Jump to content
Reborn fórum

25.7.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Darku darku. kdyby sis to nepo... tou casti kolem 18te minuty, tak by to bylo dobre video. takhle ho hodnotim ze je na ....:giggle:

 

samethe uz sem prisel na to, proc si nosit na gw ice falchion:D. Asi bude dalsi boltovaci creator:DD

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

No kameraman mÄl u sebe tři valky armory - marca, ED a ghosta - a nÄkde kolem 16. - 19. minuty zmrznul pod SG snad patnáctkrát, protože si toho ghosta nepřehodil na něco jinýho. Ice falchion má taky 5% Äanci na zmrazení­ nepří­tele.

Link to comment
Share on other sites

No kameraman mÄl u sebe tři valky armory - marca, ED a ghosta - a nÄkde kolem 16. - 19. minuty zmrznul pod SG snad patnáctkrát, protože si toho ghosta nepřehodil na něco jinýho. Ice falchion má taky 5% Äanci na zmrazení­ nepří­tele.

 

Proboha, on si neprehodil ghosta na neco jinyho. OMG. To radsi aby ted chodil kanalama.To je strasna ostuda. :) :) :)

 

Ja se hlavne snazil abych prezil, to ze sem obcas zmrznul tomu prikladam mensi dulezitost. A toho ghosta asi zase hooodne dlouho mit pujcenyho nebudu. Takze prehazovani ghosta neresim :)

Link to comment
Share on other sites

Proboha, on si neprehodil ghosta na neco jinyho. OMG. To radsi aby ted chodil kanalama.To je strasna ostuda. :) :) :)

 

Ja se hlavne snazil abych prezil, to ze sem obcas zmrznul tomu prikladam mensi dulezitost. A toho ghosta asi zase hooodne dlouho mit pujcenyho nebudu. Takze prehazovani ghosta neresim :)

tak mÄ napadá, je heal TU ME ress atp fakt tak strasny aby bylo nutny nosit ke ghostovi a EDcku jeste marca?

Link to comment
Share on other sites

no pozrel som si to az teraz ....no darku aspon som sa zasmiaaaal :) :) :o.....ale tak par chyb tam bolo no ale nevadiii :o....ked champ tsskuje tak rataj so statusmiii :o nedela to vacsinou na dmg :o....ale inak pekny ....musim ta pochvalit :)

Link to comment
Share on other sites

tak mÄ napadá, je heal TU ME ress atp fakt tak strasny aby bylo nutny nosit ke ghostovi a EDcku jeste marca?

 

DefaultnÄ tahat ED je kravina, i na WSku občas mám asperko. Ale je pravda, že je lepÄí­ mí­t na jednom tlaÄí­tku max dva armory. Třeba valky ghost/marc + ED v nÄÄem jiným, ty tři valky se switchují­ fakt blbÄ :)

Link to comment
Share on other sites

 

To záleží­ na situaci, nÄkdy se ti hodí­ i ten resist na stun a nechceš mí­t defaultnÄ ghosta. Nebo k tomu chceš i nerozbitné ED/marce. Naví­c pokud switchujeÄ z jednoho armoru na dva na jiném tlaÄí­tku, tak se mi vždycky equipnul jeden a ten samý. Možná náhoda, ale podlÄ mÄ se to bere z nějakého pořadí­ v inventáři. KaždopádnÄ se to dá lí­p uhlí­dat než tři stejný armory na jednom tlaÄí­tku.

 

EDIT: to jsem si myslel samethe, ale nejsem si vůbec jistý jestli to tak funguje vždy :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Ak som spravne pozeral, tak to zalezi len od toho ktory z nich je na skorsom mieste v inventari :teehee: (tzn ked prehadzujes 3 za sebou, tak ktory z nich je posledny a ktory predposledny)

ale zoraduje sa to odznova ked prejdes warpom.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...