Jump to content
Reborn fórum

Dotazy od hráčů hráčům


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply
K cemu je bankovni urednik? O zeny me prece nikdo nemuze obrat, ne? Pridava snad neco na urocich? Jinak jediny duvod pro nej vidim, kdyz pri prechodu na adv.class clovek ma mit u sebe presnou sumu penez.

3659[/snapback]

Na prehadzovanie penazi medzi charaktermi ktore mas na jednom konte.

Link to comment
Share on other sites

K cemu je bankovni urednik? O zeny me prece nikdo nemuze obrat, ne? Pridava snad neco na urocich? Jinak jediny duvod pro nej vidim, kdyz pri prechodu na adv.class clovek ma mit u sebe presnou sumu penez.

3659[/snapback]

Pridava i na urocich, myslim 1z za ulozenych 1k z. Pokud to je spatne, tak me nekdo opravte :)

Link to comment
Share on other sites

K cemu je bankovni urednik? O zeny me prece nikdo nemuze obrat, ne? Pridava snad neco na urocich? Jinak jediny duvod pro nej vidim, kdyz pri prechodu na adv.class clovek ma mit u sebe presnou sumu penez.

3659[/snapback]

 

No, na ucte muzes mit spoustu postav - predavani penez mezi nima (stejny princip jako Kafra) a ano, PENIZKY SE UROCI !!! (cca 0,1% day income - nic moc, ale proc nosit vetsi obnosy u sebe, kdyz z milionku ti denne pribude 1000z? :) ).

 

Edit: ups, to nas ochotne odpovedelo nejak moc najednou :P

Link to comment
Share on other sites

No, na ucte muzes mit spoustu postav - predavani penez mezi nima (stejny princip jako Kafra) a ano, PENIZKY SE UROCI !!! (cca 0,1% day income - nic moc, ale proc nosit vetsi obnosy u sebe, kdyz z milionku ti denne pribude 1000z? :) ).

 

Edit: ups, to nas ochotne odpovedelo nejak moc najednou :P

3664[/snapback]

 

when u go on holidays u invest you money to the bank ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosí­m o radu. Ako prebieha obchod? Kde stoja merchanti a predávajíş, nejak ich neviem nájsÂť. Alebo obchod prebieha len cez inzeráty vo forume? Hrával som na CzechRO (nehrám tam už, dí´vody nebudem tu vysvetžovaÂť) a merchanti s tovarom stáli v každom meste. Tu som nenačiel ani jedného, či je tu nejaká tržnica? Ani tíş som nenačiel.

Link to comment
Share on other sites

vedla kafri v prontere mas npc ktora ta warpne na trznicu, mali by tam stat aj merchovia,ale zatial este nemaju co ponukat..tak nestoja :(

+ je tam nastenka kde si mozes dat svoju ponuku a precitat o co ma zaujem druhy

3761[/snapback]

Nejvic merchu (asi 2) stoji pred payon cave :P

Link to comment
Share on other sites

Mel bych dotazek ohledne petu, jake s nimi mate zkusenosti. Mam poprve poringa a mel by to byt looter, ale jakmile mi zacal byt oddany, zacal i utocit a s vetsim dmg, nez davam ja!!! Zatim jedineho peta, ktereho jsem mel a utocil byla Spore, ale da davala dmg 1, kdezto poring i pres 400 ??? Zblaznil se mi pet, nebo je to normalni?

Link to comment
Share on other sites

Mel bych dotazek ohledne petu, jake s nimi mate zkusenosti. Mam poprve poringa a mel by to byt looter, ale jakmile mi zacal byt oddany, zacal i utocit a s vetsim dmg, nez davam ja!!! Zatim jedineho peta, ktereho jsem mel a utocil byla Spore, ale da davala dmg 1, kdezto poring i pres 400 ??? Zblaznil se mi pet, nebo je to normalni?

3891[/snapback]

 

Prozkoumam to :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Dobre jebovia z lesa.

Mozno ze mam tu skurvenu dislexiu a co.

Mam na to i papir.

Ciastocna debilita?

Sakra loony mas 25+ rokov a celi den sa hras to nemas nic lepsie na praci?

Zena deti kamarati?

A inak poslednej post na tomto forume bye bye.

 

A toto som si este nemohol odpustit.

Loony otazka ked sa ti narodi decko co bude mat dislexiu ako ho budes volat?

Ciastocny debilek?

Uvedom sa sakra.

4257[/snapback]

no, ja sem progamer, me za hrani plati

pokud se nepletu, tak je to poprve co si napsal ze mas dyslexii. ja se nesmal tomu ze bys ji eventuelne mel, ale tomu co z toho vzeslo. spousta lidi je mirne receno debilnich a tvrdi ze maj dyslexii, ale jen malokdo ji opravdu ma

Link to comment
Share on other sites

Lidi dneska jsem vydÄl pár postav, které si už začichali s Tondou Toluenem. Kde ho, prosí­m vás, můžu nají­t. Je vůbec v Pronteře??? ProÄel sem ji snad celou a neÄel ho :) 

Dí­k za odpovÄÄ

4260[/snapback]

 

Tonda neni, na obarvovani mas starou NPC umistnenou v budove vlevo dole v Prontere

Link to comment
Share on other sites

Prosim kde stahnu reborn patcher 1.4? mam 1.3 a hra me vykopne kdyz potkam treti klas (domnivam se ze je to kvuli tomu...) prosim poradte nekdo

4433[/snapback]

To neni tim, hra ti pada, protoze nemas opatchovanej ragnarok a sakray.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...