Jump to content
Reborn fórum

Dotazy od hráčů hráčům


Gwaihir

Recommended Posts

ehh, zerou expy ? muzu se zeptat kolik, jestli ho radej nedam zpatky do vajca  :D

5465[/snapback]

No, nedostanes zadny expy za to co zabije pet, stejne tak kdyz potvore uberes pul HP ty a pul pet, tak dostanes jen pul expu B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Jo tak to je Äí­lený...chtÄl sem bejt bí­lej a tak jelikož sem aj lí­nej sem si koupil bí­lou barvu a celej ÄÂťastnej se jdu nabarvit ale nájednou zjistim, že ¨mÄ to vůbec nepřebarvilo, možná zmÄnilo malinko odstí­n fialový ale bí­lej opravdu nejsem...proooÄ?!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jo tak to je Äí­lený...chtÄl sem bejt bí­lej a tak jelikož sem aj lí­nej sem si koupil bí­lou barvu a celej ÄÂťastnej se jdu nabarvit ale nájednou zjistim, že ¨mÄ to vůbec nepřebarvilo, možná zmÄnilo malinko odstí­n fialový ale bí­lej opravdu nejsem...proooÄ?!!!!

5631[/snapback]

palety predelavam, klid

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat na takovou drobnost ohledne karet. Co presne znamena u karet to Eclipse Card Combo ?? Je to neco jako ze kdyz spravne dame do zbrani karty tak budeme mit bonusy ??

5645[/snapback]

 

Eclipse ma combo tusim s Lunaticem. V praxi to znamena napr. tohle:

mas poring card v brneni: dava +2 luk, pak ti padne mastering card, ktera je do garmentu a ta ti dava +1LUK . Pokud pouzijes obe tyto karty najednou /tzn. combo), tak pak ti mastering card prida jeste +18 flee. Podobne je to u comba lunatic, eclipse.

Link to comment
Share on other sites

na kterych strankach se da podivat na dalsi kombinace karet?

5706[/snapback]

 

Stranku kde by boli rovno vypisane komba nepoznem, tu su tie velke ale je ich viac.

 

- Loriruri, Miyabi Doll, Evil Nymph, Parasite, Harpy, Bloody Butterfly

 

MaxHP Increased by 500.

DEF and MDEF Increased by 5.

Fire/Cold/Lightning Bolt damage increased by 10%.

If the user of this set is a Mage-type class, then casting time reduced by 15%, and allows 10 SP to be recovered every time a monster is killed ONLY if the monster has been killed via physical melee attack.

 

- Assulter, Permerter, Solider, Freezer, Heater

 

When you attack, you may cast Auto-Spell Weapon Perfection L1.

Increases your natural HP regeneration rate by 50%.

Every time you kill a monster, random chance of receiving a Red Potion.

MaxHP Increased by 20%.

STR Increased by 10.

If the user of this set is a Swordsman-type class, then recovery rate of Red, Yellow, and White Potion will be increased by 50%.

 

- Wanderer, The Paper, Wild Rose, Shinobi, Jerparyong

 

Intimidate Auto-Spell will not function.

Increase Attack Speed, Move Speed by 5%.

Every time you attack, you recover 1 SP.

Increase your AGI and STR by 5.

If the user of this set is a Thief-type class, then all skills that require a Gemstone will no longer require a Gemstone.

 

- Geographer, Rideword, Live Tree, Cookie, Fossil

 

Decrease casting time by 10%.

SP taken by skills decreased by 10%.

Increases your VIT by 10.

If the user of this set is an Acolyte-type class, then all incoming damage from Demon and Undead type monsters will be reduced by 30%, and receive 5% EXP bonus when a Demon and Undead type monsters are killed.

 

- Cruiser, Anolian, Alligator, Merman, Dragontail

 

Increase ranged physical damage by 20%.

Increases your AGI by 5, DEX by 3.

Chance of proc for no-miss guided attack +20%.

If the user of this set is an Archer-type class, then there will be 5% EXP bonus when killing a Brute-type monster, and if the attack is physical, there's a small chance of causing Coma ailment on the target if the target is a Brute-type monster.

 

- Regler, Zipper Bear, Hirojoist, Myst Case, Baby Leopard

 

Every time you attack, you recover 2 SP.

Mammonite's damage increased by 20%.

LUK is increased by 10.

IF the user of this set is a Merchant-type class, then every time you kill a monster, you have a chance of receiving Old Purple Box. Also, has 20% chance of reflecting all incoming magical attack.

