Jump to content

Photo

Stalker - buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
265 replies to this topic

#261 DJ Tiesto

DJ Tiesto

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 24 January 2011 - 07:26 AM

ono kdyz ma nekdo na angela, tak podle me by mel mit i na kafra dollku, na poradne glassky s issilou a tim spis na rudru kterou jsem videl uz i za nejakych 30-35M.
a te vit mi precejen prijde celkem malo.

za 15 tam taky byl :)
Mizuiro - pvm huntíková breakerka

Ostatní přeživší - Shikaki, Katsuro, DJ Tiesto, Dark Siege, Hashite, softisek ...

#262 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 24 January 2011 - 06:49 PM

za 15 tam taky byl :)

Nj ty MvP z labu uz nejsou to co bývaly :rolleyes:

Edited by Aniteru, 24 January 2011 - 06:51 PM.

Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#263 Vess

Vess

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 18 March 2012 - 09:48 PM

Zdravim zaujmalo by ma ci niekto nevie presny vzorec na Full strip ... ziadne take teoreticke veci ze cim viac dex atd ale cisty vzorec ci niekto nevi nahodou jak sa pipocitava ta dex ku tym zakladnym 15% ... dikes

#264 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 18 March 2012 - 11:34 PM

Zdravim zaujmalo by ma ci niekto nevie presny vzorec na Full strip ... ziadne take teoreticke veci ze cim viac dex atd ale cisty vzorec ci niekto nevi nahodou jak sa pipocitava ta dex ku tym zakladnym 15% ... dikes

5 + 2*skilllv + (dex - targetdex)/5;
cislo je v percentach

#265 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 18 March 2012 - 11:47 PM

podle irowiki:
Success Rate = 5 + 2 * Skill Level + (Your DEX - Enemy DEX) / 5
Duration = 135 seconds +/- 1 second per 2 difference in DEX between caster and target
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#266 Galdor

Galdor

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 03 January 2013 - 08:57 PM

Zdravím, aura se (velice) pomalu blíží tak je čas začít přemýšlet na stalkem... trochu jsem to tu pročítal a pak vytvořil toto:
http://calcx.wushuan...baaacMaaaaHaaaa

mělo by to být na expení pomocí IP (sleeper/goat/ID), později snad na snatch do bia... a občas nějaké blbnutí na BG/rush...

co vy na to? Budu rád za každou reakci.

Hrůzokrálík.