Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Guest jirkan

(Pokud se do toho nikomu nechce, klidnÄ ten kousí­Äek přeloží­m. A pokud jsem to dala do blbé kategorie, pardon, lepÄí­ mÄ nenapadla :))

Jestli jde o doplneni Wiki, neni nic snazsiho, tusim registrace je volna a pak normalne [editovat] ...

Kdyztak s problemama rad poradi betr :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Pursuing Rayan Moore (a spí­Ä takový detail) - Na konci návodu na wiki je psáno, že staÄí­ přinést 20 logů, ale už tam chybí­ pár poznámek o tom jak a v jakém pořadí­ jeÄtÄ tak 10 minut obí­hat NPC. Já si to dojela podle návodu na iRO, ale řekla bych že by nebylo na Äkodu ten quest doplnit celý. (Pokud se do toho nikomu nechce, klidnÄ ten kousí­Äek přeloží­m. A pokud jsem to dala do blbé kategorie, pardon, lepÄí­ mÄ nenapadla :))

 

DoplnÄno dle IRO wiki, tu posledni vetu jsem nejak prehlidl, kdyz jsem quest prekladal...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam taky problem, robil som si rachel sanctuary quest a bud mam uplne halucinacie, alebo som nedostal zaverecnu odmenu.

po preneseni z dungeonu som dostal klasiky blind status, ktory mi ale nechcel zmiznut kym som nevypil green potion. pokecal som zo Zhedom, a teraz hovori uz iba "nech je freya s tebou". co vraj ma znacit ze nemam lost child, ale ten stopro mam. dostal som box a tak dalej.

skusil som ine postavy ktore maju ten quest hotovy, a s tymi sa normalne bavi, ziadne "nech je freya s tebou".

@qi mi vravi ze mam zacatych 0 questov.

tak teraz neviem, uz mi z toho preskakuje, alebo je niekde chyba? :)

da sa to zistit?

postava sa vola Ballantines.

Link to comment
Share on other sites

mam taky problem, robil som si rachel sanctuary quest a bud mam uplne halucinacie, alebo som nedostal zaverecnu odmenu.

po preneseni z dungeonu som dostal klasiky blind status, ktory mi ale nechcel zmiznut kym som nevypil green potion. pokecal som zo Zhedom, a teraz hovori uz iba "nech je freya s tebou". co vraj ma znacit ze nemam lost child, ale ten stopro mam. dostal som box a tak dalej.

skusil som ine postavy ktore maju ten quest hotovy, a s tymi sa normalne bavi, ziadne "nech je freya s tebou".

@qi mi vravi ze mam zacatych 0 questov.

tak teraz neviem, uz mi z toho preskakuje, alebo je niekde chyba? :)

da sa to zistit?

postava sa vola Ballantines.

 

Jak jsi se prenesl z dungeonu? Byl jsi omracen? Nebo jsi utekl sam?

pokud jsi utekl sam, vrat se zpatky a nech se dobrovolne omracit.

Kdyby to porad neslo kontaktuj mne pres email, nebo ingame.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsi se prenesl z dungeonu? Byl jsi omracen? Nebo jsi utekl sam?

pokud jsi utekl sam, vrat se zpatky a nech se dobrovolne omracit.

Kdyby to porad neslo kontaktuj mne pres email, nebo ingame.

normalne ma prenieslo do mesta, teraz ked tam idem, tak je tam uz normalny dungeon.

skusil som este obehat vsetky NPC na ktore som si spomenul, ale to uz nic nerobi.

ozvem sa, dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Zdravim :) kukal som si quest na vyrobu Zherlthsh Mask a niesom si jednym isty, je tam ze majte pri sebe biÄ inaÄ sa svami jedno npc nebude chciet bavit, znamena to ze ho musim mat equipnuty alebo staci len v inventari? aby som tie veci nehuntil zbytocne :D

Link to comment
Share on other sites

Zdravim :) kukal som si quest na vyrobu Zherlthsh Mask a niesom si jednym isty, je tam ze majte pri sebe biÄ inaÄ sa svami jedno npc nebude chciet bavit, znamena to ze ho musim mat equipnuty alebo staci len v inventari? aby som tie veci nehuntil zbytocne :D

 

v inventari

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

je normální­ že v Sign questu u Äásti s tanÄení­m to doslova zasekává při chození­ a sem tam to doslova postavu odhodí­? s takovými záseky to je fakt hrůza

 

Tiež mám ten istý problém. SkíşÄal som pomeniÂť nastavenia, ale nepomohlo. Kedysi na inom serveri som to zrobil, a aj bez tých zásekov to bolo nároÄné. Vie niekto, v Äom je chyba?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Tiež mám ten istý problém. SkíşÄal som pomeniÂť nastavenia, ale nepomohlo. Kedysi na inom serveri som to zrobil, a aj bez tých zásekov to bolo nároÄné. Vie niekto, v Äom je chyba?

