Jump to content
Reborn fórum

Vaše Oblí­bená Expí­cí­ Lokace


kozel

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasný niff :) opravdu zábava velká :) o dost vÄtÄí­ když se lidi seÄli i na VT to potom mÄlo ty pravý grády :rolleyes: . Ale abych tu neří­kal jenom lokace který sou tu profláknutý tak já bych jeÄtÄ přidal geo :) tÄch procent kolik sem tam naexpil po 90+, vůbec si nedokážu vysvÄtlit proÄ mÄ to tam občas bavilo i na 97 mlátit :) . Asi zřejmÄ kvuli tÄm hráÄům kteří­ dokázali přes shout vystřihnout opravdu hrůzné debaty :confused1: .

Link to comment
Share on other sites

Ak má táto anketa slíşžiÂť ako spomienka, som za (nechcem Äí­taÂť medzi riadkami). Ale k tomu sa viažu aj iné lokácie, kde sa niekedy pred skoro tromi rokmi expilo. Ako bolo spomenuté, dlhý Äas boli super na menÄom leveli (bez campu) soily, potom sealy (boli tam aj campy- krásne spomienky), mermany(aj dnes výborná lokácia - zabudnutá-podceřovaná), starý lab, keÄ sa chodilo po mape s celým campom, patrí­ tu do krásnych spomienok samozrejme jupe a niff a majo.

(Draky neboli, thor nebol, icedung nebol,veÂľa lokácií­ bolo na nespoznanie zmenených). Dnes je jasne iná doba, keÄ na tieto staré expiace lokácie ostáva len spomí­naÂť. ÂŽivot v hre musí­ napredovaÂť, ináÄ stagnácia znamená zánik.

Mne sa zdajíş staré Äasy prirodzenejčie, dnes mi to pripadá, ako rýchlovýkrm v hydinárni. Niektorí­ hráči ani nepoznajíş niÄ iné, ako tíş svoju rýchlovýkrmníş expiacu lokáciu. Osobne som spájal expenie s ekonomikou, trebárs na sleeperoch som vedel denne urobiÂť lot predajný u NPC za 4M. VeÂľa prospechu pre poznávanie lokácií­ urobili hunty a tí­ Äo sa im vážne venovali spoznali veÂľa lokácií­ a pritom za odmenu. Takže, ak by som mal hlasovaÂť, hlasoval by som za niff, pretože sa nezmenil a je skoro taký, ako bol na začiatku, keÄ vznikol server.

Link to comment
Share on other sites

...

No tenhle topic k tomu nemel bejt urcenej, ale kdyz uz si to nakousla, tak jsem taky zastancem toho nazoru ze kdyby byla polovina tehle lokaci znovu expitelna tak by to hre jen prospelo, protoze by byla prirozena moznost vyberu.

A druha vec, niff se nezmenil, ale nikdo tam uz (temer, vite jak to myslim) nechodi. Ovsem vubec me to neprekvapuje, zvlast kdyz denne vidim jak si lidi tahaj na anu 4 postavy, atd atd, poradny expeni tohohle stylu kdy opravdu se mohla dat parta dohromady a vsichni v ni neco delali a nikdo se neflakal je uz spis historicka zalezitost. To je vec, ktera me tu stve :confused1:

Uznavam logicky pravidlo ze tam kde to leze lip se vsichni pohrnou, a mista kde to leze hur nechaj zasebou, ale ty novy placy vetsinou herne stoji za zlamanej zen, exp neexpy. A to si imho myslim, ze se v tom niffu expilo daleko lip, nez v polovine dnesnich rychlokvaÄek. ale tak to posoudi kazdy sam :rolleyes:

co myslite vy?

Link to comment
Share on other sites

ja som za stare majo kedysi este u free rangerov vtedy sa expilo uplne najlepsie (najvacsia sranda)

ako sme kempili tu trubku napravo (aj tak tak boli stale hrka)

a radio majoruros... britvove vlacky... casy ked mal kazdy jeden ucet a expil sa tym co mal nie cez 3 ucty :confused1:

Link to comment
Share on other sites

juperos parti k lokaciam kde sa kazdy ulieval a aj tak to liezlo

 

tak to nevim kdo,ale v nasi parte byli flakaci vzdy prisne trestani a nikdo nemel nic zadarmo (to ja jen aby nevznikali ty osklivy pomluvy AFK vyexpeny v jupe/majo :confused1: )

 

