Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply
Co je BBQ Quest? Barbecue? :D V comodu se dela Chief quest (prvni cast Doomed Sword questu). Zacina u npc Chief.

da..je soucasti lvl4 questu. Ale bud ten quest nikdo nechape nebo je tam porad neco spatne.

23698[/snapback]

 

no rek bych ze tam bude naka chybka kdyz mas pak hadat jeho oblibeny zviratko a mel bys aspon jednou uhodnout tak ti stejne znici suroviny anic neukove ,anebo bude trosicku spatnej preklad:)

Link to comment
Share on other sites

no rek bych ze tam bude naka chybka kdyz mas pak hadat jeho oblibeny zviratko a mel bys aspon jednou uhodnout tak ti stejne znici suroviny anic neukove ,anebo bude trosicku spatnej preklad:)

25758[/snapback]

 

Ta cast questu s tim hadanim zviratek byla predelana uz asi pred mesicem nebo jeste dyl. Jestli je tam jeste chyba tak to muzu prekontrolovat. Nicmene kdyz jsem to zkousel, tak to hadalo zviratka jak melo a zbran to pridelovalo. Pro kterou zbran si to zkousel?

 

edit: v puvodni verzi to bylo cely zmrseny a ukazovalo to nejaky ptakoviny, v sekci hadani tech zviratek si ten skript ani zviratka nepamatoval...

Link to comment
Share on other sites

dodelaval sem Quest Sberatel ...

donesu 10 karet .. a ejhle.. sebere mi jich 9 a v dialogu se objevi ze jesli se mi zda 10 karet moc tak ze se nebude vnucovat a zadny tlacitko jako next nebo close...

zkusil sem to znova .. sebral sem znova 10 karet ruznyho druhu .. vzal si jich 8 .. zas se na nic nedalo kliknout. dost dobre nechapu..

 

http://home.karneval.cz/0264082902/screenReborn047.jpg

http://home.karneval.cz/0264082902/screenReborn050.jpg

http://home.karneval.cz/0264082902/screenReborn051.jpg

 

mno minul sem na tom 18 karet ale to az tak nevadi ... spis me stve ze sem zadnou nedostal :( /swt

tak esli by se mi k tomu negdo moh prosim vyjadrit :) dekuju

Link to comment
Share on other sites

Ta cast questu s tim hadanim zviratek byla predelana uz asi pred mesicem nebo jeste dyl. Jestli je tam jeste chyba tak to muzu prekontrolovat. Nicmene kdyz jsem to zkousel, tak to hadalo zviratka jak melo a zbran to pridelovalo. Pro kterou zbran si to zkousel?

 

edit: v puvodni verzi to bylo cely zmrseny a ukazovalo to nejaky ptakoviny, v sekci hadani tech zviratek si ten skript ani zviratka nepamatoval...

25764[/snapback]

 

no ja to zkousel tak pred 6,7tejdny presne nevim ale tenkrat to urcite jeste bylo zmrseny ,pac jeho pozadavky sem splnil ale nic bylo to na slash(mozna quadrupil ted nevim:))

 

zas to vyzkousim ale nevim jestli bude chtit vsechny veci od zacatku anebo mu budou stacit kameny...to by asi chvili trvalo:)

Link to comment
Share on other sites

dodelaval sem Quest Sberatel ...

26088[/snapback]

 

Jj, neco podobnyho se mi stalo uz v listopadu lonskeho roku. Prinesl jsem 10 karet a po vymene mi zbyla jedna. Nicmene tenkrat s kartami souhlasil, ale quest se mi zasekl. Zustalo stale otevrene okno s jeho konverzaci a nedalo se delat nic jineho nez relog. Po relogu otevru inventar a tam zbyla jen jedna karta. Bud byla nekde chyba a nebo je mozne, ze zrovna za mych 10 kater, dal na potvoru jednu z nich :( Tenkrat mi bylo receno, ze ten quest by mel byt neaktivni. Od ty doby jsem se o nej nezajimal, tak nevim jestli je uz funkcni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravim, mam mensi problem...Vcera jsem dodelaval quest Otty sberatele, sebralo mi to asi 7 karet a vytuhlo to...Pak jsem se dozvedel, ze to bude opraveny po restartu...Ten byl dnes, tak jsem mu je prinesl znovu dalsich 10 karet a vytuhlo to stejne...Nevite, co s tim?? :flirt:

Link to comment
Share on other sites

hmm to si me nepotesil :D Pokud mas screen nebo vis v kolik se to +- stalo ozvi se mi na icq nejlip zitra odpoledne.