Nevi, tusi. Po restartu to zkus znova, mozna to uz bude ok.

Link to comment
Share on other sites

Tiež mám ten istý problém. SkíşÄal som pomeniÂť nastavenia, ale nepomohlo. Kedysi na inom serveri som to zrobil, a aj bez tých zásekov to bolo nároÄné. Vie niekto, v Äom je chyba?

 

Kdysi jsem kvůli tomu házel request, vim že se mi nÄkdo ozval že se na to podí­vá a že se to tanÄení­ předÄlá protože to tanÄení­ je úplně wtf custom buglý protože co jsem se dí­val třeba na ofik a jiné servry tak to je celkem jiné a kroky se mi zdá absolutnÄ neodpoví­dají­ tomu kde ti to *cinkne* a s tí­m házení­m že tÄ to plyvne o 2 polí­Äka jinam nebo to nechodí­ vůbec je tÄžké to udÄlat(mÄ se to teda asi za 1 mÄsí­c nepovedlo), osobnÄ bych to tanÄení­ úplně vymazal z questu pokud se to nechystá nÄkdo předÄlat(pokud to vůbec jde) a jinak request psaný snad před 3 mÄsí­ci a tuÄí­m že essex mi na to reagoval ale jistý si nejsem

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Kdysi jsem kvůli tomu házel request, vim že se mi nÄkdo ozval že se na to podí­vá a že se to tanÄení­ předÄlá protože to tanÄení­ je úplně wtf

No rusit tanceni ee, chudak my co jsme po roce spotrebovali kapalnou pulku lednicky abysme to zvladli pak ;)

Ale to zaseknuti se pokusim, po restartu (asi zitra pres den).

 

+ mimo tema - s tim bludistem taky neco udelam...

Link to comment
Share on other sites

Ten taneÄek tak hrozný není­,jen by stačilo zapnout mozek :idea:

Jestli se ti to nepovedlo za mÄsí­c,upří­mnÄ tÄ lituju,já to dal asi za 2h (neni to vychloubání­,staÄí­ si na to "zasekávání­" zvyknout,a dát si treba nad monitor papí­rek s krokama a neÄí­st to ze hry (tam to je myslim i ÄpatnÄ - když sem to podle toho zkouÄel tak to nefungovalo)).

Link to comment
Share on other sites

Ten taneÄek tak hrozný není­,jen by stačilo zapnout mozek :idea:

Jestli se ti to nepovedlo za mÄsí­c,upří­mnÄ tÄ lituju,já to dal asi za 2h (neni to vychloubání­,staÄí­ si na to "zasekávání­" zvyknout,a dát si treba nad monitor papí­rek s krokama a neÄí­st to ze hry (tam to je myslim i ÄpatnÄ - když sem to podle toho zkouÄel tak to nefungovalo)).

Gratuluji, mne to delala zena(proste ja nemam tolik trpelivosti) a jeste lepsi zpusob je naucit se kroky nazpamet a vubec nevnimat co ti pise napoveda. Jen vnimat zvukove signaly.

Link to comment
Share on other sites

TanÄení­ sem dal na první­m charu na druhý pokus, pak jsem s tí­m nÄkomu pomáhal a bylo to bez problému na první­ pokus (s lagama), staÄí­ si ty kroky napsat na papí­r a Äí­st to z papí­ru. O niÄem jiném to není­.

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat na questik k Note Headphones. Jak presne musi clovek odpovedet pri zpivani? Existujou nejake presne fraze/verse jak odpovedet? Nebo to staci jen zhruba? A co si mam presne predstavit pod pojmem zacatek pisnicky? Prvni vetu? Funguje shift insert? Nebo je to zamerne vymyslene tak aby to zabralo vic pokusu (tydnu)?

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat na questik k Note Headphones. Jak presne musi clovek odpovedet pri zpivani? Existujou nejake presne fraze/verse jak odpovedet? Nebo to staci jen zhruba? A co si mam presne predstavit pod pojmem zacatek pisnicky? Prvni vetu? Funguje shift insert? Nebo je to zamerne vymyslene tak aby to zabralo vic pokusu (tydnu)?

 

Zkus nepouzivat diakritiku.

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat na questik k Note Headphones. Jak presne musi clovek odpovedet pri zpivani? Existujou nejake presne fraze/verse jak odpovedet? Nebo to staci jen zhruba? A co si mam presne predstavit pod pojmem zacatek pisnicky? Prvni vetu? Funguje shift insert? Nebo je to zamerne vymyslene tak aby to zabralo vic pokusu (tydnu)?

Musis odpovidat naprosto presne, jinak Ti to nebude uznane. Presne fraze jednotlivych pisnicek si najdi dle seznamu na wiki pres Google. Shift+Insert samozrejmne funguje. Zaklad je nepouzivat diaktritiku.

