Jump to content

Photo

Questy A Problémy S Nimi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
729 replies to this topic

#701 Omikron

Omikron

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 05 May 2012 - 11:27 PM

nastupoval jsi na vzducholod v Yune?

Díky, moje chyba.

#702 Seeker88

Seeker88

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 August 2012 - 03:34 PM

Zdravím, mám problém s Q na Ramen Hatku. Samosebou mojí blbostí. Posted Image Pri 5 casti Q, kdy se me Naruto Uzumaki zeptal jak se jmenuje moje Jutsu, jsem napsal nevhodný název a tedka jsem ve slepé ulicce jelikoz to nemohu do mainu zopakovat.. docela pech. Je moznost to nejakym zpusobem napravit? diky blb na N-tou

Char: Meggi

Edited by Seeker88, 17 August 2012 - 04:30 PM.

#703 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 August 2012 - 06:03 PM

Zdravím, mám problém s Q na Ramen Hatku. Samosebou mojí blbostí. Posted Image Pri 5 casti Q, kdy se me Naruto Uzumaki zeptal jak se jmenuje moje Jutsu, jsem napsal nevhodný název a tedka jsem ve slepé ulicce jelikoz to nemohu do mainu zopakovat.. docela pech. Je moznost to nejakym zpusobem napravit? diky blb na N-tou

Char: Meggi

Opytat sa GM v hre :)

#704 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 10 September 2012 - 01:14 PM

Nejde ani tak o chybu v questu, ale v quest logu. Po dokončení questu Traina lighthouse tento z quest logu nezmyzel. Zasekl se v jednom bodě a poté neaktualizoval cíle. Šlo by to opravit? Nebo se může stát, že si tu budu za pár měsíců stěžovat, že je ten quest zaseknutý. :P
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#705 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 27 October 2012 - 08:38 PM

mam problem v kapra queste http://www.reborn.cz/kapra_q kde sa pytam toho typka Náměstek ku koncu.
hovori ze mam zle odpovede.

edit: teraz som si vsimol, ze mi ostalo 100x ten oil paper, je tam dobre ten skript?

Edited by Crazy Horse, 27 October 2012 - 09:40 PM.

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#706 Cindyyy

Cindyyy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 28 October 2012 - 10:50 AM

mam problem v kapra queste http://www.reborn.cz/kapra_q kde sa pytam toho typka Náměstek ku koncu.
hovori ze mam zle odpovede.

edit: teraz som si vsimol, ze mi ostalo 100x ten oil paper, je tam dobre ten skript?

Ten papír by ti to vzít mělo... A ty odpovědi samozřejmě bez diakritiky, ale měly by být dobře
Blind Mag ~ Gypsy, aneb konecne jsem si udelala ADV :)

#707 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 28 October 2012 - 12:33 PM

Ten papír by ti to vzít mělo... A ty odpovědi samozřejmě bez diakritiky, ale měly by být dobře

tak je mozne ze mi to ostalo po upratovani. no to je jedno.
odpovede davam copy paste.
skusal som aj prehodit Grandma, Kid. pre istotu som tie schody oratal, overil si ci su tie odpovede naozaj dobre a stale nic. neberie to.

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#708 Cindyyy

Cindyyy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 28 October 2012 - 05:33 PM

tak je mozne ze mi to ostalo po upratovani. no to je jedno.
odpovede davam copy paste.
skusal som aj prehodit Grandma, Kid. pre istotu som tie schody oratal, overil si ci su tie odpovede naozaj dobre a stale nic. neberie to.

Už je to chvíle, co jsem to dělala, ale pamatuju si, že mi odpovědi vzal až na nějaký desátý pokus. A pokud bereš copy paste, tak u té poslední [Jižně] musíš dát samozřejmě [Jizne] - bez háčků, protože reborn je teď nějak nebere.
Blind Mag ~ Gypsy, aneb konecne jsem si udelala ADV :)

#709 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 28 October 2012 - 05:46 PM

Už je to chvíle, co jsem to dělala, ale pamatuju si, že mi odpovědi vzal až na nějaký desátý pokus. A pokud bereš copy paste, tak u té poslední [Jižně] musíš dát samozřejmě [Jizne] - bez háčků, protože reborn je teď nějak nebere.

ok, tak to zas niekedy pojdem skusat. ak to je tak, potom to doplnim na wiki.
to jizne sa tam vybera z ponuky, takze to problem nie je.

edit: ok. vyriesene, jedna odpoved bola zle .....

Edited by Crazy Horse, 28 October 2012 - 07:11 PM.

