Jump to content
Reborn fórum

GW 7.9.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

no nebudem kvoli tomu zakladat novy topic a supnem to sem, sak je to z rovnakeho dna.

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/z....2009_Zereg.avi

 

samozrejme vystrizene trapne pasaze kde to lamime. bohuzel ne vsechny, protoze jinak bychom sem mohli dat leda par screenshotu :)

za Forsakena hral Zereges, a jsem rad ze tocil, bo ja byl nalitej ze si stejne nic nepamatuju :)

Link to comment
Share on other sites

no nebudem kvoli tomu zakladat novy topic a supnem to sem, sak je to z rovnakeho dna.

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/z....2009_Zereg.avi

 

samozrejme vystrizene trapne pasaze kde to lamime. bohuzel ne vsechny, protoze jinak bychom sem mohli dat leda par screenshotu :)

za Forsakena hral Zereges, a jsem rad ze tocil, bo ja byl nalitej ze si stejne nic nepamatuju :)

No tak pri rozliseni 1280x1024 som z toho mal len seriu screenshotov. Nie vsetci mame najnovsie pocitace, kludne by stacilo polovicne rozlisenie a menej kompresie. Co z toho ze je to tak velke ked citatelne tam aj tak neni nic.

Link to comment
Share on other sites

Tak na kvalitÄjÄí­ video se přece jen kouká lí­p než na nekvalitní­, jen si rejpnu, ale Äí­m mí­ř komprese tí­m vÄtÄí­ video a kdybych to nekompresoval vůbec tak by mÄl jirkan nedostatek mí­sta na disku po 10videí­ch :)

 

Tak po shlednuti videa souhlasim s tyrexem :).To moje video ma skoro polovicni rozliseni, je to nahravany na half-size, ale vzhledove bych rekl vypada lip nez to tvoje ve vetsim rozliseni :)

Link to comment
Share on other sites

Tak po shlednuti videa souhlasim s tyrexem :).To moje video ma skoro polovicni rozliseni, je to nahravany na half-size, ale vzhledove bych rekl vypada lip nez to tvoje ve vetsim rozliseni :)

 

ja vam neviem chlapy, pre mna je to prast jako uhod. rozdiel v kvalite som snad ani nezaznamenal, ale skuste Zeregovy poradit ked myslite ze je treba, aspon do buducna bude vediet.

 

edit: osobne by mi nevadilo menej kompresie, neprekazaju mi ani vacsie videa. aj polgigove by som kukol.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Keby rozlisenie zmensil na polovicu tak ma styrykrat mensi subor. Potom si uz moze dovolit tolko nekomprimovat. Tot vse.

 

A jo -> rozhodne nahravat vo full size a az pri kompresii zmensovat!!! To je zaruka citatelnych textov.

 

Ja sem praveze zase rad, ze texty u me na videu nejdou precist :). GW natacim proto aby bylo videt co se tam delo, ne pro cteni chatu :).I kdyz stejne vetsinu si toho reknem na vt.

Tim nechci nikomu rikat at nenahrava na full. Me to vyhovuje tak jak to delam.

Link to comment
Share on other sites

Tak na kvalitÄjÄí­ video se přece jen kouká lí­p než na nekvalitní­, jen si rejpnu, ale Äí­m mí­ř komprese tí­m vÄtÄí­ video a kdybych to nekompresoval vůbec tak by mÄl jirkan nedostatek mí­sta na disku po 10videí­ch :(

tak se tam da dalsi disk :( sice to nebude pak na mirroru ale to tolik nevadi

Link to comment
Share on other sites

neco v tom smyslu jsem chtel napsat taky :) akorat obsirneji teda, ale pak jsem si uvedomil, ze kdyby na to nekoukal tak nevi jestli je to video samolibe nebo ne :(

Ja bych mu odpovedel: tak natoc lepsi :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...