Avangel : ano na to si dobre pamatuju :rolleyes: ale u nas byl prave ten aktivni a flakal se na tom druhym kempu,coz uz nas netrapilo :)

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Každá lokace mÄla něco do sebe(alespoř pro mÄ):

Jupe byl první­ vÄtÄí­ expení­ v partÄ co jsem na rebu poznal a tak mi je hroznÄ lí­to, že je teÄ jupe takovej jakej je. :) Dycky tvrdí­m, že by to mÄlo něco do sebe vrátit, jak to bylo, aby ti dneÄní­ cucáci vidÄli jaké to bylo. :P A podle mÄ tam Kubo fakt leechoval kdo moch. :)

Původní­ majo jsem nikdy nezažil, ale i tak jsem tam pár dní­ strávil i když už to nebylo takové super expení­.

Niff si pamatuju podobnÄ jako Aza hlavnÄ ve dvou, ale ne se sinem, nýbrž s ME priestem(když byla jeÄtÄ BohynÄ malá :) ). Celý niff natažený a pak soutÄž komu to nespadne se zaplýma efektama. :)

Staré bio v partách je nezapomenutelné(kdyby tady byla možnost znovu tak expit, tak bych do toho hned Äel a ani by mi nevadilo, že u toho budu odexpovat :) ). Dodnes, když vidim schody v labu, tak mÄ napadá: "Ty schody vypadaji bezpeÄnÄ. " a "Portují­cí­ betr." :)

Na drací­ch jsem naexpil asi 5 advanců, takže taky moje zamilovaná lokace. :)

V Rachelu ani na HO jsem nikdy moc neexpil, Thor už je dneska klasika, kterou každý zná. Thanatos, aÂť už pí­rka, nebo cesta za tim pánem s velkym meÄem je sranda i dneska.

Magma je klasika, dnes do ní­ chodim občas s nouze s wiznou na trial, aby jsem si osvÄžil staré Äasy. :)

Na anubech jsem naepxil jen jendo HPÄko, takže žádné extra zážitky z nich nemam. :)

Na sealech jsem dÄlal auru na monkovi, o tÄch mi radči ani nemluvte. :) Soilove mÄ jeden Äas stračili ve spaní­. :)

A mÄl by jsi tam přidat nameless, emoholčičky už jsou pro mÄ taky staré známé. :P

Link to comment
Share on other sites

Forever Anubis

bzum bzum? :)

 

abych nebyl OT, hlasoval sem lab, to je expení­ jak má být, nadávky, pochvaly, strach, radost, aspoř něco, emoce, adrenalin. ne jak anubové (nic ve zlým, ale uznejte že tam je extrémní­ nuda :) ) nebo thor (kde jednou vychcí­pá kemp a lidi + reito mají­ hned hubu plnou keců a jdou breÄet, co se jim to stalo...).

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w
bzum bzum? :)

 

abych nebyl OT, hlasoval sem lab, to je expení­ jak má být, nadávky, pochvaly, strach, radost, aspoř něco, emoce, adrenalin. ne jak anubové (nic ve zlým, ale uznejte že tam je extrémní­ nuda :) ) nebo thor (kde jednou vychcí­pá kemp a lidi + reito mají­ hned hubu plnou keců a jdou breÄet, co se jim to stalo...).

nebo lidi kteri tam prijdou a shoutem sockujou partu :) vid presidente?

 

P.S.: a jeste ho nikdo nechtel ^^ /sob

Edited by a.ndre.w
Link to comment
Share on other sites

Znam par lidi, co se zblaznilo na Goatech :) . Vcetne me:) Jinak u me jednoznacne vede Einbroch:)

zbláznilo? já vidÄl na ulici mermany a zdálo se mi o tom, jak mi seyren hází­ spiral (to jako fakt, nemÄl sem kaliÄe, dark mi nadával a já z toho mÄl traumata :) )

Link to comment
Share on other sites

Znam par lidi, co se zblaznilo na Goatech :) . Vcetne me:) Jinak u me jednoznacne vede Einbroch:)

 

Já byl snad jeden z první­ch, kteří­ dÄlali BSku Slaughtera. Nikdy jsem nevÄřil, že může noobí­k za 90-97 lvl takhle zbohatnout (teÄ už EB a BH nemaj takovou cenu:( ). A to jsem tam mÄl asi týden zaplé zvuky, pak už to neÄlo snést, muhahahaha :)

 

Ladiku a co ten Äas na skel workerech, to nebylo pár hodin ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...