Posted Image

#710 Freesia

Freesia

Deviruchi

• Supporters
  • 195 posts

Posted 30 December 2012 - 01:43 PM

Nejde mi quest Doha's Request. Dokoncila som Sapha's Visit - dostala Light of elDicastes, ale Inspector Doha v tabore so mnou nechce rozpravat. HOvori len, ze vyzeram, ze s nim nemam ziaden biznis. Skusila som ist k dalsiemu kroku do baru v elDicastes, ale tam sa so mnou tiez nerozpravaju. Spravila som vsetky questy, ktore som mala v quest okne a skusala googlit, ale stale mi to nejde. Ring of wisdom mam nasadeny.

prosim nejake rady a dakujem vopred.
Necitajte v mojich postoch medzi riadkami, nic skryte tam naozaj nie je!
Postavy, ze ktore hravam: Carly (na exp), Chrissie (na hunty a pokec), Efiny (au-pair a kucharka)

#711 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 31 December 2012 - 08:31 AM

Nejde mi quest Doha's Request. Dokoncila som Sapha's Visit - dostala Light of elDicastes, ale Inspector Doha v tabore so mnou nechce rozpravat. HOvori len, ze vyzeram, ze s nim nemam ziaden biznis. Skusila som ist k dalsiemu kroku do baru v elDicastes, ale tam sa so mnou tiez nerozpravaju. Spravila som vsetky questy, ktore som mala v quest okne a skusala googlit, ale stale mi to nejde. Ring of wisdom mam nasadeny.

prosim nejake rady a dakujem vopred.

Crowley se na to dival a Doha je pry nejak divne zacykleny, oprava pro jeden char je s problemama mozna bez restartu, ale pro uplnou opravu je nutny restart a na to je pry maly pan...
Cili ti, co si Doha's Request nezacali behem Sapha's Visit, v prvni chvili, kdy to bylo mozne, maji smulu (vsechny moje postavy).

Edited by Voltron, 31 December 2012 - 08:31 AM.

Posted Image

#712 DJ Tiesto

DJ Tiesto

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 31 December 2012 - 10:14 AM

tak jsem byl asi stastlivec, ja ho delal az kdyz jsem udelal Sapha Q a slo mi to :)
Mizuiro - pvm huntíková breakerka

Ostatní přeživší - Shikaki, Katsuro, DJ Tiesto, Dark Siege, Hashite, softisek ...

#713 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 31 December 2012 - 10:20 AM

sura a bishop meli stesti ... clown ne ;(

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#714 blepta

blepta

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 03 January 2013 - 03:42 PM

Zdravím všechny, mám tejkwona s Moscovia questem, ale nemám gusli. Musím celý quest dělat znovu nebo ji můžu sehnat nějak jinak? Začal jsem hrát po dlouhé době a všechny moje postavy tu gusli mají a jenom tejkwon ji nemá, ale je divné, že jsem ho měl v mosku bez gusle, pak chcípl a už jsem se do mosku nedostal. Děkuji za odpověd. BLEPTA

#715 Briana de Lemo

Briana de Lemo

Smokie

• Supporters
  • 65 posts

Posted 04 January 2013 - 12:40 AM

Zdravím všechny, mám tejkwona s Moscovia questem, ale nemám gusli. Musím celý quest dělat znovu nebo ji můžu sehnat nějak jinak? Začal jsem hrát po dlouhé době a všechny moje postavy tu gusli mají a jenom tejkwon ji nemá, ale je divné, že jsem ho měl v mosku bez gusle, pak chcípl a už jsem se do mosku nedostal. Děkuji za odpověd. BLEPTA

treba ses tam dostal vzducholodi a nai si to uz nepamatujes ;)
Antissa -=- Ranger
VojtaT 4ever -=- Sura
Briana de Lemo -=- Arc Bishop

A V A T A R 

-=-

Guillitone Cross

Alysha -=- Genetic
Elizabeth of Green -=- Warlock
Skluzan Tavic -=- Assassin 99 (non adv GW)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje videa s Ragnaroku: https://www.youtube....feature=mh_lolz
Posted Image

#716 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 04 January 2013 - 12:48 PM

treba ses tam dostal vzducholodi a nai si to uz nepamatujes ;)

a nebo to je old school a je tam ještě z doby, kdy nebyl potřeba quest ;)
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#717 Briana de Lemo

Briana de Lemo

Smokie

• Supporters
  • 65 posts

Posted 04 January 2013 - 04:30 PM

a nebo to je old school a je tam ještě z doby, kdy nebyl potřeba quest ;)

tak tu dobu nepamatuju ani já :D
Antissa -=- Ranger
VojtaT 4ever -=- Sura
Briana de Lemo -=- Arc Bishop

A V A T A R 

-=-

Guillitone Cross

Alysha -=- Genetic
Elizabeth of Green -=- Warlock
Skluzan Tavic -=- Assassin 99 (non adv GW)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje videa s Ragnaroku: https://www.youtube....feature=mh_lolz
Posted Image

#718 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 04 January 2013 - 04:56 PM

Rychlejsie budes mat ten quest spravit znova ;)

#719 Radim

Radim

Smokie

• Supporters
  • 99 posts

Posted 15 February 2013 - 10:28 PM

Dělal někdo quest na wandererku s 1+dex?
Musí ty novuse zabít ta postava nebo tam jde parta jako u NW questu?
Staty mám Vit 99+, Int 99+ a Luk 25+

Konec

Všechno smazáno.

#720 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 February 2013 - 12:19 AM

maestro má zase zabíjet teddy beary .. btw můžeš aspoň na jiné mapě :)

Posted Image

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card