Jump to content
Reborn fórum

Reborn Koncil


Zereges

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kelu...si robí­te srandu, ste to dali asi pol hodinku po tom Äo som odičiel :) (a to som pri tom evente strávil asi 6 hodin :devil2: )...no Äkoda, Äo sa dá robiÂť, aspoř že sa vám to podarilo, krásne!! GM síş mřtve, nech žijíş GM!

Dakujem vÄetkým GM za zábavu a krásny event! :)

Link to comment
Share on other sites

Naprosto bombastický eventí­k, vÄří­m že se včichni bavili a GM, který to vymyslel by mÄl být povýÄen na NadGM :)

Krátký komix report-

Předpří­pravné focení­

screenreborn179.th.jpg

Power Rangers morfují­

screenreborn217.th.jpg

The end.

screenreborn224.th.jpg

 

(bohužel jsem nevyscreenovala ten dmg který lí­tal od GM :devil2: )

DodateÄný screen z předeÄlejÄí­ch pokusů ^^

screenreborn147.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nejlepsi event, ktery jsem na rebornu zazil. Dekuji hlavne mithovy (a sorry, ze jsi sel pokazde prvni :devil2: ) + vsem kteri se na eventu zapojili. Dale bych chtel podekovat Ordo, nasi guilde (LEH), RNR + dalsim guildam (jmenovat by bylo na dlouho. Dik nejen za cas, ktery jsme spolecne obetovali na nase milovane GMka, ale i na ty 2-3h po eventu, kde jsme prozili dalsi zabavu. Video bylo supr. Mohl jsem videt i to co jste videli vy (camp) + dobry vyber hudby :)

 

Dik za zabavu a tesim se na pokracovani.

Link to comment
Share on other sites

Jsem rad, ze se vam event libil :) Bylo tam par nedostatku, za ktere s omlouvam. Taky to neslo podle meho planu :devil2: Jednak jsem nepocital, ze to date tak brzo a potom ze veskera dmg bude spocivat v AD. Pokracovani bude urcite udelano uplne na jiny princip :) Takze se muzete tesit na zleho Kocu a jeho zlou magii :P

Link to comment
Share on other sites

Jsem rad, ze se vam event libil :) Bylo tam par nedostatku, za ktere s omlouvam. Taky to neslo podle meho planu :) Jednak jsem nepocital, ze to date tak brzo a potom ze veskera dmg bude spocivat v AD. Pokracovani bude urcite udelano uplne na jiny princip :P Takze se muzete tesit na zleho Kocu a jeho zlou magii :P

tak to doufam ze bude fungovat kaite :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Jsem rad, ze se vam event libil :P Bylo tam par nedostatku, za ktere s omlouvam. Taky to neslo podle meho planu :P Jednak jsem nepocital, ze to date tak brzo a potom ze veskera dmg bude spocivat v AD. Pokracovani bude urcite udelano uplne na jiny princip :) Takze se muzete tesit na zleho Kocu a jeho zlou magii :P

Nemohol by si to urobiÂť aj pre slabÄí­ch trochu záživnejčie? res. aj pre ostatné chary, bo od vÄera mam pocit že ak niesom HP, Creator, alebo aspoř sacri crus tak nemám Äo na eventoch podobného typu robiÂť... :devil2: (s tým že Âľudia Äo nemajíş Äas byÂť za poÄí­taÄom viac ako 2 hodiny denne to poriadne nikam nedotiahnu som sa už zmieril... :P )...inak eÄte raz dikes, aspoř tie dve hodinky som sa zabavil :)

Link to comment
Share on other sites

Nemohol by si to urobiÂť aj pre slabÄí­ch trochu záživnejčie? res. aj pre ostatné chary, bo od vÄera mam pocit že ak niesom HP, Creator, alebo aspoř sacri crus tak nemám Äo na eventoch podobného typu robiÂť...

Nahodou tohle bylo vhodny i pro low lvl chary - priest - stacilo mit lexu, wizard - stacilo mit safetku

Link to comment
Share on other sites

Nemohol by si to urobiÂť aj pre slabÄí­ch trochu záživnejčie? res. aj pre ostatné chary, bo od vÄera mam pocit že ak niesom HP, Creator, alebo aspoř sacri crus tak nemám Äo na eventoch podobného typu robiÂť... :devil2: (s tým že Âľudia Äo nemajíş Äas byÂť za poÄí­taÄom viac ako 2 hodiny denne to poriadne nikam nedotiahnu som sa už zmieril... :) )...inak eÄte raz dikes, aspoř tie dve hodinky som sa zabavil :)

Od toho jsou kostky a kvizy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...