Jump to content
Reborn fórum

Questy A Problémy S Nimi


Unicorn

Recommended Posts

Já jsem podruhé, co jsem dělal quest použil ty stejné pohádky, které jsem použil už předtím. Navíc, i dítě ve skutečnosti má svojí oblíbenou pohákdu a chce poslouchat tu jednu pořád dookola :)

 

Tak jasně, ale když někdo zkopíruje pohádku od někoho jiného, ani to nepřizná a ještě si navíc poděkuje za pochvaly, je to už fakt minimálně napřesdržku a tahle část docela ztrácí jakýkoliv význam.

 

EDIT: Mitrandir - Seaker Priest/Raymon

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Mam problem s kvestom Enriched Elunium/Oridecon Quest, kde mam naraz odovzdat veci 50 rough oridecon, 50 rough elunium a 3 hammer of blacksmith NPC Ilmarinov Pomocnik, ktory sa nachadza v Blacksmith gilde v Einbrochu...

Co ma vahu 50*20 + 50*20 + 3*80 = 2240 a moj char SN ma maximalnu nosnost 2030...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest GM Thor

doufam ze v kenny is daddy eventu nebudou superbabies diskriminovany

...if (class == 0)||(class == 1)||(class == 2)||(class == 3)||(class == 4)||(class == 5)||(class == 6)||(class == 23)||(class == 24)||(class == 25)||(class == 4023)||(class == 4024)||(class == 4025)||(class == 4026)||(class == 4027)||(class == 4028)||(class == 4029)||(class == 4030)||(class == 4031)||(class == 4032)||(class == 4033)||(class == 4034)||(class == 4035)||(class == 4036)||(class == 4037)||(class == 4038)||(class == 4039)||(class == 4040)||(class == 4041)||(class == 4042)||(class == 4043)||(class == 4044)||(class == 4045)||(class == 4046) {...

 

Job_Novice	0
Job_Swordman	1
Job_Mage	2
Job_Archer	3
Job_Acolyte	4
Job_Merchant	5
Job_Thief	6
Job_SuperNovice	23
Job_Gunslinger	24
Job_Ninja	25
Job_Baby	4023
Job_Baby_Swordman	4024
Job_Baby_Mage	4025
Job_Baby_Archer	4026
Job_Baby_Acolyte	4027
Job_Baby_Merchant	4028
Job_Baby_Thief	4029
Job_Baby_Knight	4030
Job_Baby_Priest	4031
Job_Baby_Wizard	4032
Job_Baby_Blacksmith	4033
Job_Baby_Hunter	4034
Job_Baby_Assassin	4035
Job_Baby_Knight2	4036
Job_Baby_Crusader	4037
Job_Baby_Monk	4038
Job_Baby_Sage	4039
Job_Baby_Rogue	4040
Job_Baby_Alchem	4041
Job_Baby_Alchemist	4041
Job_Baby_Bard	4042
Job_Baby_Dancer	4043
Job_Baby_Crusader2	4044
Job_Super_Baby	4045
Job_Taekwon	4046

 

Ne nebudou :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, Cursed Spirit Quest - Na konci questu po odchodu z domu od Crippled Girl jsem nedostal expy (nezjevil se duch). Do domu se neda uz vratit. Dale jsem zjistil že se nezrušila kletba, duch se stale zjevuje na všech 4 pozicích. Elder kletbu nezrušila ackoliv si vsechny veci vzala(5x Holy Water a Bouquet). Quest nelze dokončit. Delal nekdo v posledni dobe tento quest? Za odpoved dekuji.

Jeste mne ted napadlo, mozna jsem ten quest kdysi s touhle postavou uz delal, je mozný aby mne to pustilo skoro az na konec questu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj, Cursed Spirit Quest - Na konci questu po odchodu z domu od Crippled Girl jsem nedostal expy (nezjevil se duch). Do domu se neda uz vratit. Dale jsem zjistil že se nezručila kletba, duch se stale zjevuje na vÄech 4 pozicí­ch. Elder kletbu nezručila ackoliv si vsechny veci vzala(5x Holy Water a Bouquet). Quest nelze dokončit. Delal nekdo v posledni dobe tento quest? Za odpoved dekuji.