 

to asi nebudu moct, hodim to sem...

 

tady

 

tohle jsem mel po tom, co si vzal ty karty...nemohl jsem se hybat, psat, nic...jen relognout...a karty po me chce dal... :flirt:

 

jinak...mel jsem u sebe 10 druhu karet...dve z nich jsem mel po dvou...Mohlo by to byt tim?? :flirt:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mám dva dotazy:

1. potřebuju poradit s kvestem "neví­mjaksejmenuje" kde jsem zavřený v pokoji a musí­m asi něco vyřečit (souvisí­ to asi se vstupem do Light. dungeonu). momentálnÄ jsem zakysnul na Äí­selné kombinaci kterou mám nacpat do nějakého boxu. čísla jsem zí­skal zpoza obrazu na zdi, ale když je zkouÄí­m použí­t tak se nic nedÄje - rvu je tam po dvojicí­ch, jak jsem je opsal ze zdi. možná že nÄkde musí­m jeÄtÄ něco udÄlat, ale neví­m co. mám dva klí­Äe, které nikam nepasují­, lampa se nedá vypnout a eclipse předmÄt taky nemám.

 

2. u koho zaÄí­ná Lighthalzen friendship kvest?

 

dí­ky :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

mám dva dotazy:

1. potřebuju poradit s kvestem "neví­mjaksejmenuje" kde jsem zavřený v pokoji a musí­m asi něco vyřečit (souvisí­ to asi se vstupem do Light. dungeonu). momentálnÄ jsem zakysnul na Äí­selné kombinaci kterou mám nacpat do nějakého boxu. čísla jsem zí­skal zpoza obrazu na zdi, ale když je zkouÄí­m použí­t tak se nic nedÄje - rvu je tam po dvojicí­ch, jak jsem je opsal ze zdi. možná že nÄkde musí­m jeÄtÄ něco udÄlat, ale neví­m co. mám dva klí­Äe, které nikam nepasují­, lampa se nedá vypnout a eclipse předmÄt taky nemám.

 

2. u koho zaÄí­ná Lighthalzen friendship kvest?

 

dí­ky :angel_not:

 

odpovim na tvou prvni cast. Ten quest je naprosto v poradku zapoj mozek, trosku trpelivosti a ono to pujde.

Link to comment
Share on other sites

mám dva dotazy:

1. potřebuju poradit s kvestem "neví­mjaksejmenuje" kde jsem zavřený v pokoji a musí­m asi něco vyřečit (souvisí­ to asi se vstupem do Light. dungeonu). momentálnÄ jsem zakysnul na Äí­selné kombinaci kterou mám nacpat do nějakého boxu. čísla jsem zí­skal zpoza obrazu na zdi, ale když je zkouÄí­m použí­t tak se nic nedÄje - rvu je tam po dvojicí­ch, jak jsem je opsal ze zdi.

Ona je totiz i ta ciselna kombinace tak trosku hadanka ... :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, potreboval bych poradit s guestem Jack Frost na prestup na barda. Jelikoz je v aj tak tomu nerozumim :angel_not: , pokecal sem se vsema lidma s tohoto navodu Navod a stejne nic jestli nekde mam nekomu neco dat nebo vazne nevim kdyztak se mi ozvete zatim dik a pa :)

Link to comment
Share on other sites

Takže opÄt bych se zeptala stejnÄ jako Gaijin na tu druhou otázku - kde zaÄí­ná Friendship quest. Podle jinejch ("nereborní­ch") datábází­ je to v lokaci za kolejema, kam se ale už nedostanu, takže tady to bude zřejmÄ nÄkde jinde.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maul

Takže opÄt bych se zeptala stejnÄ jako Gaijin na tu druhou otázku - kde zaÄí­ná Friendship quest. Podle jinejch ("nereborní­ch") datábází­ je to v lokaci za kolejema, kam se ale už nedostanu, takže tady to bude zřejmÄ nÄkde jinde.

Lhz Friendshiep quest zacina za kolejema. Dostat se tam da, ale musis prijit k Lhz Guard, kdyz neni stav ohrozeni a proste se tam proklikat :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...