Link to comment
Share on other sites

Tak promiř ale já nemám zas tolik Äasu abych to atyd vÄechno prooÄí­tal a tak beru jen ty důležitý vÄci a tohle forum je tu snad od toho abychom se ptali...otázku jsem položil a bylo mi na ni odpovÄzeno bez řeÄí­ a taky za to dÄkuju ale nevim proÄ mi řikáÄ něco ty!!!...pří­de mi to od tebe zbyteÄný a celkem blbý...kdyby mi tohle řekl Loony tak to beru protože vim, že toho má moc a nemusí­ odpoví­dat na nějaké dotazy které jsou tady nÄkde popsané ale, že mi to řekne nÄkdo koho neznám a neni to ani nÄčim důležitej člověk (pro mÄ), to mÄ celkem uráží­...promiř ale je to tak...já si tuhle hru uží­vám a baví­m se na ní­ s přáteli a lidmi kteří­ jsou v pohodÄ a nechci aby mÄ nÄkdo pouÄoval, od toho ta hra neni, to by sis mohla uvÄdomit. A naví­c na srazu sem nebyl já ani nikdo jinej z naÄí­ guildy takže o tom celkem nevim o Äem se tam poví­dalo. My sme mÄli soukromej sraz kde se o tom nÄvědělo a tak se o tom taky nepoví­dalo tak to tÄ tak Ätve? ty seÄ asi ráda když můžeÄ pouÄovat co? mÄ tohle chování­ vážnÄ leze na nervy aby mÄ takle nÄkdo pouÄoval při nÄÄem co si chci uží­t...je mi tÄ fakt lí­to!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak promiř ale já nemám zas tolik Äasu abych to atyd vÄechno prooÄí­tal a tak beru jen ty důležitý vÄci a tohle forum je tu snad od toho abychom se ptali...otázku jsem položil a bylo mi na ni odpovÄzeno bez řeÄí­ a taky za to dÄkuju ale nevim proÄ mi řikáÄ něco ty!!!...pří­de mi to od tebe zbyteÄný a celkem blbý...kdyby mi tohle řekl Loony tak to beru protože vim, že toho má moc a nemusí­ odpoví­dat na nějaké dotazy které jsou tady nÄkde popsané ale, že mi to řekne nÄkdo koho neznám a neni to ani nÄčim důležitej člověk (pro mÄ), to mÄ celkem uráží­...promiř ale je to tak...já si tuhle hru uží­vám a baví­m se na ní­ s přáteli a lidmi kteří­ jsou v pohodÄ a nechci aby mÄ nÄkdo pouÄoval, od toho ta hra neni, to by sis mohla uvÄdomit. A naví­c na srazu sem nebyl já ani nikdo jinej z naÄí­ guildy takže o tom celkem nevim o Äem se tam poví­dalo. My sme mÄli soukromej sraz kde se o tom nÄvědělo a tak se o tom taky nepoví­dalo tak to tÄ tak Ätve? ty seÄ asi ráda když můžeÄ pouÄovat co? mÄ tohle chování­ vážnÄ leze na nervy aby mÄ takle nÄkdo pouÄoval při nÄÄem co si chci uží­t...je mi tÄ fakt lí­to!!!

5778[/snapback]

moc to resis, dyt o nic nejde :D

takhle cervenej bude mag :)

cervenacek

Link to comment
Share on other sites

PWND  :D

5846[/snapback]

sorry za OT ale vedia aspon 3-4 ludia co to znamena :D

to ako ja tu mozem pisat rovno skratky v hebrejcine :)

btw peace a pisem to len preto lebo patrim asi ku 95 % ludi ktory maju z takeho prispevku .... :blink: .........nic (ale asi to znamenalo nieco ako haha ci ? )

Link to comment
Share on other sites

PWND znamena Powned v anglictine.

Viznam toho je asi tak ze niekto niekoho totalne odjebal.

Sry za nadavku ale nemam ziadneho ponatia ako sa to nazve v cestine :D

6027[/snapback]

hm.. v cestine?.. v tomhle kontextu asi neco jako "má tÄ", "dostal ho".. nebo spis m8 t2 XD (vyvlastnil zni divne)

jak to vzniklo? obycejny preklep.. myslim ze to pouzivaj lidi co bud nevi jak se to spravne anglicky pise, nebo chtej zamachrovt l33tsp34kem... nebo oboji :blink:

 

edit:

pwned is just a word "invented" by some g33k who didn't know teh difference between teh o and teh p

hehe

Link to comment
Share on other sites

cuss lidi nevite co mam delat kdyz chci byt hunter- nevim co mam udelat po rozhovoru s tou babou dole- mam spravne odpovidat nebo chce neco prinest nebo tak........ :huh:

 

Vyplati se hlavne cist a delat to co ti rika...ale u prvni musis odpovedet na otazky,

mozna po tobe chce i neco dalsi ak si nesel z jobu 50,ale to uz ja nevim, ja sem na hunta z mene ako 50 nesel :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...