Jump to content
Reborn fórum

Dotazy od hráčů hráčům


Gwaihir

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Ahoj , výkupÄí itemu při zadávání výkupní ceny píše "chybné zadání...", je zajímavý že 200k přijme ale 300k už ne. Nevíte nÄkdo co stím?

To je schvalne, ma omezeni na max. cenu za ks.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

mel bych, asi hloupej, dotaz ohledne dropu- jak to funguje ? pokud je trebas sance 1%. To znamena ze to padne (v idealnim pripade) z kazde 100 potvory ? Nebo moje postava ma sanci 1%, ze pri zabiti dane potvory to padne- tzn. ze to padne po 100 killech ? Nebo je to jeste uplne jinak ?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

mel bych, asi hloupej, dotaz ohledne dropu- jak to funguje ? pokud je trebas sance 1%. To znamena ze to padne (v idealnim pripade) z kazde 100 potvory ? Nebo moje postava ma sanci 1%, ze pri zabiti dane potvory to padne- tzn. ze to padne po 100 killech ? Nebo je to jeste uplne jinak ?

Nevidim rozdil.

Muzes si to predstavit asi tak ze pri umrti potvory se ke kazdy veci co z ni muze padnout vygeneruje nahodny cislo v rozsahu 0,01 - 100,00 a pokud je toto cislo mensi nebo rovno sanci na kterou danej item pada tak padne.

Link to comment
Share on other sites

Nevidim rozdil.

Muzes si to predstavit asi tak ze pri umrti potvory se ke kazdy veci co z ni muze padnout vygeneruje nahodny cislo v rozsahu 0,01 - 100,00 a pokud je toto cislo mensi nebo rovno sanci na kterou danej item pada tak padne.

 

 

Wow, takhle ta statistika vypada jednoduse :) Vazne takhle mi to prijde jako uzasnej system :P a ja vymyslel takove silenosti :D :D

 

Dekuju :)

Link to comment
Share on other sites

Mel bych jeste dotaz, ale prijde mi uplne hloupej tak me snad neumlatite...

 

1. Jak funguje ta tabulka "job bonus" ?

 

2. Proc je zakazano mit AFK Homuna ?

 

Dekuju moc :)

 

1. Job bonusy

Podle určitého job levelu ti přibudou bonusové status pointy.

tabulka

Např. na této tabulce ti od 6. levelu, pokud jsi acolyta, přibude 1 bonusová VIT, pak od 30. lvlu další a od 44. job lvlu budeš mít už celkem 3 bonusové VIT.

 

 

2. AFK homuni

Protože by mohli lidi nastavit automatické krmení (to je taky zakázané) a další den se podívat a mít vyexpenou postavu

Link to comment
Share on other sites

1. Job bonusy

Podle určitého job levelu ti přibudou bonusové status pointy.

tabulka

Např. na této tabulce ti od 6. levelu, pokud jsi acolyta, přibude 1 bonusová VIT, pak od 30. lvlu další a od 44. job lvlu budeš mít už celkem 3 bonusové VIT.

 

 

2. AFK homuni

Protože by mohli lidi nastavit automatické krmení (to je taky zakázané) a další den se podívat a mít vyexpenou postavu

 

 

1. Jj ted je mi to uplne jasne :)

 

2. Hmm tak to uz chapu ty bany :P

 

Dekuju :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste mam, snad na dlouho posledni, problém.. Poridil jsem si poringa i s batuzkem, ale nesbira itemy... :( Resp. co vyhodim z inv. sebere, ale so vypadne z mobu uz nee :( jsme v parte ve 2- zkousel jsem i ruzna nastaveni party a porad nic :( poradite mi pls jak na to ??

 

A jeste jsem si vzpomnel na jednu vec- mam zapnute "party" okno, ale kdyz dam skill (trebas heal) na jmeno postavy tak to nic nedela... :( Kdyz zavru a znova otevru okno party tak uz to jde, ale jakmile prejdu z lokace nebo pouziju port tak uz to zas nejde... :( (blbne to cca tyden- driv to mi to slo v poho... :( )

 

Dekuju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mam otazku ohladne Mora Enchant - v Mora Village neviem najst ziadne NPC na questy koli Mora coin. Na miestach uvedenych na iRO wiki http://irowiki.org/wiki/Mora_Village nevidim ziadne NPC.

Poradi niekto co robim zle? Vdaka...

To bude asi moja chyba, zabudol som natiahnut novsie NPC .. po restarte to tam uz najdes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj, prestup z Knight na Lord Knight. Book of Ymir mne neteleportuje. Metheus chtel zeny, zaplaceno 1285000 z., na wiki o nejakym poplatku nic není. Nevim co s tím. Dik

 

 

 

 

 

mas u sebe 0 zenu? 0 vahu? rozdelene vsechny skilly? nesedis jeste na slepici?

 

jinak asi spatne ctes wiki, poplatek 1.285.000 zenu zaplatit musis....

 

http://www.reborn.cz/rebirth_q

Link to comment
Share on other sites

Nevite nekdo, jestli se s renewalem nejak menil hide?

 

Krom toho, ze mi stabilne a skoro ze vseho lita do hidu dmg se mi celkem pravidelne deje, ze me proste neco odhiduje a nazdar, pokracujem (tedka to byli orci... Lord byl nekde na druhy strane mapy, takze v tom prsty nema a kupodivu i klavesu jsem mackala spravnou :D).

 

Edit: Jeste mensi detail... cloak a warpy. Pulkou v cloaku projdu, pulka jich me ignoruje a musim "vylezt". Jak to ma byt?

Link to comment
Share on other sites

Nevite nekdo, jestli se s renewalem nejak menil hide?

 

Krom toho, ze mi stabilne a skoro ze vseho lita do hidu dmg se mi celkem pravidelne deje, ze me proste neco odhiduje a nazdar, pokracujem (tedka to byli orci... Lord byl nekde na druhy strane mapy, takze v tom prsty nema a kupodivu i klavesu jsem mackala spravnou :D).

 

Edit: Jeste mensi detail... cloak a warpy. Pulkou v cloaku projdu, pulka jich me ignoruje a musim "vylezt". Jak to ma byt?

Pokud hidnes v bezprostřední blízkosti moba co tě dmguje, šance jsou že tě odhidne kvůli dmg delay (tomu jsem tak začal za ty roky říkat). Čím víc mobů, tím větší šance samozřejmě. ..jo a pak jsou moby detectoři a pokud se něco nezměnilo,tak i demon a insect tě vidí v obyč hidu. A cloak odjakživa fungoval tak, že si v něm můžes po warpu tancovat jak chceš, ale pro projítí musíš odcloaknout.

Link to comment
Share on other sites

Spočítá mi prosím někdo Higness Heal?

 

Full formula: [ {(INT + Base Level)/8} X {(Heal Skill Level x 8) + 4} x (Card + Weapon) ] x Highness Heal recovery Modifier.

 

int mám 114+24

lvl 150

heal 10

zbran LI s 10 heal

high heal 5 (recovery 3.2)

 

Děkuji

 

 

 

5622 + 12% za hulku, pokud se pocita heal bonus i do high healu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...