Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Mam otazecku co se tyka Lighthalzen friend questu. Po precteni vzkazu po castech Makuovi se nic nestane(na vsechny casti zareaguje) ,pred prekladem se tim quest ukoncil ted se pta Maku furt dokoncena na ten vzkaz nevloudila se tam nekam chybka?

 

zkus s makem promluvit ještě jednou nebo 2x :)

myslim i potom co mu řekneš všechny ty věty.. a zkončí­ dialog.. tak na něj znova klikni :)

Link to comment
Share on other sites

zkus s makem promluvit jeÄtÄ jednou nebo 2x :)

myslim i potom co mu řekneÄ vÄechny ty vÄty.. a zkonÄí­ dialog.. tak na nÄj znova klikni :)

 

no v tom to nebude:) ,ale pro klid duse jsem teda za nim sel 1* sem mu to prelouskal skoncil dialog kliknu na nej a on ze co mam pro nej za vzkaz tak mu to prelouskam podruhy cely fajn skonci dialog ,kliknu na nej a on zas co pro nej mam?:) tak mu to dam sezrat potreti skonci dialog ,kliknu na nej a on co pro nej mam za vzkaz?.....pak uz mi dosla trpelivost:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ama_in02 NPC Soldier02 má vydávat Feudal Lord permit za 10k. Hádám, že permit je potřeba k projití­ z páté mí­stnosti do ama_dung01. Ale Soldier02 permit nedává a NPC Juro stojí­cí­ na mí­stÄ kde mají­ být tajné dveře mÄ posí­lá prohlí­žet si pamÄtihodnosti. Povedlo se to nÄkomu dodÄlat? DÄlám nÄkde chybu?

Link to comment
Share on other sites

ama_in02 NPC Soldier02 má vydávat Feudal Lord permit za 10k. Hádám, že permit je potřeba k projití­ z páté mí­stnosti do ama_dung01. Ale Soldier02 permit nedává a NPC Juro stojí­cí­ na mí­stÄ kde mají­ být tajné dveře mÄ posí­lá prohlí­žet si pamÄtihodnosti. Povedlo se to nÄkomu dodÄlat? DÄlám nÄkde chybu?

Do Amatsu-dungu je normálny behací­ (od jedného k druhému) quest. Skíşs sa pohrabaÂť na nete na:http://forums.roempire.com/showthread.php?t=69489

Ak by ti to neÄlo, tak na RO Empire v questy, je to tam určite a funguje to, ja som to robil podÂľa toho návodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevim, jestli to tu uz nebylo. Delal jsem quest na Blue Fish, podle DB jsem nasbiral vsechny suroviny, vcetne 1ks Stinky Scale. NPC po mne chtel ale 300x Scale. Kdyz jsem mu je nasbiral, tak si stejne nakonec vzal jen jeden kus, ale kdyz bych jich pred tim tolik neprinesl, tak bych ten quest neudelal. Predpokladam, ze to neni schvalne, tak to pisu sem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevim, jestli to tu uz nebylo. Delal jsem quest na Blue Fish, podle DB jsem nasbiral vsechny suroviny, vcetne 1ks Stinky Scale. NPC po mne chtel ale 300x Scale. Kdyz jsem mu je nasbiral, tak si stejne nakonec vzal jen jeden kus, ale kdyz bych jich pred tim tolik neprinesl, tak bych ten quest neudelal. Predpokladam, ze to neni schvalne, tak to pisu sem :P

opravim, dik za upozorneni

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, neví­m zda to tu již bylo (vyhledávání­ mi vyhodí­ pouze topic, nikoliv pří­spÄvek a když má topic 99 stran, ou jé), ale vyskytl se mi následují­cí­ problém:

 

NPC Sestrenka Alize mi zadala íşkol, že jí­ opice ukradly spodní­ prádlo, poslala mne za nimy. Prádlo jsem zí­skala (dokonce troje) a jelikož z lokace není­ východ (nebo jsem ho nenaÄla), Äla jsem portem. S velkou slávou se přihrnu nazpÄt k NPC a ono na mne - ty jsi utekla, co? chceš se tam vrátit? (vrátila jsem se pro jistotu třikrát) A nic ví­c jsem z ní­ nedostala. Tak jsem si tak v hlavÄ zpÄtnÄ probí­rala o Äem to Alize mluvila a vzpomÄla jsem si, že se zmiřovala o Alici, naÄla jsem si ji v DB a Äla za ní­. Pokecaly jsme, ona mne požádala o pomoc při íşklidu a řekla mi co si mám přinést (/spodní­ prádlo v tom nebylo). S nepoří­zenou jsem se vrátila nazpÄt k Alize a dialog s ní­ zbugnul - zaÄal íşvodní­ obrazovkou, ale jelikož už mám zadaný její­ quest, tak mi to nevyhodí­ obrazovku dalÄí­, ani nic jiného.

 

Tudí­ž výsledkem mého dneÄní­ho snažení­ jsou dvÄ holky co se se mnou nebaví­ a troje sexy prádlo, které mi nejde vyndat z inventáře. :):jump:

Link to comment
Share on other sites

Mno problem je v tom... ze Aliza by se s tebou spravne nemela ani bavit, pokud nemas rozjety quest od Alice :-). Netusim, jak ten problem vzniknul... ale spravnou cestou.. by si mela jit prvni k Alici (se zenskym charem) a byt ochotna ji pomoci uklidit.. na to si sehnat vybaveni na uklid. Rekne ti, kde si sezenes jednotlive kusy.. a ze si to u ni muzes odkladat.. nez to vse sezenes... obehas par npc.. splnis jejich pozadavky.. a kdyz uz budes mit vse... vzpomene si.. ze ji chybi jeste to pradlo.. ze ho nechala u sestrenky.. a az v tomhle momente by se mel quest smerovat k sestrence.. a dal by ti to melo jit v poho. Jen se to asi nako pomotalo s tim, ze si zacinala temer od konce... takze jestli ti alice nechce zadat quest.. resit jen pres gm :-/

Link to comment
Share on other sites

ech, skript je vporadku, jen u juzru je problem :air_kiss: az doinstaluju vse potrebne vrhnu se na obnovu servru

jako postava, která se na svých toulkách setká s NPC (aniž by něco o nějaké Alici tučila) a zabředne do rozhovoru ze kterého vyplyne zadání­ questu (spoÄáry) nemohu tučit, že jsem nÄkde něco vynechala - v tom pří­padÄ zřejmÄ skript v pořádku není­ - chybí­ tam pojistka na to, aby nemohla být Alice přeskoÄena. Jelikož ten quest zdaleka není­ na jedno odpoledne, byla bych ráda, kdybych ty spodky nemusela tahat v inventáři, když mi jsou na nic - může mi teduy od nich, prosí­m, něco, nebo nÄkdo pomoci? Pří­padnÄ jak?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...