Link to comment
Share on other sites

Musis odpovidat naprosto presne, jinak Ti to nebude uznane. Presne fraze jednotlivych pisnicek si najdi dle seznamu na wiki pres Google. Shift+Insert samozrejmne funguje. Zaklad je nepouzivat diaktritiku.

 

Takze mam pouzit presne ty z wiki(pedie)? Tusim ze tam vsechny nejsou ;) Proto jsem hledal taky jinde. Navic cely refren se tam treba nevejde (viz Misa nize:), nemluve o tom, ze poznat "zacatek" pisnicky je trochu osidne nekdy. Plus interpunkce je taky ruzna u ruznych zdroju. Diakritiku jsem pouzil... mno, moje chyba mohlo me to napadnout.. Takze nakonec to budu muset udelat stylem pokus omyl. :lookaround:

 

Nenapoví­dej, jak chovat se mám

Tenhle zvyk Äkolní­ Už nesluÄí­ nám

nenapoví­dej, co vědět mám sám

Tak dej si ří­ct

Nenapoví­dej, jak zbavit se chyb

a netvař se stále že vÄechno ví­Ä lí­p

Nenapoví­dej, Äas letí­ jak Äí­p

Už nám je ví­c

 

____________________________

samozrejmy - samozrejme

Link to comment
Share on other sites

Takze mam pouzit presne ty z wiki(pedie)? Tusim ze tam vsechny nejsou ;) Proto jsem hledal taky jinde. Navic cely refren se tam treba nevejde (viz Misa nize:), nemluve o tom, ze poznat "zacatek" pisnicky je trochu osidne nekdy. Plus interpunkce je taky ruzna u ruznych zdroju. Diakritiku jsem pouzil... mno, moje chyba mohlo me to napadnout.. Takze nakonec to budu muset udelat stylem pokus omyl. :lookaround:

 

Nenapoví­dej, jak chovat se mám

Tenhle zvyk Äkolní­ Už nesluÄí­ nám

nenapoví­dej, co vědět mám sám

Tak dej si ří­ct

Nenapoví­dej, jak zbavit se chyb

a netvař se stále že vÄechno ví­Ä lí­p

Nenapoví­dej, Äas letí­ jak Äí­p

Už nám je ví­c

 

____________________________

samozrejmy - samozrejme

 

No to je jasne, nevejde. Ja to delal uz dvakrat, a proste jsem zkopiroval radek ktery jsem mel pripraveny v pocitaci, a co se vejde to se vejde.Poznat zacatek pisnicky by preci nemel byt problem.Ja jsem si treba nasel vsechny pisne zde http://www.karaoketexty.cz/ a upravil samozrejmne.

Link to comment
Share on other sites

No to je jasne, nevejde. Ja to delal uz dvakrat, a proste jsem zkopiroval radek ktery jsem mel pripraveny v pocitaci, a co se vejde to se vejde.Poznat zacatek pisnicky by preci nemel byt problem.Ja jsem si treba nasel vsechny pisne zde http://www.karaoketexty.cz/ a upravil samozrejmne.

 

Jop, tam jsem hledal. Takze problem byl asi jenom s diakritikou. Uvidim pristi tyden. Dik za cas (betrovi taky:))

 

(Zacatek pisnicky samozrejme poznam, jen jsem netusil kolik ho tam ma byt ;))

Link to comment
Share on other sites

NeÄlo by něco udÄlat s pohádkami při Kafra doll questu?

Jedna osoba už s (minimálnÄ) druhou postavou to řeÄí­ stylem, že ony pohádky kopí­ruje z Wiki. Shift+Insert umí­ použí­t i cviÄená opice, takže původní­ zámÄr jde celkem do řiti.

Link to comment
Share on other sites

NeÄlo by něco udÄlat s pohádkami při Kafra doll questu?

Jedna osoba už s (minimálnÄ) druhou postavou to řeÄí­ stylem, že ony pohádky kopí­ruje z Wiki. Shift+Insert umí­ použí­t i cviÄená opice, takže původní­ zámÄr jde celkem do řiti.

Já jsem podruhé, co jsem dÄlal quest použil ty stejné pohádky, které jsem použil už předtí­m. Naví­c, i dí­tÄ ve skuteÄnosti má svojí­ oblí­benou pohákdu a chce poslouchat tu jednu pořád dookola :)

Link to comment
Share on other sites

NeÄlo by něco udÄlat s pohádkami při Kafra doll questu?

Jedna osoba už s (minimálnÄ) druhou postavou to řeÄí­ stylem, že ony pohádky kopí­ruje z Wiki. Shift+Insert umí­ použí­t i cviÄená opice, takže původní­ zámÄr jde celkem do řiti.

A prasknes nam kdo?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...