Jeste mne ted napadlo, mozna jsem ten quest kdysi s touhle postavou uz delal, je mozný aby mne to pustilo skoro az na konec questu?

 

 

Quote z wiki

■Vydajte sa smerom na sever v chudinskej stvrti a najdite v dome Crippled Girl. Pohovorte si s nou a ukazte jej privesok. Povie vam, co pre nu privesok znamena. Z moznosti vyberte Break it to her gently a potom Comfort her. Potom mozte vyjst z domu a ist zistit viac o duchoch. Akonahle opustite dom, znova sa vam ozve duch, ktory vam bude vdacny a pozehna vam. Ziskate nejake expy (cca 25% na lvl 87).

 

■Quest sa este neskoncil a vy musite zistit co ma spolocne duch, ktory vas prenasleduje s Rekenberovou spolocnostou. Chodte sa porozpravat so Secretary Slierre (nachadza sa v miestnosti, kde se nasli posledneho ducha), spytajte sa jej na slums a povie vam, ze toho vela nevie. Znovu si s nou pohovorte a spytajte sa na Laboratory. Da vam nejasnu odpoved. Znova sa jej spytajte na Wolfchev´s Research. Povedzte jej, ze sa pytate preto, lebo ste jeho priatel (1.moznost). Bude sa vas chciet zbavit, ale znova sa jej spytajte na Wolfchev´s Research. Teraz musite mat v inventari Handcuffs. Takze sa spytajte na Wolfchev´s Test Subjects, bude poukazovat na pozitiva vyskumu, ale povedzte jej, ze: His experiments are suspicious. Ukazte jej Handcuffs (show evidence) a spytajte sa jej co Wolfchev teraz robi. Poviete jej o svojom podozreni, ona vam na zaklade vasich tvrdeni povie, aby ste jej dali cas na presetrenie. Znova na nu kliknite a povie vam pravdu ako Wolfchev robil neopravneny vyskum a to, co ste nasli, bola pravda. Spytajte sa, co robil a ona vam povie, co zistila. Ziskate OPB a speed potion.

 

■Po potvrdeni neopravneneho vyskumu utekajte za Mad Scientist, aby ste zastavili jeho vyskum, ale ked tam pridete, zistite, ze zmizol.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Brasilis Dungeon Entrance Quest, NPC Curator mne nechce pustit do koupelny(kouzla od dÄti mam, Coconut taky), zkouseno s dvema postavami. NPC mluví­ o nejake probí­hají­cí­ rekonstrukci. V cem je problem?Diky za radu.

Link to comment
Share on other sites

Brasilis Dungeon Entrance Quest, NPC Curator mne nechce pustit do koupelny(kouzla od dÄti mam, Coconut taky), zkouseno s dvema postavami. NPC mluví­ o nejake probí­hají­cí­ rekonstrukci. V cem je problem?Diky za radu.

Napis prosimte jmeno postav(y) se kterou jsi to delal, kouknu na to...

Link to comment
Share on other sites

Guest GM Thor

Ahoj, postava je "Red White", ma maly level ale o omezeni jsem nikde necetl(Base Level:None, na iRO). Jinak diky za ochotu.

Ahoj, je tam skuteÄnÄ podmí­nka na minimálnÄ level 40.

if (BaseLevel < 40) {
"I'm sorry but this area is under construction right now.";
}

ZkouÄel jsi to i s vyÄÄí­m levelem?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, je tam skuteÄnÄ podmí­nka na minimálnÄ level 40.

if (BaseLevel < 40) {
"I'm sorry but this area is under construction right now.";
}

ZkouÄel jsi to i s vyÄÄí­m levelem?

