Jump to content
Reborn fórum

Dotazy od hráčů hráčům


Gwaihir

Recommended Posts

-_-' Hmm mam kuriozni problem, experimentoval jsem s ruznymi servery a pak je mazal a... mam ve slozce nejaky bordel takzee bych se chtel zeptat nekoho kdo ma jen czechro a reborn, co mate ve slozce RO? xD

 

Edit:Mno, trochu jsem si s tim pohral, ale asi radeji zalozim novou slozku, az budu mit dostahnuto , diky k3dT za snahu :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply
Nevie niekto, na Äo je presne OldMagicBook? Podža prekladu, by to malo byÂť nejaké silné kíşzlo, ale nechcem do toho klikaÂť, keÄ je tak malá pravdepodobnosÂť (0,01%) zo Zenorka.

5018[/snapback]

Sklada se z ni taming na malyho baphometa a je to vstupenka do geffenie.

Link to comment
Share on other sites

Ehm....chci se jen zeptat...mám green petita kterej je oddanej a do vÄeho mi kecá:)....ale nevim v jakym připadÄ něco udÄlá, mám ho dlouho a zatim mi nijak nepomohl...dÄlá vůbec něco? a jestli ano tak kdy a v jakym pří­padÄ...dí­ky.

Link to comment
Share on other sites

Ehm....chci se jen zeptat...mám green petita kterej je oddanej a do vÄeho mi kecá:)....ale nevim v jakym připadÄ něco udÄlá, mám ho dlouho a zatim mi nijak nepomohl...dÄlá vůbec něco? a jestli ano tak kdy a v jakym pří­padÄ...dí­ky.

5351[/snapback]

 

dle jednoho webiku:

 

x% of casting Level 1 Heaven's Drive (MATK 500~600)

(x = Intimacy Level/100)

 

otazka zni co skutecne dela tady :)

Link to comment
Share on other sites

Ehm....chci se jen zeptat...mám green petita kterej je oddanej a do vÄeho mi kecá:)....ale nevim v jakym připadÄ něco udÄlá, mám ho dlouho a zatim mi nijak nepomohl...dÄlá vůbec něco? a jestli ano tak kdy a v jakym pří­padÄ...dí­ky.

5351[/snapback]

zakladom je aby mal equipnuty pet accessory
Link to comment
Share on other sites

podle me by zadny pet nemel  delat nic.. a  kdyz  uz .. tak at nefakaji pri GW

5372[/snapback]

 

Vzhledem k tomu, kolik do nich musis investovat, tak je hloupost, aby nedelali nic. Od toho tu jsou. Pokud by nedelali nic, pak by to byli opet jen ocaskove na okrasu a tedy v podstate na nic. Pokud uz si nekdo vypipla peta, tak nevidim duvod, proc by jejich support nemel fungovat i pri GW (oni toho zase tak extra moc neumi).

Link to comment
Share on other sites

podle me by zadny pet nemel  delat nic.. a  kdyz  uz .. tak at nefakaji pri GW

5372[/snapback]

zerou cast expu, musis je krmit a pouzivat inkubator, aby si je vyvolal, pokud je tohle malo k tomu, aby neco delali tak nevim

Link to comment
Share on other sites

Což já na nÄm mám armor:))...No Kenny tak budou ale utočit?...je fakt, že na GW bych to vypnul protože by tam bylo přepetováno a ty jejich kecy:))...by plnily chaty...ale normálnÄ by mÄly něco dÄlat když sou tak drahý...že petové něco dÄlaj byl taky jeden důvod přos sem nÄkteří­ přecházejí­ (tedy jeden s důvodů)...nemyslí­m si, že je dobré draze živit nÄkoho kdo jen kouká a slastnÄ se usmí­vá....obnoví­Ä to prosim?:D

Link to comment
Share on other sites

Což já na nÄm mám armor:))...No Kenny tak budou ale utočit?...je fakt, že na GW bych to vypnul protože by tam bylo přepetováno a ty jejich kecy:))...by plnily chaty...ale normálnÄ by mÄly něco dÄlat když sou tak drahý...že petové něco dÄlaj byl taky jeden důvod přos sem nÄkteří­ přecházejí­ (tedy jeden s důvodů)...nemyslí­m si, že je dobré draze živit nÄkoho kdo jen kouká a slastnÄ se usmí­vá....obnoví­Ä to prosim?:D

5399[/snapback]

na czechru meli lidi taky pety a nic nedelali

Link to comment
Share on other sites

No jo Loony ale taky to hodnÄ lidí­ Ätvalo...když už něco dÄlaj tak proÄ by nemohli pomáhat...mylsim si, že by bylo dobrý kdyby něco dÄlali a pomáhali tak...je to pří­jemný spetření­ hry, stejnÄ jako rybaření­...o to hráči stojej o takovýhle vÄco kolem...

Link to comment
Share on other sites

No jo Loony ale taky to hodnÄ lidí­ Ätvalo...když už něco dÄlaj tak proÄ by nemohli pomáhat...mylsim si, že by bylo dobrý kdyby něco dÄlali a pomáhali tak...je to pří­jemný spetření­ hry, stejnÄ jako rybaření­...o to hráči stojej o takovýhle vÄco kolem...

5406[/snapback]

vzdyt oni budou, ja jen podotknul ze na czechru taky nic nedelali :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...