Avsak ja som tam nic nenasiel a ked som pozeral ci vobec je nejake NPC v dungeone cez databazu tak tam nic nenaslo. /sob

Ak sa to ma robit nejak inak alebo je tento quest nekompletny prosim napiste

 

/thx

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
Jednoduse, ze se ho pokusis dodelat  /heh

20459[/snapback]

 

 

Uz som sa pokusil ale sa to neda dokoncit ak by sa niekto na to mohol pozriet pomohlo by to. /no1

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

Chcem sa len opytat ci je zapnuty quest Momotaro v Amatsu po jeho splneni to malo hodit random tamning item.(aspon dufam) /hmm

 

Dakujem vsetkym ktori mi pomozu

/thx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Chtel jsem se zeptat kde muzu sehnat ingredioence do questu na job mag... Poradte prosim.

23472[/snapback]

Hned za horni branou u geffenu vymlatit z přiÄer flluf a yellopy ,milk seženeÄ u obchodniku a posledni přisadu koupiÄ vedle archer village(jedno poliÄko nad pazonem)

Link to comment
Share on other sites

Ja bych se chtel zeptat nasel jsem pekne NPCcka v comodu kteri delaji BBQ a chteji usporadat vypravu na nejake power swordy prenasel jsem nejake veci sem tam jak chteli a potrebuju vedet jestli nejaka ta vyprava bude a zda nejake ty mece ete existuji

a zda ma quest konec /? popripadne kde pokracovat /thx :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bych se chtel zeptat nasel jsem pekne NPCcka v comodu kteri delaji BBQ a chteji usporadat vypravu na nejake power swordy prenasel jsem nejake veci sem tam jak chteli a potrebuju vedet jestli nejaka ta vyprava bude a zda nejake ty mece ete existuji

a zda ma quest konec /? popripadne kde pokracovat /thx  :)

23690[/snapback]

 

Co je BBQ Quest? Barbecue? ;) V comodu se dela Chief quest (prvni cast Doomed Sword questu). Zacina u npc Chief.

 

a ete sem zapomnel na jedno jde na tomto serveru udelat rudras bow?

/?  :)  :)

23691[/snapback]

 

da..je soucasti lvl4 questu. Ale bud ten quest nikdo nechape nebo je tam porad neco spatne.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...