Ostatní­ postavy v pohode, jsou pres 90 lvl

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s Einbroch Murder quest. Tady všichni psali problémy s jablky, ale já se tam ani nedostanu... Jsem zaseklej u přístupového kódu do laboratoře. Zkouším zkopírovat to co je na stránkách a zkouším i to co tam opravdu píšou:-P Ale furt to píše, že špatný kód nebo něco takového. Na stránkách sice je, že to zlobí, ale že by to zlobilo 3 hodiny a stejně nic, to se mi nezdá....Jestli někdo ví v čem je problém, tak budu za pomoc rád:-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s Einbroch Murder quest. Tady všichni psali problémy s jablky, ale já se tam ani nedostanu... Jsem zaseklej u přístupového kódu do laboratoře. Zkouším zkopírovat to co je na stránkách a zkouším i to co tam opravdu píšou:-P Ale furt to píše, že špatný kód nebo něco takového. Na stránkách sice je, že to zlobí, ale že by to zlobilo 3 hodiny a stejně nic, to se mi nezdá....Jestli někdo ví v čem je problém, tak budu za pomoc rád:-)

 

Tam jde o to že to musíš stihnout do jedné minuty. Jestli to není na rebornu nijak upravované tak ty možnosti jsou takto:

Možnost1:

"burrdingdingdilidingdingphoohudaambandoorabambarambambamburanbamding"

"burapaphurarlandreamduranbatuhiwooikabamturubamdingding"

 

Možnost2:

"...silence. quiet benevolence... soul mate... wonder. enigma... cloud."

"opeN,Open!op3n.openOpen0p3nOpEn0pen`open'0Pen open?open!111OPENSESAME"

 

Možnost3:

"Coboman no chikara-yumei na chikara-daiookii na chikara da ze! COBO ON"

"hfjdkeldjsieldjshfjdjeiskdlefvbd"

 

Možnost4:

"belief love luck grimace sweat rush folktale rodimus optimus bumblebee"

"LiGhTsPeEd RiGhT SPEed LeFT TURn RiGhT BuRn OrIGInAL GaNgSteR SmACk"

 

Možnost5:

"By the power of p-po-poi-po-poi-poin-poing GOD-POING. I NEVER LOSE!"

"uNflAPPaBLe LoVaBLe SeCreTs AnD BoWLiNg aGaINST tHe KarMA of YoUtH"

 

Možnost6:

"You give me no choice. I guess it's time for me to reveal my secret..."

"fReeDoM eCstAcy JoUrnaLiSm ArMpIt DisCoverY hEaDaChE MoonbeAmS jUsTiCE"

 

Možnost7:

"I'm the King of All Weirdos! Now you know of my true power. Obey~!"

"0uNflAPPaBLe LoVaBLe SeCreTs AnD BoWLiNg aGaINST tHe KarMA of YoUtH"

 

Vybere se ti jedna náhodně a tu tam zkopíruješ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravím,

mám problém s Shadow Questem (Rekenber Job Quest). Dostal jsem se do stavu, kdy mám najít npc Lyozien (údajně by měl být na vzducholodi - airplane_01 96, 48) ale tam není - nebo alespoň se mi ho nedaří najít - chci se proto zeptat, zda se jedná o bug a nebo dělám někde chybu já?

 

Předem díky.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Zdravím,

mám problém s Shadow Questem (Rekenber Job Quest). Dostal jsem se do stavu, kdy mám najít npc Lyozien (údajně by měl být na vzducholodi - airplane_01 96, 48) ale tam není - nebo alespoň se mi ho nedaří najít - chci se proto zeptat, zda se jedná o bug a nebo dělám někde chybu já?

 

Předem díky.

Vazne http://db.reborn.cz/rodb.cgi?map=airplane_01&script=8387 tu neni ?

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

mám problém s Shadow Questem (Rekenber Job Quest). Dostal jsem se do stavu, kdy mám najít npc Lyozien (údajně by měl být na vzducholodi - airplane_01 96, 48) ale tam není - nebo alespoň se mi ho nedaří najít - chci se proto zeptat, zda se jedná o bug a nebo dělám někde chybu já?

 

Předem díky.

 

nastupoval jsi na vzducholod v Yune?

 

Edit: presneji z ra_fild 12

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...